صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25
    کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    8
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    91

دکتر عبدالجلیل کلانتر هرمزی

در عجبم چرا کسی از کلانتر هرمزی چیزی نمی گه!!
    مزنشو الان ندارم( 4 سال پیش 2 تومن از من گرفت) خدائیش حال می کنی ببینیش خیلی با شخصیته
    بینی های گوشتی رو خوب عمل می کنه ولی نوک بینیو خیلی زیاد جمع نمی کنه... من 4 سال پیش پیشش عمل کردم و دکترای زیادی رو هم رفتم( یکیش حق شناس بود که 4 سال پیش می گف 6 م و اون یکی هم امیری زاد تو جردن که 3 می گف) ولی کلانتر کار درست تر از ایناس و خیلی هم با انصاف هستن ایشون مطبش هم خیلــــــــــــــــــــــ ـی شلوغه جا نیست بشینی...
    خوبیه این دکتر اینه که رو تنفس و علمی عمل کردن خیلی تبحر داره... شکل مماختم رو یه کاغذ میکشه و بهت نشون میده
    در مورد حق شناس هم بگم که خیلی پر رو بود می گف من فانتزی اینا تو کارم نیست پسر باید بینیش مردونه باشه ..

حالا اگه تونستم عکس قبل و بعد عمل هم میذارم... اینم بگم از عملم 70 % راضیم چون از طبیعی عمل کردن بدم میاد

2. 2 کاربر مقابل از akalove عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    88
    تشکر شده 15 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    114
    خب كلانتر استاده واقعأ... اما من به مطبش زنگ زدم شش ماه بعد وقت معاينه داد!! براي عمل هم باز حداقل بايد شش ماه تو نوبت بود ! اما كارش عاليه ،رئيس انجمن جراحان پلاستيكه . شنيدم تنها اشكالش اينه كه "كاري رو ميكنه كه خودش صلاح ميدونه" ... علتش هم اينه كه ميگه در اولويت به سلامت بافت بيني اهميت ميده .

4. کاربر مقابل از yasamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

مدير کل
    تشکر ها
    2,731
    تشکر شده 1,761 بار در 688 پست
    میزان امتیاز
    995
    اما من پیشش رفتم میخواست از مطب بندازم بیرون .
    میگفت نیازی نداره عمل کنی .
    زیاد هم تغییر نمیده بینی را .

سعی کنید در همه پست ها یک تصویر مرتبط قرار بدید .

*** توجه***
    در صورت تمایل به همکاری
    اگر توانایی مدیریت یکی از بخشهای سایت را دارید با ما
    تماس بگیرید .

6. 4 کاربر مقابل از Admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    8
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    91
    آره دقیقآ هر دماغی رو عمل نمی کنه و زمان انتظار برای عملش خیلی بالاست مثلآ منو یکسال بعدش عمل کرد در صورتی که اکثر دکترایی که رفتم می گفتن اوکی کن هفته بعد عملت کنیم... الانم میخوام دوباره عمل کنم بعضیا میگن پیش همین دکتر قبلیت برو چون دکتر جدید نمیدونه دماغت چی اومده سرش! به نظرتون ربطی داره این حرفایی که میزنن!؟ یا دکترمو عوض کنم... یه چیز دیگه هم که میگن دماغت برای بار دوم عمل کنی خراب میشه! دوستان کمکم کنید

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    88
    میزان امتیاز
    114
    من عكس قبل از عمل شما رو ديدم ، بيني تون خيلي مشكل نداشت... كلانتر دكتر دلسوزيه ، كسي رو كه انديكاسيون عمل نداره نميبره زير تيغ جراحي ،چون هر عملي در بهترين شرايط هم بالأخره يكسري عوارض داره . برعكس خيلي از دكترا كه متأسفانه جيبشون براشون مهمتر از بيماره .
    به نظرم اين حسنه يك پزشكه .

9. کاربر مقابل از yasamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر پیشرفته
    تشکر ها
    58
    تشکر شده 834 بار در 394 پست
    میزان امتیاز
    582
    نقل قول نوشته اصلی توسط akalove نمایش پست ها
    آره دقیقآ هر دماغی رو عمل نمی کنه و زمان انتظار برای عملش خیلی بالاست مثلآ منو یکسال بعدش عمل کرد در صورتی که اکثر دکترایی که رفتم می گفتن اوکی کن هفته بعد عملت کنیم... الانم میخوام دوباره عمل کنم بعضیا میگن پیش همین دکتر قبلیت برو چون دکتر جدید نمیدونه دماغت چی اومده سرش! به نظرتون ربطی داره این حرفایی که میزنن!؟ یا دکترمو عوض کنم... یه چیز دیگه هم که میگن دماغت برای بار دوم عمل کنی خراب میشه! دوستان کمکم کنید
    شما کع راضی بودی ... چرا دوباره میخوای عمل کنی؟
    انعطاف و حرکات کششی حلقه گم شده در بدنسازی ایرانی..... با تمرینات کششی و افزایش انعطاف رکرد هاتون به شکل چشم گیری افزایش پیدا میکنه ... باور نمیکنید ؟.... امتحان کنید

11. 2 کاربر مقابل از Feridoon_Behkar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    8
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    91
    نقل قول نوشته اصلی توسط Feridoon_Behkar نمایش پست ها
    شما کع راضی بودی ... چرا دوباره میخوای عمل کنی؟
    راضیم چون از اولش خیلی بهتر شده ولی می خوام عمل کنم تا اونجور که میخوام بشه...همه بهم میگن خوبه و به صورتت میاد ولی کرمه دیگه
    از دوستان کسی تجربه دوبار عملو داره؟

کاربر پیشرفته
    تشکر ها
    58
    تشکر شده 834 بار در 394 پست
    میزان امتیاز
    582
    نقل قول نوشته اصلی توسط akalove نمایش پست ها
    راضیم چون از اولش خیلی بهتر شده ولی می خوام عمل کنم تا اونجور که میخوام بشه...همه بهم میگن خوبه و به صورتت میاد ولی کرمه دیگه
    از دوستان کسی تجربه دوبار عملو داره؟
    ایرادات جزیی رو میشه با چسب زدن و بخیه زدن توسط دکتر رفع کرد ..... بیش از این به نظر من ارزش نداره چون قالبا نتیجه بد تر میشه .....مگه اینکه واقعا مشکل داشته باشه
    انعطاف و حرکات کششی حلقه گم شده در بدنسازی ایرانی..... با تمرینات کششی و افزایش انعطاف رکرد هاتون به شکل چشم گیری افزایش پیدا میکنه ... باور نمیکنید ؟.... امتحان کنید

14. کاربر مقابل از Feridoon_Behkar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    8
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    91
    نقل قول نوشته اصلی توسط Feridoon_Behkar نمایش پست ها
    ایرادات جزیی رو میشه با چسب زدن و بخیه زدن توسط دکتر رفع کرد ..... بیش از این به نظر من ارزش نداره چون قالبا نتیجه بد تر میشه .....مگه اینکه واقعا مشکل داشته باشه
    فریدون جان درست میگی ولی مشکل من نوک بینیه میخوام کوچیک تر و تیز تر بشه... اگه پیش شیروانی برم به نظرت خوبه؟ یا همین کلانتر که دکتر خودمه؟

کاربر تازه وارد
    تشکر ها
    88
    میزان امتیاز
    114
    خوش به حالتون ! چقد راحت با جراحي برخورد ميكنيد. داروهاي بيهوشي و جراحي يكسري عوارض ناخواسته داره. چرا بي جهت باز ميخواهيد ريسك كنيد.
    به نظرم اگه فرم بيني بي نقص و قابل تحمله نبايد دست به عمل زد. البته اين حرفو از خيلي از پزشكها هم شنيدم.
    من بار اوله ميخوام عمل كنم و چند ماهه درگيرم و هنوز مطمئن نشدم...

17. 2 کاربر مقابل از yasamin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع