صفحه 173 از 188 نخستنخست ... 73123163171172173174175183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,721 به 1,730 از 1871
    کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    69
    بچه ها من صورتم خيلي ورم داره پايين لپام باد كرده انگار دندون جراحي كردم جاي بيني،چي بخورم ورمم بره؟آب كرفس يه روز خوردم فشارم شديد افتاد سرگيجه و حالت تهوع گرفتم،به غير آب كرفس چي خوبه؟

کاربر ساده
    تشکر ها
    14
    تشکر شده 16 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    96
    نقل قول نوشته اصلی توسط anna نمایش پست ها
    بچه ها من صورتم خيلي ورم داره پايين لپام باد كرده انگار دندون جراحي كردم جاي بيني،چي بخورم ورمم بره؟آب كرفس يه روز خوردم فشارم شديد افتاد سرگيجه و حالت تهوع گرفتم،به غير آب كرفس چي خوبه؟
    همه اینها طبیعی نگران نباش...
    میوه آناناس تازه اگر بتونی پیدا کنی که نیست از همه چیز بهتره ولی کمپوتش هم خوبه ولی تاثیرش خیلی کمتر...
    آب کرفس با آب هویچ مخلوط کن تکی نخور که فشار میاره پایین، زیاد هم نخور یک لیوان شب یه لیوان هم بعد از صبحانه...
    بهترین کار استراحت، سرتو وسط بالش قرار بده، اصلاً هم خم نکن به چپ و راست که مویرگ های بینی پاره نشن ورم بیشتر بشه...
    موقع خواب هم حتماً تاق باز بخواب...

کاربر ساده
    تشکر ها
    14
    میزان امتیاز
    96
    بله شرمن جان يكشنبه ساعت ١ بود رفتم اتاق عمل و ساعت ٣ تموم شد،خداروشكر بعدش زياد كبودي نداشتم ولي شب اول خيلي حالم بد بود،حالت تهوع داشتم و خون بالا آوردم فرداش كه تامپونو درآوردن بهتر بودم. به من گفتن يكشنبه بيا واسه قالب يكشنبه خود دكتر هست؟
    راستي از لحاظ تنفسي درست شد تنفست؟
    آخی، درکت می کنم منم روز اول خیلی حالم بد شده بود ولی بعدش بهتر و بهتر شدم :( سعی که تغذیه خوب کنی و آب میوه زیاد بخوری بهتر بشی...
    دکتر از ساعت 4 میاد مطب برای برداشتن قالب قبل از اون وقت میدن که خود دستیار این کار انجام میده، خیلی راحت هم جدا میشه جای نگرانی نیست جلسه بعدش (یک هفته بعد) میری دکتر نگاه میکنه و راجع به عمل توضیح میده و تمام...

تنفسم نه خیلی ولی بهتر شده ظهر عاشورا تا سر کوچه رفتم نفسم گرفت برگشتم خونه

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    69
    نقل قول نوشته اصلی توسط sherman نمایش پست ها
    همه اینها طبیعی نگران نباش...
    میوه آناناس تازه اگر بتونی پیدا کنی که نیست از همه چیز بهتره ولی کمپوتش هم خوبه ولی تاثیرش خیلی کمتر...
    آب کرفس با آب هویچ مخلوط کن تکی نخور که فشار میاره پایین، زیاد هم نخور یک لیوان شب یه لیوان هم بعد از صبحانه...
    بهترین کار استراحت، سرتو وسط بالش قرار بده، اصلاً هم خم نکن به چپ و راست که مویرگ های بینی پاره نشن ورم بیشتر بشه...
    موقع خواب هم حتماً تاق باز بخواب...
    خوب من موقع خواب يكي دوبار شده بيدار شدم ديدم سرم به يه طرف متمايل شده،امروز صبح هم يه خورده متمايل به پهلو بودم از خواب پاشدم،وايي نكنه بينيم كج شه؟با آب هويج قاطي كردم اونجوري فشارم افتاد.حالا خوابيدنمو بيشتر كنترل ميكنم ببينم چي ميشه.

5. کاربر مقابل از anna عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    69
    آخی، درکت می کنم منم روز اول خیلی حالم بد شده بود ولی بعدش بهتر و بهتر شدم :( سعی که تغذیه خوب کنی و آب میوه زیاد بخوری بهتر بشی...
    دکتر از ساعت 4 میاد مطب برای برداشتن قالب قبل از اون وقت میدن که خود دستیار این کار انجام میده، خیلی راحت هم جدا میشه جای نگرانی نیست جلسه بعدش (یک هفته بعد) میری دکتر نگاه میکنه و راجع به عمل توضیح میده و تمام...

تنفسم نه خیلی ولی بهتر شده ظهر عاشورا تا سر کوچه رفتم نفسم گرفت برگشتم خونه
    خوب پس به من ساعت ٥،٣٠ وقت داده حالا برم ببينم اصلا دكتر هست،نيست چون اونروز كه رفتم تامپونو دربيارم حرف اين بود كه دكتر دوهفته نيست ميخواد بره مسافرت فكر كنم اصلا دكتر نباشه ببينه چه مماخي واسه ما كاشته.
    چند وقته از عملت ميگذره؟ شستشو رو مدام ادامه بده،خيلي مهمه ها

کاربر ساده
    تشکر ها
    14
    میزان امتیاز
    96
    خوب پس به من ساعت ٥،٣٠ وقت داده حالا برم ببينم اصلا دكتر هست،نيست چون اونروز كه رفتم تامپونو دربيارم حرف اين بود كه دكتر دوهفته نيست ميخواد بره مسافرت فكر كنم اصلا دكتر نباشه ببينه چه مماخي واسه ما كاشته.
    چند وقته از عملت ميگذره؟ شستشو رو مدام ادامه بده،خيلي مهمه ها
    من که تا یک هفته تقریباً نخوابیدم، موقع خواب 2 تا بالش گذاشته بودم سرم بالاتر بود، فشار زیاد نیاد کج نمیشه ولی روی ورم خیلی تاثیر داره...
    این دکی هم که تا تعطیلات میخوره میره سفر خارج... کاش ما هم دکتر می شدیم نه مهندس :(
    1 ماه گذشته، آره با سرم شستشو می دم اسپری هم میزنم ولی خوب دوستان می گن انحرافم زیاد بوده اینجوریه، زمان زیادی میبره خوب بشه :(

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    69
    شرمن راهي براي كيپيه بينيت پيدا كردي؟
    من دارم ديوونه ميشم هر چي با سرم هم ميشورم فايده نداره،اون بالا هاي بينيم كيپه،سرم كه ميريزم فقط خيس ميشه هيچ اتفاقي نميافته،بچه ها چه جوري با سرم ميشورين كه بيني باز ميشه مال من برعكسه،سرم ميريزم بدتر كيپ ميشه كممممممممممممممممك

کاربر ساده
    تشکر ها
    14
    میزان امتیاز
    96
    شرمن راهي براي كيپيه بينيت پيدا كردي؟
    من دارم ديوونه ميشم هر چي با سرم هم ميشورم فايده نداره،اون بالا هاي بينيم كيپه،سرم كه ميريزم فقط خيس ميشه هيچ اتفاقي نميافته،بچه ها چه جوري با سرم ميشورين كه بيني باز ميشه مال من برعكسه،سرم ميريزم بدتر كيپ ميشه كممممممممممممممممك
    خوب تازه عمل کردی اینجوریه، تامپون کریستالی داشتی تو بینیت؟ اونارو خارج کردن؟
    سرم رو با یه آمپول (بدون سرنگ) پاف می کنی داخل بینی (سرنگ داخل بینی نکنی!) بعدش هم حتماً اسپری نوزالین یا نازوفیت استفاده کن که چسبندگی پیدا نکنه...
    اوایل ورم خیلی زیاده انتظار زیاد نباید داشته باشی به مرور بهتر میشه...
    من عمل قبلی با یه دکتر دیگه بوده که خراب کرده بوده این عمل دومم بود واسه همین مورد من شاید فرق داشته باشه واسه تنفس و اینا...

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    5
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    69
    خوب تازه عمل کردی اینجوریه، تامپون کریستالی داشتی تو بینیت؟ اونارو خارج کردن؟
    سرم رو با یه آمپول (بدون سرنگ) پاف می کنی داخل بینی (سرنگ داخل بینی نکنی!) بعدش هم حتماً اسپری نوزالین یا نازوفیت استفاده کن که چسبندگی پیدا نکنه...
    اوایل ورم خیلی زیاده انتظار زیاد نباید داشته باشی به مرور بهتر میشه...
    من عمل قبلی با یه دکتر دیگه بوده که خراب کرده بوده این عمل دومم بود واسه همین مورد من شاید فرق داشته باشه واسه تنفس و اینا...
    من فرداي عمل رفتم تامپونا رو درآورد نميدونم كريستالي بود يا نه،سه روز با اسپري بود بعد از اون ديگه اسپري نزدم،با سرنگ هم كه شستشو ميدم نوك سرنگ رو خيلي كم ميكنم تو سوراخ بينيم اين اسپري ها كه ميگي به من نداده.چسبندگي چيه ميترسم؟؟؟

کاربر ساده
    تشکر ها
    14
    میزان امتیاز
    96
    من فرداي عمل رفتم تامپونا رو درآورد نميدونم كريستالي بود يا نه،سه روز با اسپري بود بعد از اون ديگه اسپري نزدم،با سرنگ هم كه شستشو ميدم نوك سرنگ رو خيلي كم ميكنم تو سوراخ بينيم اين اسپري ها كه ميگي به من نداده.چسبندگي چيه ميترسم؟؟؟
    ببین دو نوع تامپون داریم، یکیش نخی فردای عمل درمیارن، یکیش هم کریستالی یکم درد داره درآوردنش و مثل لاستیک یک هفته بعد از عمل خارج می کنند برای افرادی که انحراف بینی دارن قرار می دن، اگه توی بینیت باشه عملاً نمیتونی هفته اول کلاً نفس بکشی...
    اون اسپری فلوسینوز نمی گم! اسپری نوزالین تا زمانی که داخل بینی زخم هست و خشک باید بزنی که بینیت چسبندگی پیدا نکنه! که محتویاتش روغن کنجد روزی 2 بار باید پاف کنی خیلی مهمه هم برای زیبایی میدن هم برای انحراف...

به نظرم بهتر با شماره موبایل دکتر تماس بگیری اون منشی ها خیلی گیج هستن احتمالاً یادشون رفته این دو مورد از دکتر سوال کن (اسپری نوزالین و اینکه تامپون کریستالی تو بینیت گذاشته یا نه)

صفحه 173 از 188 نخستنخست ... 73123163171172173174175183 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع