صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415
نمایش نتایج: از 141 به 147 از 147
    کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    68
    سلام. این نوشته تو تاپیک مربوط به خود دکتر شیروانی فرستادم ولی اونجا سوت و کوره. مجبور شدم اینجا که فعالتره بفرستم.خواهش میکنم کسی اطلاعات جدید از دکتر شیروانی داره بگه.بخصوص اینکه الانم هنوز خودشون عمل میکنن یا اینکه فقط تو تیم عمل هستن یا در کل بازنشته شدن؟ و اینکه ایمیل ایشون چیه؟(ایمیلشو لطفا خصوصی بفرستین شاید خودشون راضی نباشن عمومی بشه - یه ایمیل به من دادن ازطرف خودشون ولی اصلا ایمیلای رو جواب نمیدن که چند دلیل میتونه داشته باشه.). و آدرس و شماره مطبشون و ساعات کاری مطب اگر تغییر کردن لطفا بنویسید. چون به شماره قدیمی مطبشون که همه میدونن هرچی زنگ میزنم کسی جواب نمیده. کلا هر نوع اطلاعات معمولی یا مهم جدید دارین بگید.خواستین هم خصوصی بفرستین.راستش من بعلت نوع بینیم فقط مجبورم برم پیش شیروانی.لطفا هر چه سریعتر جواب بدید. پبشاپیش بسیار ممنونم.

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    71
    سلام
    من ٥ سال پيش ٦ ميليون دادم شىرواني بيني عمل كرد و واقعا بينيم كوچك بود واقعا الان ناراضيم چون از ٣ ماه بعد عمل محبور شدم برم خارج ايران زندگي كنم و وقت نداشتم بيام و درست كنم الان يه سمت بينيم تو رفته و از روبرو خيلي بد هست، حالا اصلا براي ترميم پيشش نميرم چون هم جاي بخيه هام مونده و ميترسم بدتر كنه الان كي خوبه ايران؟ ميشه راهنمايي كنيد؟

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    47
    ,12

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    47
    به نظر من کارش افتضاح همه شاکین ازش من دختر عمه ام پیش اون عمل کرد بینیش کج شده بود

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    48
    سلام بچه ها من ماه دیگه با دکتر محبی عمل دارم، بینی من از داخل انحراف داره و خوب نفس نمیتونم بکشم و همش گرفتست. از بیرون هم انحرافش از روبرو معلومه و از کنار قوز داره. به نظر شما محبی انتخاب خوبیه واسه من؟ من عمل طبیعی می*خوام بدون کوچیکترین تغییر، فقط انحراف و برداره همین

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    30
    سلام به سایت mashhadjarah.com سربزنید اطلاعات کامل درمورد بهترین جراحان مشهد و نمونه کارها هزینه و مشاوره وقت ویزیت رایگان

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    4
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    33
    سلام . ببخشید یه سوال داشتم . من 3 سال بینیمو عمل کردم . توی هوای سرد بینیم شدیدا تیر میکشه . می خواستم ببینم این بخاطر عمل زیبایی؟؟؟
    طراحي سايت و طراحی فروشگاه اینترنتی با پرتال کاج کاملا ریسپانسیو و بهینه سازی شده

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع