Warning: Illegal string offset 'link' in [path]\includes\class_bbcode.php on line 2777

Warning: Illegal string offset 'link' in [path]\includes\class_bbcode.php on line 2791
درخواست مشاوره برای خرید لیفت بند
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    13
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    186

درخواست مشاوره برای خرید لیفت بند

دوستان لطفا راهنمایی کنید چه نوع لیفت بندی تهیه کنم ؟ به انگشتای دستم خیلی فشار اومده در حدی که دردسرساز شده و کار به تزریق کورتون توی دستم کشیده ... دکتر گفته سطح مقطع دستگیره هالتر و دمبل را زیاد کنم. لطفا راهنمایی کنید .

ناظم سایت
    تشکر ها
    2,222
    تشکر شده 2,769 بار در 1,090 پست
    میزان امتیاز
    962
    رشته ورزشی شما چی هست؟منظورتون از فشار کششی هست که موقع لیفت کردن هالتر ایجاد میشه و یا فشاری که زمان انجام حرکتی مثل پرس سینه روی کف دست هست؟

3. کاربر مقابل از 1ebay عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    13
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    186
    بدنسازی، مشکل فشار وارده بر کف دست هست که به انگشت ها فشار آورده و مشکل ساز شده .

ناظم سایت
    تشکر ها
    2,222
    میزان امتیاز
    962
    بند لیفت برای کم کردن کشش هستش نه فشار.شما باید از یه دستکش خوب استفاده کنید.میتویند از یه اسفنج با کیفیت هم اگه گیرتون بیاد استفاده کنید.به اندازه کف دست هست،وقتی وزنه میزنید اسفنج رو رو کف دستتون قرار میدید بعدش هالتر یا دمبل رو باهاش میگیرید

6. کاربر مقابل از 1ebay عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    13
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    186
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1ebay نمایش پست ها
    بند لیفت برای کم کردن کشش هستش نه فشار.شما باید از یه دستکش خوب استفاده کنید.میتویند از یه اسفنج با کیفیت هم اگه گیرتون بیاد استفاده کنید.به اندازه کف دست هست،وقتی وزنه میزنید اسفنج رو رو کف دستتون قرار میدید بعدش هالتر یا دمبل رو باهاش میگیرید
    یعنی بند لیفت سطح مقطع میله هالتر رو زیاد نمیکنه ؟ من فقط میخوام قطر میله رو افزایش بدم .
    برای این اسفنج خودم باید درست کنم ؟ هیچ ابزاری برای این موضوع ساخته نشده ؟

ناظم سایت
    تشکر ها
    2,222
    میزان امتیاز
    962
    مسلمه که سطحش رو زیاد میکنه اما این افزایش قطر نامیزون هستش.شما با بند لیفت کار نکردید وقتی بند لیفتت رو میبندی به هالتر برای بستن اون یکی دستت دچار مشکل میشی.تو هر ست باید از یکی بخوای این کارو برات انجام بدهشما قبلا تمرین میکردین با دستکش تمرین میکردید به این مشکل برخوردید یا بدون دستکش؟

9. کاربر مقابل از 1ebay عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    13
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    186
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1ebay نمایش پست ها
    مسلمه که سطحش رو زیاد میکنه اما این افزایش قطر نامیزون هستش.شما با بند لیفت کار نکردید وقتی بند لیفتت رو میبندی به هالتر برای بستن اون یکی دستت دچار مشکل میشی.تو هر ست باید از یکی بخوای این کارو برات انجام بدهشما قبلا تمرین میکردین با دستکش تمرین میکردید به این مشکل برخوردید یا بدون دستکش؟
    گاهی با دستکش گاهی بدون دستکش تمرین کردم، مثلا وقتی جلو بازو دمبل میزنیم و ستای آخر کف دست و انگشتها از فشار زیاد و سنگینی بی حس میشه، اگر قطر دستگیره دمبل بیشتر باشه فشار کمتری به کف دست میاد ( اینو دکتر گفت ) . تا جایی که یادمه با دستکش هم این بی حسی و مور مور کف دست اتفاق می افتاد ... مگر اینکه نوع خاصی از دستکش منظور شما باشه ... ؟

ناظم سایت
    تشکر ها
    2,222
    میزان امتیاز
    962
    بله.دستکش باید استاندارد باشه.فشار دمبل هم باعث گز گز نمیشه .کلا فشار دمبل بیشتر رو کف دست هستش رو انگشت ها هم باشه باعث کوفتگی میشه بعیده که باعث گز گز بشه.گز گز دست میتونه از تنگی کانال مچ دست باشه یاآسیب نخاء گردن.دیابت هم میتونه دلیلش باشه.شما زیاد از موس استفاده نمیکنید؟
    چند سال پیش دقیقا این مشکل برای دست راستم پیش اومده بود.بعد کلی ازمایش و عکس از گردن،تشخیص دکتر این بود که دست در ساعات طولانی تو یه حالت مونده.اون موقه زیاد گیم بازی میکردم.دارویی هم که بهم داد سلوکسیب بود و ویتامین ب1
    خیلی سریع خوب شدش.البته گیم رو هم کناز گذاشتم.
    در کل گز گز دست میتونه علائم مشکلات جدی آسیب مهره های گردنی باشه.حتما پیگیری کنید.

12. 2 کاربر مقابل از 1ebay عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    13
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    186
    ببین ماجرا اینه که من شبا که میخوابم توی خواب دوتا انگشت از دست چپم ( انگشت کوچک و کناریش ) وقتی جمع میشه دیگه باز نمیشه، انگار مفصلش خشک باشه برنمیگرده سرجاش ... درطول روز مشکلی ندارم ولی ....
    انیمال فلکس یه مدت مصرف کردم هیچ فایده ای نداشت، رفتم دکتر ارتوپد گفت دریچه ای که تاندون ازش میگذره متورم شده تاندون گیر میکنه ... همونجا توی دوتا انگشتی که گفتم کورتون تزریق کرد و قرص ناپروکسین داد بهم ، الانم 4 روز میگذره ولی خوب نشده هنوز ، حتی بهترم نشده .... برای اطمینان یه دکتر دیگه رفتم تا باهاش مشورت کنم که اتفاقا خودش جوونیاش بدنسازی کرده بود و یه چیزایی از دمبل و هالتر و حرکتا میدونست ...، بهم گفت تزریق بجا بوده و تا چند وقت دیگه اثر میکنه، اما از این به بعد میری باشگاه اولا وزنه خیلی سنگین نزن، ثانیا یه چیزی به میله هالتر و دمبل ببند تا سطح مقطعش زیاد بشه که کمتر فشار به کف دستت بیاد .....
    گز گز و بی حسی هم که بالا به شما گفتم مال زمانیه که خون توی دست جمع میشه و فشار زیاد میارم توی تمرین ولی خیلی زود از بین میره .... تاجایی که میدونم واسه همه همینطوره توی باشگاه ...

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    13
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    186
    نظرتون در مورد این چیه ؟
    نام: 040039852_035610468e0909e56208d346e4c2090d5019d28635f2a8e26.jpg نمایش: 346 اندازه: 16.4 کیلو بایت

یا اینکه از بی بی دستکش حرفه ای سفارش بدم ؟

15. کاربر مقابل از vivaldi2 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)