نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    عضو حرفه ای
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 80 بار در 72 پست
    میزان امتیاز
    923

بهترین پذیرایی از مهمان، *پذیرایی با میوه از میهمانان است

میوه به علت خواص و ویتامین های موجود در آن باطری بدن را شارژ می*کند و موجب احساس سیری در افراد شده و کالری کمی دارد.» عید نوروز و رسوم آن یکی از بهترین سنت*هاست اما باید از این سنت درست استفاده کرد و اگر افراد در این ایام پرخوری کنند ممکن است تمام زحماتی را که فرد برای کاهش وزن و کنترل قند و یا چربی خود کشیده*اند از بین برود. رعایت اعتدال و استفاده درست از مواد غذایی نکته بسیار مهمی است و افراد برای کنترل قند و وزن خود بهتر است از شیرینی*های کوچک برای پذیرایی استفاده کنند چرا که خوردن روزی 5 یا 6 عدد از این شیرینی ها مشکلی برای افزایش وزن آنها بوجود نمی*آورد اما اگر افراد مدام از شیرینی*های بزرگ و یا شیرینی*های تر و خامه*ای استفاده کنند حتما افزایش وزن خواهند داشت. به اعتقاد من بهترین پذیرایی، *پذیرایی با میوه از میهمانان است و باید بدانیم که میوه به علت خواص و ویتامین*های موجود در آن باطری بدن را شارژ می کند و موجب ذخیره شدن ویتامین A در بدن می شود و موجب احساس سیری در افراد شده و کالری کمی دارد به طوری که میزان کالری موجود در یک واحد میوه حدود 60 کالری است در حالی که 30 عدد پسته حدود 120 کالری دارد و کالری آن 2 برابر میوه است و البته باید بگویم که چربی پسته و بادام از نوع چربی نوع خوب است و مصرف حدود یک تا دو مشت پسته یا بادام مشکلی بوجود نمی*آورد.»
    از میان میوه ها خیار بهترین میوه از لحاظ داشتن کالری کم است و کسانی که دیابت دارند می*توانند از این میوه استفاده کنند چرا که قند خون را هم کاهش می*دهد در صورتی که مصرف مثلا یک واحد سیب یا پرتغال حدود 60 کالری دارد اما کالری خیار بسیار کم است و همچنین مصرف چای هم در حد 3 تا 4 فنجان خوب است البته نباید چای خیلی داغ خورد چرا که موجب می شود فرد چای را با قند بیشتری مصرف کند.

کاربر ساده
    تشکر ها
    16
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    185
    من این عادت بد را نمیتونم ترک کنم ، زیاد میلی به میوه ندارم نه اینکه دوست نداشته باشم ، خیلی خیلی کم میخورم
    امیدوارم خوب شم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)