نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30

Threaded View

عضو حرفه ای
    تشکر ها
    817
    تشکر شده 2,641 بار در 1,049 پست
    میزان امتیاز
    1061
    کراتین منوهیدرات آب زیر پوست نمیندازه ! احتباس آب تو عضله است و چیزی نیست که اصلا به چشم بیاد مثلا راه که میری مثل کیسه ای که آب توش باشه شلپ شولوپ بکنی یه ریزه وزنت میره بالا همین . کراتین پیشرفته تر زیاد دارم مثل همین کنستانتره منتهی باید ببینی چی بهت میسازه . الان من خیلی ها رو میشناسم کنستانتره تکونشون نمیده اما منوهیدرات براشون واقعا جواب میده . در کل کمی صبور باشی همه چیزو تست میکنی بلاخره میاد دستت چه چیزی به کارت میاد ... الان ازین کراتین کنستانتره 200 سروینگ تو بارم گذاشتم که سفارشیه و برا هرکسی پیشنهادش نمیدم چون 200 سروینگ کم نیست قیمتشم 55 دلاره کسی که مصرف میکنه باید بدونه بهش میسازه یا نه ... شما هم فعلا که کراتین ماسل فارم رو داری تا 2 3 ماه کارتو راه میندازه ...
    برا ریکاوریتم اکستند که داری چیز خوبیه و هیچی جاگزینش نیست ! واقعا من ندیدم کیفیت اکستند رو مکمل دیگه ای داشته باشه . بازم اگه به غیر از اکستند نیاز به بی سی ای ای دیگه برای وعده های غیر از تمرین داشتی همین اومگا اسپورت و آلمکس گزینه خوبی هستن ... آلمکس طعم فوق العاده بدی داره منته اومگا اسپورت به این فجیعی نیست
    شما تعین کن چقدر دیگه میخوای خرج کنی تا بگم من باشم چی برمیدارم ! الان دیگه همه چیز نسبت مستقیم با اوضاع جیب داره

2. 3 کاربر مقابل از Kurdox عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)