صفحه 114 از 115 نخستنخست ... 1464104112113114115 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,131 به 1,140 از 1143
    کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    31
    سلام ممنون از راهنماییتون ولی من یه ماهی میشه عمل کردم همینجا خیلی راضی ام دکتر بعد عمل گف که بالای 70درصد از عمل رضایت داره در صورتیکه قبل عمل گف فقط 30 درصد، از نیمرخ که عالی شده واز رخ هنوز ورم داره،ولی با ورمم خوبه، من از کار دکتر واقعا راضیم و مطمئنم که هرروز بهتر میشه ، فقط دکتر گف که 2 هفته چسب بزن ولی بدون چسب ورمش بیشتر میشه ، حالا نمیدونم چسب دیگه نزنم یا ادامه بدم؟

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    74
    نقل قول نوشته اصلی توسط mona_pr نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنماییتون ولی من یه ماهی میشه عمل کردم همینجا خیلی راضی ام دکتر بعد عمل گف که بالای 70درصد از عمل رضایت داره در صورتیکه قبل عمل گف فقط 30 درصد، از نیمرخ که عالی شده واز رخ هنوز ورم داره،ولی با ورمم خوبه، من از کار دکتر واقعا راضیم و مطمئنم که هرروز بهتر میشه ، فقط دکتر گف که 2 هفته چسب بزن ولی بدون چسب ورمش بیشتر میشه ، حالا نمیدونم چسب دیگه نزنم یا ادامه بدم؟
    مبارک باشه عزیزم. منم کمتر از 3 هفته چسب زدم. به نظرم به حرف دکتر اعتماد کن. چون به من گفت اگه چسب و اشتباه بزنی فرم بینی تغییر می کنه. به نظرم هرچی دکتر گفته همون کارو بکن.

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    31
    ممنون دوست خوبم ازاینکه جواب میدین؛بعد چند وقت این خس خس هم خوب میشه؟

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    31
    سلام به دوستان؛بخیه بینیم که باید سال بعد دکتر میکشید دیروز افتاد البته روز قبلش با پرز اشتباه گرفتم یکم کشیده شد ولی فرداش خود بخود افتاد از یه طرف بینیم فقط؛چیکار کنم؟اخه قرار بود یه سال دیگه کشیده شه

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    31
    سلام به دوستان؛بخیه بینیم که باید سال بعد دکتر میکشید دیروز افتاد البته روز قبلش با پرز اشتباه گرفتم یکم کشیده شد ولی فرداش خود بخود افتاد از یه طرف بینیم فقط؛چیکار کنم؟اخه قرار بود یه سال دیگه کشیده شه
    بخیه های زیر نوک بینی و ببن سوراخهای بینی

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    74
    ممنون دوست خوبم ازاینکه جواب میدین؛بعد چند وقت این خس خس هم خوب میشه؟
    خواهش میکنم عزیزم. منم خس خس داشتم. نمیدونم دقیقا کی رفع شد فکر میکنم ظرف دو ماه اینا رفع میشه. من خودمم همینجوری بودم صدای نفس کشیدن و خس خس و میشنیدم. ولی دیگه انقدر عادی شده بود اصلا نفهمیدم کی برطرف شد.حالا شرایط بدن هرکسی با بقیه متفاوته.

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    74
    بخیه های زیر نوک بینی و ببن سوراخهای بینی
    من فکر میکنم اون بخیه ها جدا از بخیه هایی هست که دکتر یکسال بعد میکشه. واسه منم اوایلش هربار یکی دو تا می افتاد و حتی تو حمومم چند تا تو دستم افتاده بود. به دکتر گفتم گفت طبیعیه. خودشون می افتن. ولی بعده اون دکتر گفت واسه سال بعد بیا که بخیه هاتو بکشم. حالا نمیدونم این بخیه ها دقیقا کجای بینی هستن که تا یه سال میمونن. ولی افتادن بخیه ها اوایل عمل طبیعیه. ولی اگه باز شک دارید با منشی مطب مشورت کنید.

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    31
    [QUOTE=samisami;51641]من فکر میکنم اون بخیه ها جدا از بخیه هایی هست که دکتر یکسال بعد میکشه. واسه منم اوایلش هربار یکی دو تا می افتاد و حتی تو حمومم چند تا تو دستم افتاده بود. به دکتر گفتم گفت طبیعیه. خودشون می افتن. ولی بعده اون دکتر گفت واسه سال بعد بیا که بخیه هاتو بکشم. حالا نمیدونم این بخیه ها دقیقا کجای بینی هستن که تا یه سال میمونن. ولی افتادن بخیه ها اوایل عمل طبیعیه. ولی اگه باز شک دارید با منشی مطب مشورت کنید.[/QUOT
    اخه دکتر بهم نگفت بخیه هات میوفته فقط گفت بخیه های جذبی استفاده کردم برات ؛یه سال دبگه ام بقیه بخیه هات کشیده میشه؛هیچی در موردافتادن بخیه نگفت بهم؛به منشیسم زنگ زدم گف طبیعیه ولی منشیش نمیدونه که دکتر گفت بخیه های جذبی استفاده شده برام؛استرس دارم دماغم فدمش خراب شه:(

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    15

Red face ...

سلام دوستان
    من دوشنبه هفته پیش با دکتر سامی عمل کردم
    دیروز بخیه ها رو کشیدم و دوباره یک اسپلیت گذاشته رو بینیم.
    شاید باورتون نشه ولی تو یک ساا مطب گردی مطب بیش از 30 پزشک در تهران و کرج رفتم که در نهایت تصمیم گرفتم با سامی عمل کنم.
    هنوز نمیتونم بگم راضی هستم یا نه چون خوب ندیدم بینیمو و از جایی که بینیم خیلی مشکل دار و گوشتی بود فکر میکنم یه کم زمان ببره که خودشو نشون بده.
    از جایی که خودم موقع گشتن دنبال دکتر خیلی دلم میخواست از کسانی که تجربه ی عمل دارن سوال بپرسم و راهنمایی بگیرم واقعا خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم.

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    9
    هزینه عمل دکتر الان از چه قدر شروع میشه؟؟

صفحه 114 از 115 نخستنخست ... 1464104112113114115 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)