صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 55 از 55
    کاربر ساده
    تشکر ها
    672
    تشکر شده 188 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    302
    نقل قول نوشته اصلی توسط salman khan نمایش پست ها
    راستش من وقتی شروع کردم به بدنسازی خیلی لاغر بودم قدم 180 سانت وزنمم 64کیلوگرم
    و اینکه دیدین بعضی ها با وچود لاغر بودن عضلات سینه تفکیک شده ای دارن و نمای خوشگلی داره با وجود حجیم نبودن ولی من اینجوری نبودم قفسه سینم یجورایی صاف صاف بود
    الان که وزنم 87 کیلوگرمه و حجمم هم خدارو شکر خوبه و یه مزیتی که بدنم داره اینکه اصلا استعداد شکم زدن ندارم شکمم به اصطلاح خطی نیست ولی چربی هم نداره
    خلاصه اینکه عصلات سینم به نسبت بقیه عصلاتم خیلی کم رشد کردن
    اینم برنامه تمرینی هستش که الان انجام میدم
    پرس سینه دمبل 4 ست ------ پرس سینه هالتر 3ست ------ بالا سینه دمبل 3 ست ----- کراس اور 3 ست
    احتمالن اکتومرف هستید که معمولا سینه های صافو بد استعدادی داریم ما سعی کنید به سینهاتون شوک وارد کنید چون مدت زیادیم هست تمرین میکنید احتمالن استاپ کردید.
    برنامتون بد نیست اما پیشنهاد میکنم کلا این حرکت هارو برای مدتی کنار بزارید یا دو جلسه کار کنید با دو برنامه که البته این بدی رو داره که تمرین زده تون کنه
    به نظرم از حرکات پک دک-پلاور(دست به صورت خم به طوری که فشار رو در قفسه سینه حس کنید)کراس اور پرسی)پارالل-شنا استفاده و در جلسه بعد یکی یکی حرکت با تکرار بالا یه حرکت با تکرار پایین بزنید.
    برای مدتی حرکات قبل رو فراموش کنید تا تحریک جدیدی در عضله ایجاد کنید.

مهم ترین نکته در تمرین تنوع هست هر چند هفته یکبار از تکنیک های شدت دهنده super ست-پیش خستگی-تقلب-استفاده کنید.

2. 2 کاربر مقابل از HO3EIN عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    30
    تشکر شده 444 بار در 154 پست
    میزان امتیاز
    276
    البته یه نکته ای رو که فراموش کردم بگم اینه که من تقریبا سرشونه های پهنی دارم و قفسه سینم باز هستش و خب طبیعتا حجم گرفتنشون سختتره
    میدونین چه چیزی بیشتر ناراحتم میکنه؟ اینکه بعد از این همه مدت تمرین کردن هنوز خط زیر سینه که باعث تفکیک سینه و شکم میشه واضح نیست و اصطلاحا نمای خوبی نداره!

ناظم سایت
    تشکر ها
    2,222
    تشکر شده 2,769 بار در 1,090 پست
    میزان امتیاز
    1001
    پارائل میتونه باعث جدا شدنش بشه،البته باید تو این حرکت تا جایی که میتونید رکوردتون رو ببرید بالا،و از بار اضافه استفاده کنید.

5. کاربر مقابل از 1ebay عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر فعال
    تشکر ها
    422
    تشکر شده 309 بار در 175 پست
    میزان امتیاز
    522
    وقتی هنوز حجم مقبولی نگرفته انتظار نداشته باش خطش بیاد.اخر ست 3-4 دراپ ست بزن.دمبل میزنی بالایه سرت بهم نزدیکشون کن. زیر سینه دمبل هم اضاف کن( چسبیده به سینه شروع حرکت).8 هفته یه بار وزنه خیلی سنگین با تعداد خیلی کم برو.در اخر بایید پیش یه مربی کارکشته بری برنامه ای برات بنویسه.حین تمرین رو نواحی که ضعف داری تمرکز کن
    MY BRUTAL LEG WORKOUTS =TEN SETS OF DTP WHIT 5 SUPERSETS OF SQUAT AND quadruple DROP SET HACKSQUAT AND 3SETS LEG EXTENSION(LOVE IT) AND ANOTHER quadruple DROP SET AND ANOTHER QUADRUPLE PARTIAL DROP SET AND GO FOR 3 SUPERSETS WHIT ROMANIAN DEADLIFT AND LYING LEG CURL FOR HAMS AND ANOTHER DROP ON LYING LEG TO WRAP IT UP AND IM entirely CO0CKED AND BARELY MOVE AINT TAKE LONGER MORE THAN 1 HOUR THIS IS HARDCORE THIS IS ANIMAL CAN U HANDLE IT

7. کاربر مقابل از the blizzard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    2
    سلام من میرم یه باشگاه نزدیک ورزشکاه آزادی. تقریبا 3 ماه شروع کردم. ولی از اول با مکربی ثبت نام کردم. یکم هزینم بالا رفت. ولی خوب میارزه. برنامه غذایی و تمرین گرفتم. الان بعد از سه ماه دارم تغییر احساس میکنم. یه سری پودر پروتئین هم بهم داده. اسم باشگاه باشگاه بدنسازی سرافراز هست. غرب تهران میشه.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)