صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516
نمایش نتایج: از 151 به 156 از 156
    کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    93
    سلام بچه ها من ماه دیگه با دکتر محبی عمل دارم، بینی من از داخل انحراف داره و خوب نفس نمیتونم بکشم و همش گرفتست. از بیرون هم انحرافش از روبرو معلومه و از کنار قوز داره. به نظر شما محبی انتخاب خوبیه واسه من؟ من عمل طبیعی می*خوام بدون کوچیکترین تغییر، فقط انحراف و برداره همین

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    93
    سلام بچه ها من ماه دیگه با دکتر محبی عمل دارم، بینی من از داخل انحراف داره و خوب نفس نمیتونم بکشم و همش گرفتست. از بیرون هم انحرافش از روبرو معلومه و از کنار قوز داره. به نظر شما محبی انتخاب خوبیه واسه من؟ من عمل طبیعی می*خوام بدون کوچیکترین تغییر، فقط انحراف و برداره همین

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    58
    سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید

احتمال داره چسب زدن بینی بعد عمل باعث افتادگی بشه منظورم اینه اگه چسب رو بد بزنیم

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    16
    سلام
    من سر فوتبال بینیم شکست همون موقع بردم بیمارستان جاش انداختن اما اون جور که باید جاش نیفتاد و انحراف پیدا کرد حالا اگه بخوام انحرافش رو بگیرم چون نمی خوام جراحی زیبایی باشه چون بینیم کوچیک و زیباست هیچ نقصی نداره فقط انحرافش که در اثر ضربه بوجود اومده گرفته بشه به نظر شما چقدر هزینه داره ؟

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    12
    به اطلاع کلیه داوطلبان ورود بدون آزمون به دانشگاه آزاد سراسر کشور می رساند به منظور تسهیل در روند ثبت نام داوطلبان کلیه امور ثبت نام به صورت الکترونیکی بوده و صرفا از طریق سامانه azmoon.org انجام خواهد گرفت و نیاز به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز دانشگاه آزاد نخواهد بود.

ثبت نام به صورت 24 ساعته از طریق سامانه azmoon.org انجام می گیرد و تا پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان گرامی نسبت به ثبت نام به موقع اقدام کنند تا ظرفیت رشته مورد نظر تکمیل نشود.

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    11

جراحی بینی در شمال تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط meli jojo نمایش پست ها
    واسه زیبایی بینی هیچ راه دیگه ای جز عمل نیست میگن ایدان اگه تاثیرم بزاره بعد چند ساعت از دوباره به حالت اول برمیگرده
    کسی دکتر خوب شمال تهران میشناسه ؟؟؟

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6141516

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)