نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    24

نمایندگی محصولات بایوتک،سایتک و تِرِک

سلام دوستان عزیز بنده تازه عضو اینجا شدم.خیلی خوشحال شدم بتونم از این فرصت و در این آشفته بازار در حوزه مکمل های ورزشی استفاده کنم . بتونم ذره ای کمک کنم.من خودم پرورش اندام کار میکنم سالهاست و خیلی همیشه در خصوص خرید مکمل درست دغدغه داشتم که چی بگیرم یا از کی بگیرم.البته من خیلی خیلی کم مکمل استفاده کردم و در طول 4 سال فعالیت ورزشیم کاملا طبیعی کار کردم . مایه افتخار مربیم شدم.شاید هر کس ببینه بگه محاله چیزی استفاده نکرده باشی ولی حقیقتا با غیرت و تکیه بر مواد غذایی به جاهای خوبی رسیدم.اینارو گفتم تا یه پیش زمینه ای بوجود بیاد که فرد عادی بدونین نیستم و دانش دارم.اما توی این چند ماهه اخیر با یک قهرمان کشور آشنا شدم که نمایندگی محصولاتی که نوشتم رو سالهاست داره و من دارم با ایشون کار میکنم.دقت کنید مکمل فروش نیست نمایندگی از طرف شرکت هست.دیگه چه اطمینانی از این بالاتر و من خیلی خوشحال شدم باهاش آشنا شدم و اینجا دارم حرف دلمو میزنم.دوستانی که دنبال محصولات بسیار با کیفیت و پر تنوع این سه برند هستن که دیگه نیاز به تعریف نداره قطعا آشنا هستین،حقیقتا خوشحال میشم بتونم کاری کنم.دلم برای هم سن و سال های خودم میسوزه برای هموطنان خودم که با استفاده از زرنگ بازی دلال ها یا محصولات نا مرغوب میخورن یا قیمتی چند برابر میدن،حداقل اینجا در خصوص این سه برند با اطمینان کامل و محکم حرف دلمو میتونم بزنم،امید وارم تونسته باشم کمکی کنم
    بنده طی صحبت هایی که با این قهرمان کشور داشتم اجازه دادن محصولات را اینجا معرفی کنم.من مدیر برنامه های ایشون هستم و ایشون چون الان دارن برای مسابقات کشوری که در شیراز برگزار میشه آماده میشن،خیلی وقت ندارن و من کارهای ایشون رو انجام میدم،ایشون خودش هم بسیار دلسوز و با اخلاق هست
    این نوشته در تاریخ 96/11/24 درج شده و از این لحظه خوشحال میشم برای دوستانم کار مثبتی کرده باشم
    ویرایش توسط one king : 02-13-2018 در ساعت 11:37 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع