صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    74

دکترامیرسجادیان

سلام بینی من گوشتی بودتوشیرازعمل کردم خیلی بده اصلاراضی نیستم میخوام ترمیم کنم توتهران کارای دکترسجادیان ،محبی ویحیوی چطورن؟ دکترسجادیان کارای ترمیم هم انجام میده ؟

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    17
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    88
    نقل قول نوشته اصلی توسط مانیا نمایش پست ها
    سلام بینی من گوشتی بودتوشیرازعمل کردم خیلی بده اصلاراضی نیستم میخوام ترمیم کنم توتهران کارای دکترسجادیان ،محبی ویحیوی چطورن؟ دکترسجادیان کارای ترمیم هم انجام میده ؟
    شیراز پیش کدوم دکتر عمل کردین؟

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    17
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    88
    نقل قول نوشته اصلی توسط مانیا نمایش پست ها
    شیراز پیش کدوم دکتر عمل کردین؟

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    76
    من نمیخواستم شیرازعمل کنم فقط چون دوستم گفت قیمتش خوبه منم رفتم . نمیدونستم که نبایدپیش دکترجراح عمومی برم اشتباه ازخودم بود حالامیخوام تحقیق کنم دکترای تهران میگن خوبن کمکم کنیدلااقل برای باردوم میخوام عمل کنم یه متخصص خوب باشه که مشکل تنفسی هم پیدانکنم

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    2
    تشکر شده 9 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    92
    سلام من تازه اينجا رو يافتم!!مينا بيني گوشتي همين طوري هم كار هر كسي نيست!!!كاش عكساتو بذاري تا نظر بديم!!در مورد دكتر سجاديانم من تازه از بركت ninisite كشفت كردم!!اين كهميتونه يا نه خودش بايد نظر بده!!اگه رفتي مطب يه گزارش بده!!ضمنا يه سايت داره كه گوشتي اي تو سايتو خوب جمع كرده!!عكستو بذار ببينيم!!

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    2
    تشکر شده 9 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    92
    سلام من دماغ

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    2
    تشکر شده 9 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    92
    سلام من دماغ مو عمل كردم با سجاديان و فعلا يهماهگيشه و طبيعيه.مشكل خاصي ندارم ظاهرش هم طبيعي طبيعيه !!

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    54
    سلام بچه ها
    من یه ساله که میخوام دماغمو عمل کنم بعد از تحقیقاتم بین محبی و سجادیان دو دلم خیلیم میترسم! به نظرتون کار کدومشون بهتره؟ از لحاظ تنفسی ام خیلی برام مهمه که مشکل برام ایجاد نشه کسی عکس از قبل و بعدش عملش میتونه بذاره؟

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    51
    سلام
    من مرداد وقت عمل با دكتر سجاديان دارم،لطفا اگر كسى راهنمايى داره كمكم كنه

اقاي فرهادي شما خيلي وقته اينجا پست نذاشتيد!هنوز هم از بينيتون راضي هسستيد!اميدوارم اينجا سر بزنيد و پاسخ منو بدهيد

من البته چند بار مطب. ايشون رفتم و بالاي بيست نفر عملي صحبت كردهام و به اين نتيجه رسيدهام كه براى بينيهاي طبيعي ياحداكثر قوس كم مورد مناسبي ميباشند
    خانم سحرك هم دكتر محبي هم سجاديان سايت دارند و تعداد عكس كافي قبل و بعد عمل دارند

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    83
    در كل كارش خوبه. من چندبار رفتم مطبش, بيني بد نديدم. فقط اينكه اگه ببينه ادم وسواسي و گيري هستي, قبولت نميكنه!! انگار اصلا حوصله نق و اعتراض و دردسر نداره!!!
    وقتي براي مشاوره رفتم و توضيح دادم كه ميخوام چه چيزهايي رو بينيم انجام بشه خوب به حرفام گوش كرد ولي خيلي رك گفت بعضياشو نميشه انجام داد و بعد انگار احساس كرد من ادم گيري هستم و راحت گفت كه پيش اون عمل نكنم... من پيش دكترهاي ديگه هم كه ميرفتم همين هارو ميگفتم ولي هيچكدوم نميگفتن نميشه اين كارها رو كرد... حالا نميدونم بقيه همينجوري دل ادمو خوش ميكنن و بعدا ميبيني كه درعمل نميتونن انجام بدن يا اين يكي خيلي راحت ازسرش باز ميكنه؟!
    ویرایش توسط katty4r : 08-11-2013 در ساعت 03:02 PM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)