صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30
    عضو حرفه ای
    تشکر ها
    817
    تشکر شده 2,641 بار در 1,049 پست
    میزان امتیاز
    1058
    کراتین منوهیدرات آب زیر پوست نمیندازه ! احتباس آب تو عضله است و چیزی نیست که اصلا به چشم بیاد مثلا راه که میری مثل کیسه ای که آب توش باشه شلپ شولوپ بکنی یه ریزه وزنت میره بالا همین . کراتین پیشرفته تر زیاد دارم مثل همین کنستانتره منتهی باید ببینی چی بهت میسازه . الان من خیلی ها رو میشناسم کنستانتره تکونشون نمیده اما منوهیدرات براشون واقعا جواب میده . در کل کمی صبور باشی همه چیزو تست میکنی بلاخره میاد دستت چه چیزی به کارت میاد ... الان ازین کراتین کنستانتره 200 سروینگ تو بارم گذاشتم که سفارشیه و برا هرکسی پیشنهادش نمیدم چون 200 سروینگ کم نیست قیمتشم 55 دلاره کسی که مصرف میکنه باید بدونه بهش میسازه یا نه ... شما هم فعلا که کراتین ماسل فارم رو داری تا 2 3 ماه کارتو راه میندازه ...
    برا ریکاوریتم اکستند که داری چیز خوبیه و هیچی جاگزینش نیست ! واقعا من ندیدم کیفیت اکستند رو مکمل دیگه ای داشته باشه . بازم اگه به غیر از اکستند نیاز به بی سی ای ای دیگه برای وعده های غیر از تمرین داشتی همین اومگا اسپورت و آلمکس گزینه خوبی هستن ... آلمکس طعم فوق العاده بدی داره منته اومگا اسپورت به این فجیعی نیست
    شما تعین کن چقدر دیگه میخوای خرج کنی تا بگم من باشم چی برمیدارم ! الان دیگه همه چیز نسبت مستقیم با اوضاع جیب داره

2. 3 کاربر مقابل از Kurdox عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    44
    تشکر شده 39 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    202
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kurdox نمایش پست ها
    کراتین منوهیدرات آب زیر پوست نمیندازه ! احتباس آب تو عضله است و چیزی نیست که اصلا به چشم بیاد مثلا راه که میری مثل کیسه ای که آب توش باشه شلپ شولوپ بکنی یه ریزه وزنت میره بالا همین . کراتین پیشرفته تر زیاد دارم مثل همین کنستانتره منتهی باید ببینی چی بهت میسازه . الان من خیلی ها رو میشناسم کنستانتره تکونشون نمیده اما منوهیدرات براشون واقعا جواب میده . در کل کمی صبور باشی همه چیزو تست میکنی بلاخره میاد دستت چه چیزی به کارت میاد ... الان ازین کراتین کنستانتره 200 سروینگ تو بارم گذاشتم که سفارشیه و برا هرکسی پیشنهادش نمیدم چون 200 سروینگ کم نیست قیمتشم 55 دلاره کسی که مصرف میکنه باید بدونه بهش میسازه یا نه ... شما هم فعلا که کراتین ماسل فارم رو داری تا 2 3 ماه کارتو راه میندازه ...
    برا ریکاوریتم اکستند که داری چیز خوبیه و هیچی جاگزینش نیست ! واقعا من ندیدم کیفیت اکستند رو مکمل دیگه ای داشته باشه . بازم اگه به غیر از اکستند نیاز به بی سی ای ای دیگه برای وعده های غیر از تمرین داشتی همین اومگا اسپورت و آلمکس گزینه خوبی هستن ... آلمکس طعم فوق العاده بدی داره منته اومگا اسپورت به این فجیعی نیست
    شما تعین کن چقدر دیگه میخوای خرج کنی تا بگم من باشم چی برمیدارم ! الان دیگه همه چیز نسبت مستقیم با اوضاع جیب داره
    مرسی امیرجان از راهنماییت ، با توجه به اینکه اکثر مکملهاش رو گررفتم مشکلی برای گرفتن بقیش ندارم و نمیخوام ناقصش کنم

عضو حرفه ای
    تشکر ها
    817
    تشکر شده 2,641 بار در 1,049 پست
    میزان امتیاز
    1058
    از تست بوسترها غافل نشو
    آنزیم هضم بگیر
    کراتین منوهیدرات اگه مصرف میکنی بتاآلانین بگیر
    آنتی اکسیدان مثل کوکیو10 هم چیز جالبیه که کم کسی بهش توجه میکنه اما تاثیر زیادی داره
    یه سری ویتامین علاوه بر مولتی ویتامینی که داری لازمت میشه . ویتامین دی ، ویتامین ای ، ویتامین سی ، اومگا 3 ...
    پروتئینتم کامل و درست مصرف کن نری کلی مکمل بگیری اما پروتئین دریافتیت پائین باشه ها !

5. 3 کاربر مقابل از Kurdox عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ناظم سایت
    تشکر ها
    456
    تشکر شده 724 بار در 429 پست
    میزان امتیاز
    717
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moskapa نمایش پست ها
    قد 180 ، وزن 85 ، بدنم الان خوبه و چاق و لاغر نیستم ، البته یه خورده بدنم چربه ، هفته ای حداقل 3 روز تمرین میکنم ، بیشتر سولم رویه ترکیبه مکمل هاست ،
    اگه اكتومورف نيستي دنبال گينر و كربوي اضافي نباش! بعدا كلي دردسر چربيسوزي و كات كردن نكشي...
    "به کجا چنین شتابان؟" گون از نسیم پرسید''
    "به هر آن کجا که باشد به جز این سرا سرایم." "سفرت به خیر! اما، تو و دوستی، خدا را
    چو ازین کویر وحشت به سلامتی گذشتی،به شکوفه ها، به باران،برسان سلام ما را."

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    44
    تشکر شده 39 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    202
    نقل قول نوشته اصلی توسط VAHID نمایش پست ها
    اگه اكتومورف نيستي دنبال گينر و كربوي اضافي نباش! بعدا كلي دردسر چربيسوزي و كات كردن نكشي...
    نه وحید جان اکتومورف نیستم ، بدنم بد نیست فقط میخوام یه بچه حجمی بگیرم ، تو مایه های گولاخ شدن و این داستانها هم نیستم!

8. کاربر مقابل از Moskapa عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ناظم سایت
    تشکر ها
    456
    تشکر شده 724 بار در 429 پست
    میزان امتیاز
    717
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moskapa نمایش پست ها
    نه وحید جان اکتومورف نیستم ، بدنم بد نیست فقط میخوام یه بچه حجمی بگیرم ، تو مایه های گولاخ شدن و این داستانها هم نیستم!
    پس اگه اكتومورف نيستي به نظر من بي خيال گينر و كربوي اضافي بشو و هزينه هم كه برات مهم نباشه فقط به ميزان لازم پروتيين به بدنت برسون و كنار رژيم مناسب از مكمل هاي پروتيين و كراتين(انواع مختلفي داره...) و از bcaa هم استفاده كن...مولتي و امگا و...هم كه معلومه لازمه!
    "به کجا چنین شتابان؟" گون از نسیم پرسید''
    "به هر آن کجا که باشد به جز این سرا سرایم." "سفرت به خیر! اما، تو و دوستی، خدا را
    چو ازین کویر وحشت به سلامتی گذشتی،به شکوفه ها، به باران،برسان سلام ما را."

10. کاربر مقابل از VAHID عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

عضو حرفه ای
    تشکر ها
    1,063
    تشکر شده 2,235 بار در 1,122 پست
    میزان امتیاز
    1526
    نقل قول نوشته اصلی توسط the blizzard نمایش پست ها
    کراتین مونو اونم دورشو میخوای بری 100/100 bloat میشی اب زیر پوستی جمع میکنی البته بسته به کیفیت کراتین ولی در کل مونو کارش همینه .چرا امین کراتین خیلی فرق داره با کراتین 40 تومنی دبی کجا کراتین hcl یا buffer بی بی کجا.البته هر چقدر پول بدی اش میخوری
    حرفت درسته اما نظر من اینه برا کسی که عجله نداره و برا خوش هیکل بودن ورزش میکنه زیاد فرق نمیکنه یکم ابه که با قطع مصرف دفع میشه
    لقمه ی هر خورنده را در خور او دهد خدا ، آنچه گلو بگیردت حرص مکن مجو مجو

12. 3 کاربر مقابل از Amin khan عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

کاربر فعال
    تشکر ها
    422
    تشکر شده 309 بار در 175 پست
    میزان امتیاز
    468
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kurdox نمایش پست ها
    درسته کاملا old habit die hard کراتین =intracellular (in muscle cell)water retention کم تو عضلات اب هست ولی من بعد از قطعش رکوردی وزن کم می کنم فکر کردم از این کراتینا سایتک مایتکووو از ای چیزاست کراتین ماسل فارم خداست اگه خود مکملا امریکا به 3 دسته تقسیم درجه کنیم حتما ماسل فارم چه از نظر بسته بندی چه کیفیت جز درجه یکاست . این ورزشکارا mma هاهم عشقو حال میکوننا 4 تا جفت لقه میندازن چه مکملا که نمیرسه بهشون
    MY BRUTAL LEG WORKOUTS =TEN SETS OF DTP WHIT 5 SUPERSETS OF SQUAT AND quadruple DROP SET HACKSQUAT AND 3SETS LEG EXTENSION(LOVE IT) AND ANOTHER quadruple DROP SET AND ANOTHER QUADRUPLE PARTIAL DROP SET AND GO FOR 3 SUPERSETS WHIT ROMANIAN DEADLIFT AND LYING LEG CURL FOR HAMS AND ANOTHER DROP ON LYING LEG TO WRAP IT UP AND IM entirely CO0CKED AND BARELY MOVE AINT TAKE LONGER MORE THAN 1 HOUR THIS IS HARDCORE THIS IS ANIMAL CAN U HANDLE IT

14. کاربر مقابل از the blizzard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    15
    سلام به همه دوستان ... قد 183 وزن 70 میخواستم دوره بردارم برا حجم خشک...تو این 3.4 ماه اخیر از 105 کیلو به 70 رسیدم ... اولش چیزی نمیخوردم بعد شروع کردم بدنسازی و هوازی ...1 ماهه میرم ... پوست بدنمم شل شده ... هم برا جم جور شدن اون ... هم حجم خشک ... مرسی از همتون

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    4

مشاوره

[QUOTE=Moskapa;33124]با سلام به همه دوستان
    من یه سوال داشتم از دوستانه با تجربه اینجا ، برایه 4 ، 5 کیلو حجم خشک چه مکمل هایی رو پیشنهاد میکنید که باید با هم مصرف کرد؟
    بیشتر دنباله اینم بدونم که چه مکمل هایی رو برای حجم گرفتن باید مصرف کرد و من ندارمشون!
    در ضمن اینارم دارم
    پروتیین
    کراتین
    گلوتامین
    امینو
    ارژنین
    پمپ
    اپتی من

دوستان دیگه ای هم که احتیاج به مشاوره دارن میتونن تو همین تاپیک مطرحش کنن
    مرسی از همه[/QUOTE

سلام دوست عزیز ،،،اول این ک از ادمایی ک فقط یک بار یه مکملو استفاده کردن راجب مکملا چیزی نپرس و تو فضای مجازی فقط برو دونه دونه مکملارو ویژگی هاشو بخون ،،بعد خودت میفهمی چی باید استفاده کنی ،،دوم واسه ی حجم خشک اولین چیزی ک باید بخوری پروتئین اب پنیر یا همون وی هستش ک بهترین برندشم اوپتیموم نوتریشن هستش خود این مکمل حاوی ۵ گرم بی سی ا ا هست و نیازی به مکمل بی سی ا ا جداگانه نداری ،،دومین مکمل اگه میخوای یه مقدار حجم بیشتری بگیری میتونی پرو گینر یا همون کربو پروتئین پیشرفته بخوری ک تعادل بین پروتئین و کربوهیدرات داشته باشه یعنی درصد پروتئینش بالا باشه سومیش ،،کراتین ک جز موثر ترین مکملا تو عضله سازی و بافت عضلانیه ،،مولتی ویتامین یا همون اپتیمن ،،گلوتامین ،،امینو انرژی ک اینم مال شرکت اوپتیموم یا امینو ایکس کمپانی بی اس ان ،،مکمل زد ام ای که یک پاراهورمون فوقالعادست و سریع بدن و ریکاوری میکنه ،،بتا الانین یا پمپ اینا مکملایی بودن ک میتونی واسه حجم خشک استفاده کنی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)