PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استانازول winstrol

Amin khan
01-28-2012, 05:03 AM
وینسترول نام تجاری استروئید آنابولیک استانازول میباشد. این ترکیب از جمله مشتقات دی هیدرو تستسترون است اما فعالیت آن کمتر از دی هیدرو تستسترون میباشد.وینسترول از نظر تکنیکی در گروه استروئیدهای آنابولیک طبقه بندی میشود.تحقیقات نشان میدهد این دارو میل بیشتری به رشد عضلات دارد در صورتی که میل آن به فعالیت آندروژنی کمتر است.اگر چه دی هیدرو تستسترون عوارض جانبی آندروژنی بوجود می آورد اما در مقابل ،استانازول مقدمات رشد کیفی عضلات را فراهم میکند.درواقع خواص آنابولیک این ماده در مقایسه با بسیاری از ترکیبات قوی تر ،بسیار ملایم و ضعیف است اما باز هم میتوان در زمینه تقویت عضلات به آن اعتماد کرد.البته خواص آنابولیک وینسترول با دیانابول برابری میکند اما تمایل به جذب یا عدم دفع آب در هردوی آنه متفاوت میباشد.استانازول نیز مثل همان دیانابول حاوی همان ساختمان متیلی 17 کربن ی است اما با تغییر کوچکی که در آن ایجاد شده است امکان مصرف بصورت خوراکی هم وجود دارد .علی رغم این طراحی ،انواع تزریقی این دارو نیز تولید شده است.

ساختمان استانازول طوری نیست که بتواند به استروژن تبدیل شود .بنابراین زمانی که از این استرویید استفاده میکنید دیگر نیازی به مصرف آنتی استروژن نیست .در این صورت حتی افراد حساس هم نباید نگران مشکل بزرگ شدن سینه (ژنیکوماستی) باشند.اگرچه استروژن مقصر اصلی در بروز مشکل جذب آب است اما وینسترول ظاهر کیفی بسیار خوبی را در عضله ایجاد میکند و چربی را از آنها دور میکند .در نتیجه دیگر نیازی نیست جذب زیاد مایعات زیر پوستی باشید .به همین دلیل استروئید بسیار خوبی است که ورزشکار طی دوره تقویت کات عضلات میتوانداز آن استفاده کند یعنی همان زمانی که جذب آب و چربی به نگرانی بزرگ ورزشکار تبدیل میشود. ورزشکارانی که در رشته های ورزشی قدرتی و سرعتی شرکت میکنند مانند دو میدانی به خوبی از شهرت وینسترول آگاه هستند.تحت چنین شرایطی هیچ ورزشکاری نمی خواهد وزن آب اضافی را با خود به سو و آن سو حمل کند.بنابراین به رشد عضلات که بر اثر مصرف وینسترول حاصل میشود ،علاقه زیادی داشته و وینسترول را به سایر داروهای استروژنی که سبب افزایش حجم عضلات میشوند ترجیح میدهد.

همانطور که گفته شد وینسترول به دو شکل قرص خوراکی و محلول تزریقی آماده میشود.اگر چه ساختمان شیمیایی هر دو شکل مثل هم است اما نوع تزریقی به مصرف کننده دوز بالاتری را مصرف کند.علت هم این است که داروی تزریقی از اثرات بیشتری برخوردار است و به همین دلیل به نوع خوراکی ترجیح داده میشود .البته تفاوتهای ظاهری زیادی میان انواع تزریقی وجود دارد به خصوص اندازه ذرات استروئید که جهت تولید سوسپانسیون های استانازول بکار رفته است تفاوتهای زیادی با هم دارند.

دوز معمول استانازول خوراکی برای آقایان عبارت است از:15 تا 25 میلی گرم در روز و گاهی در برخی موارد تا 50 میلی گرم هم در روز میرسد.ورزشکار با توجه به نتایج دلخواه میتواند مصرف استانازول را با سایر استروئیدها ترکیب کند اگر قصد دارید با افزایش حجم عضلات مواجه شوید بهتر است از آندروژن قوی مثل تستسترون ،دیانابول یا آندرول 50 استفاده کرد و آنرا به دوز مصرفی استانازول بیفزایید.در اینجا استانازول بیشتر جهت حفظ دوره مصرفی عمل میکند بطوری که اثرات آنابولیک خوبی را ایجاد کرده وفعالیت عمومی استروزنی را کاهش میدهد در صوزرتی که اگر چنین استروئید هایی به تنهایی مصرف شوند نمیتوانیم شاهد چنین پیشرفتهایی باشیم نتیجه حاصل از مصرف این استروئید افزایش قابل توجه حجم عضلات است و به علاوه اب و چربی در سطحی حفظ میشود که برای بدن ناراحتی ایجاد نکند .ورزشکاران مسن تر یا حساس میتوانند ترکیباتی مثل پریموبولان یا بولدنون ویا دکا دورابولین را به دوره استانازول بیفزایند.در نتیجه شاهد بروز نتایج خوب و عوارض جانبی کمتری خواهید بود در صورتی که آندروژن درمانی استاندارد نمیتواند با چنین نتایجی همراه باشد.

خانم ها بهتر است دز مصرفی روزانه خود را در سطح 5 تا 10 میلی گرم یا سطح 5/2 تا 5 قرص 2 میلی گرم حفظ کنند . بدن خانم ها ی ورزشکار به خوبی میتواند استانازول را تحمل کند اما مصرف نوع تزریقی را اصلا توصیه نمیکنیم زیرا آمول 50 میلی گرمی دوز بالایی بشمار رفته و خطر افزایش خواص آندروژنی را به همراه دارد بهتر است آنها قرص را به آمپول ترجیح دهند .در اینصورت به راحتی میتوانند قرص را شکسته و تقسیم بندی کنند اما نمیتواند آمپول 1 سیسی را تقسیم کرده و در چند نوبت مختلف تزریق کنند. کسانی که باید نوع تزریقی را تجربه کنند بهتر است 1 آمپول 50 میلی گرمی را به 2 تزریق جداگانه تقسیم کنند در اینجا دوز مصرف بوسیله تعداد روزهای تزریق تنظیم میشود بطوری که در فاصله هر 3 یا 4 روز یک مرتبه 25 میلی گرم تزریق میشود.این دوز چیزی است که اکثر خانمها از آن رضایت دارند .خانمهایی که ریسک پذیر تر بوده و به استقبال خطر میروند می توانند هر 2 روز یک مرتبه آمپول 25 میلی گرمی را تزریق کنند اما اصلا چنین روشی را توصیه نمی کنیم. اگر چه خواص آندروژنی این دارو در سطح متوسط قرار دارد اما خطر ابتلا به علایم و صفات ثانویه مردانه همیشه سبب نگرانی خانمها میشود .

از آنجا که ساختمان قرص استانازول تغییر کرده است (پیوند کربن 17-aa)بیشتر از نوع تزریقی به کبد فشار وارد می کند.زمانی که دوز مصرف بالا میرود یا مصرف دارو طولانی می شود حتما باید تحت آزمایش خون قرار بگیرید تا از مقدار داروی موجود در کبد آگاه شوید.مصرف نوع تزریقی به این معنا نیست که احتمال آسیب دیدگی کبدی کاملا از بین میرود.اگر چه استانازول از تریق کبد وارد جریان خون نمیشود اما بوسیله کبد تجزیه شده و میزان فشار وارده را کاهش میدهد . البته زمانی که سایر ترکیبات خوراکی کربن آلفا آلکیلته-17 را به دوز مصرفی وینسترول اضافه می کنید این استرس و فشار افزایش می یابد.بهتر است افراد محتاطی که از این ترکیب استفاده می کنند باید در زمینه محدود کردن طول دوره مصرف دارو تلاش کنند(بهتر است مصرف 6 تا 8 هفته ادامه داشته باشد).

به قلم: سید محمود لاله گون

Amin khan
01-28-2012, 05:05 AM
وﯾﻨﺴﺘﺮول ﯾﮏ اﺳﺘﺮوﺋﯿﺪ ﺗﺰرﯾﻘﯽ و ﺧﻮراﮐﯽ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ که به ﺻﻮرت ﻋﻤﻮﻣﯽ در اﮐﺜﺮ دوره ها ﺑﺨﺼﻮص دوره های ﺧﺸﮏ ﮐﺮدن ﺑﺪن اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯿﺸﻮد. ﺗﺠﺮبه ﻧﺸﺎن داده اﺳﺖ که ﻧﻮع ﺗﺰرﯾﻘﯽ آن که در شیشه های ۵۰ ﻣﯿﻠﯽ ﮔﺮم ﻣﻮﺟﻮد اﺳﺖ ﺑﺴﯿﺎر ﻣـﻮﺛﺮ ﺗﺮ از ﻗﺮص های ٢ ﯾﺎ ۵ ﻣﯿﻠﯽ ﮔﺮﻣﯽ وﯾﻨﺴﺘﺮول ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ .
وﯾﻨﺴﺘﺮول ﻧﯿﺰ از ﺧﺎﻧﻮاده آﻟﻔﺎ اﻟﮑﯿﻠﺖ ﻣﯿﺒﺎﺷﺪ و به ﻧﺴﺒﺖ ﺳﺎیر اﺳﺘﺮوﺋﯿدها داروی ﻧﺴﺒﺘﺎً ﮔﺮاﻧﯽ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ و در طبقه ﺑﻨﺪی داروهای اﺳﺘﺮوﺋﯿﺪی ﺑﺴﯿﺎر ﮐﻨﺪ اﺛﺮ ﺑﺎ ﻋﻮارض ﺟﺎﻧﺒﯽ ﻧﺴﺒﺘﺎً ﮐﻢ و دوام اﺛﺮ ﻧﺴﺒﺘﺎ ﺑﺎﻻ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ .
‫ﺑﺮ ﺧﻼف ﺳﺎﯾﺮ اﺳﺘﺮوﺋﯿﺪها ﻧﺴﺒﺖ ﮐﺎهش وزن ﻃﯽ ﻣﺼﺮف ﻧﺴﺒﺖ به اﻓﺰاﯾﺶ وزن و ﻗﺪرت آن ﺑﯿﺸﺘﺮ اﺳـﺖ از اﯾﻦ رو از وﯾﻨﺴﺘﺮول ﺑﺮای ﻣﺒﺘﺪی ها و دوره های ﺧﺸﮏ ﮐـﺮدن ﺣﺮفه ای و ﺣﺘﯽ در دوزهای ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺑـﺮای ﺧﺎﻧﻢهای ورزﺷﮑﺎر اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯿﮕﺮدد.
‫دوام اﺛﺮ وﯾﻨﺴﺘﺮول در ﺧﻮن ﻧﺴﺒﺘﺎً ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺑﻮده و تنها ٢ روز ﻣﯽ ﺑﺎﺷـﺪ و ﺗﺎ ٢ ﻣﺎه ﭘﺲ از ﭘﺎﯾﺎن ﻣﺼﺮف ﻣﯽ ﺗﻮان آن را در آزﻣﺎﯾﺸﺎت دوﭘﯿﻨﮓ ردﯾﺎﺑﯽ ﮐﺮد از اﯾﻦ رو در دوره های آﻣﺎده ﺳﺎزی ﭘﯿﺶ از ﻣﺴﺎﺑﻘﺎت اﮐﺜﺮا ﻣﻮرد اﺳﺘﻔﺎده ﻗﺮار ﻣﯽ ﮔﯿﺮد .
وﯾﻨﺴﺘﺮول ﺗﻮﺳﻂ ورزﺷﮑﺎران دو ﻣﯿﺪاﻧﯽ نیز استفاده می گردد.ﻣﺜﻼ رﮐﻮرد ﺟﺎدوﯾﯽ ﺑﻦﺟﺎﻧﺴﻮن در اﻟﻤﭙﯿﮏ ﺳﺌﻮل ، که دو ۱۰۰ ﻣﺘﺮ را در کمتر از ۱۰ ثانیه ﭘﯿﻤﻮد ﻣﺮﺑﻮط به ‫ﻣﺼﺮف وﯾﻨﺴﺘﺮول ﺑﻮد !!!
همچنین ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺖ ها و ﺳﺎﯾﺮ ورزﺷﮑﺎراﻧﯽ که ‫ﻧﯿﺎز به اﻓﺰاﯾﺶ ﻧﯿﺮو و ﻗﺪرت و ﺑﺎﻓﺖ ﻋﻀﻼﻧﯽ ﺑﺮای بهبود ﮐﺎراﯾﯽ ﺑﺪن ﺧﻮد دارﻧﺪ وﻟﯽ اﻓﺰاﯾﺶ وزن ﺑﺮای آنها ﻣﺸﮑﻞ ﺳﺎز اﺳﺖ از اﯾﻦ اﺳﺘﺮوﺋﯿﺪ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ. از اﯾﻦ رو داروی ﺑﺴﯿﺎر ﭘﺮ ﻃﺮﻓﺪاری ﺑﯿﻦ ‫ورزﺷﮑﺎران زن و ﻣﺮد در رشته های ﮔﻮﻧﺎﮔﻮن ورزﺷﯽ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ .

King PDA
03-10-2012, 11:43 AM
دوستاني كه اطلاع دارن ممنون ميشم در مورد اين وين بگن

از كجا ميشه فهميد اصلي هستش يا نيست؟؟

13441345

Amin khan
03-10-2012, 01:52 PM
اینم معتبر نیست به نظر من، باید اصلیش رو دیده باشی تا بتونی تشخیص بدی

Dariush
03-10-2012, 05:54 PM

13441345

والا من کم تجربه تر از اونم که بخوام نظر بدم. ولی rwr جزو برندهای شناخته شدست اگر اصل باشه. ظاهرش که موجه به نظر میاد. دیگه اگه بخای مطمئن باشی همونطور که امین جان گفت باید یه آدمی که از این برند مصرف داشته نشون بدی.

farzam0231
03-10-2012, 11:48 PM
فک نمیکنم در حال حاضر این مارک بدردبخور باشه.

amin
04-09-2012, 11:51 PM
درود !
دوستان ، من الان توی دوره هستم ، با وین ،
یه تعداد ، وین زامبون گرفته بودم ، سری قبل ، و دوباره در خرید جدیدم ، دوباره از همون بنده خدا وین گرفتم ،
منتها ، پس از 3 بار استفاده از این وین های جدید ، متوجه شدم ، که من هنگام تزریق هیچ دردیو حس نمیکنم ،
حتی دم هم در عضلات پس از تزریق وجود نداشت ، بنابراین شک کردم به این قضیه ، و این شد که
امشب متوجه تفاوت وین تقلبی و اصل شدم تا حدودی!!
که اونم کلی مخم پکید با این متر جم گوگل ترجمه کردم d:

عکس ها رو خودم گرفتم ، دیگه شرمنده اگه واضح نیست .

1 :
هلوگرام هایی که در اطراف پک وجود داره ، در وین های تقلبی ، دقیقا فیت شده بر روی کادر ، ولی در وین اصلی اینگونه نیست ( که البته در هر دو وین هایی که مصرف کردم فیت نبود ، یادتون باشه که اینها تنها ممکنه بعضی وقت ها وجود داشته باشه )

============

2 :
هلوگرام اصلی درخشان تر هست ، و همینطور رنگش در مقابل نور سبز - زرد میزنه.

============

3 :
حرف D در هلوگرام اصلی در مقابل نور به رنگ مشکی در میاد و همینطور اون کلمه ESMA یه نوار مشکی رنگ دورش هست که در تقلبی هیچ سایه ای وجود نداره.

1733

============

4 :
کلاهک پوکه ها ، در وین تقلبی باریکتر و کشیده تر هست ، و لی در وین اصلی کمی کوتاهتر و چاق تر به نظر میاد

1734

============

5 :
در وین اصلی : وقتی هلوگرام رو باز میکنید ، لانه های زنبوری شکل باقی میمونه ولی در وین تقلبی ، هیچ چیزی حز همون برچسب شفاف باقی نمیمونه.

1735

============

6 :
و در آخر اینکه ، وقتی پوکه وین اصلی و تقلبی رو کنار هم بزارید ، وقتی ته نشین شد ، مقدار ماده موثر در وین اصلی بیشتر از وین تقلبی هست.

امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم ;)

King PDA
04-10-2012, 12:27 AM
ممنون امين
فكر كنم اين مورد 5 كه گفتي خيلي بهتر كار بده

arash_7140
04-10-2012, 12:30 AM
وین زانبون دیگه وجود خارجی نداره ! اونی که چند سال پیش بود نیست. اینایی که هست به اسم زانبون سابق هستش والا زانبونی وجود نداره. زانبون 5 سال پیش دونه ای 7 تومن بود !

amin
04-10-2012, 12:36 AM
کلا ، همشنون کاربرد دارن ،
چون واسه یکی نمیشه گفت اصله یا نیست ..
ولی اون قبلیا خیلی خوب بود ، واقعا حس میکردی دم عضلانی رو ، توی تمرین همچین دم میکرد که داشت میترکید ، اما اینا ، مزخرف بود ، هیچی بهت نمیداد ، حتی زور

King PDA
04-10-2012, 12:41 AM
کلا ، همشنون کاربرد دارن ،
چون واسه یکی نمیشه گفت اصله یا نیست ..
ولی اون قبلیا خیلی خوب بود ، واقعا حس میکردی دم عضلانی رو ، توی تمرین همچین دم میکرد که داشت میترکید ، اما اینا ، مزخرف بود ، هیچی بهت نمیداد ، حتی زور

تاريخ توليد و انقضاي سري قبلي رو يادت هستش؟ و همينطور سري جديد

amin
04-10-2012, 12:52 AM
اضلا ربطی به تاریخ نداره ، هر دوتا برای 03 / 2016 بودن ، فقط سری ساختشون فرق داشت ،
همونایی که گفتم دقت کن ،
یا اصلا سمت اینا نرو ، آلفا فارما بگیر

King PDA
04-24-2012, 12:37 AM
يكي از دوستان 150 تايي زامبون گرفته كه 50 تاش رو خودش مصرف كرده تو يك سال
بقيشو ميفروشه
حالا موندم ازش بگيرم
يا نه
امين اين چيزايي كه گفتي راجب فرق اصلي و فيك خودت پيدا كردي يا از نت گرفتي/
ميخوام يه بسته واسه نمونه بگيرم ببينم چجوريه
اگه خوب باشه بگيرم ازش

amin
04-24-2012, 12:56 AM
يكي از دوستان 150 تايي زامبون گرفته كه 50 تاش رو خودش مصرف كرده تو يك سال
بقيشو ميفروشه
حالا موندم ازش بگيرم
يا نه
امين اين چيزايي كه گفتي راجب فرق اصلي و فيك خودت پيدا كردي يا از نت گرفتي/
ميخوام يه بسته واسه نمونه بگيرم ببينم چجوريه
اگه خوب باشه بگيرم ازش

منم اول هیچی حالیم نمیشد که d:
بعد که 3 بار اون تقلبی رو زدم دوزاریم افتاد !.
رفتم نت گشتم ، توی فروم های اسپانیای بود دیدم ،
عکسایی که گرفتم از وین های خودم بود.
الان دادم آلفا میزنم ، بد نیست ;) حداقل میدونی کورتون نیست توش !

King PDA
04-24-2012, 01:04 AM
اين احساس دم كردن كه گفتي چجوريه؟

مثل مكمل هاي پمپي هستش ؟

amin
04-24-2012, 01:42 AM
;) سفت شدن عضله منظورم هست

megateron
06-01-2012, 12:30 PM

13441345

آقا جون من همین مدل مصرف کردم تازه هم چند میلش مونده والا من که جواب گرفتم حجم خشکی میده درد تزریق هم بعد از تقریبا چند ساعت میاد سراغت البته زیاد نیس دردش ولی موقع تزریق فقط یه سوزش شدید احساس میشه

mostafa
06-02-2012, 01:38 AM
خیلی نایاب شده مواظب باشین بتامتازون نخرید.!!!
البته کلا وینسترول داروی پر عارضه ای هست حتی بیشتر از اکسی متالون.
حداکثر تا 4 هفته.
کلسترول بالا و کبد چرب خیلی بیشتر خودش رو نشون میده حواستون جمع باشه.:63:

mohamad wf
06-02-2012, 12:38 PM
دوسته عزیز میشه بگی استروویید شما چطور ۵سال تاریخ انقضا داره؟؟:13:

amin
06-02-2012, 01:07 PM
استروئید من ؟!
تولید کنندش من نیستم !
ولی هر چی دیدم همین بوده d:

mohamad wf
06-02-2012, 01:24 PM
تا جایی که من میدونم عمر استروویید ۳سال هستش.بیش از این باشه امکان داره تقلبی باشه.d:

amin
06-02-2012, 01:46 PM
اون دومی که گرفتم تقلبی بود !
ولی اولیش خیلی خوب ج گرفتم !...نمیدونم واللا...;)

saaman
06-23-2012, 09:08 AM
364336443645

saaman
06-23-2012, 09:11 AM
اصلا دلم نمیخواد باور کنم ....یعنی آره ؟؟؟؟ مواد موثرش کمه ؟؟؟؟ بگین من ظاقتشو دارم :20:
راستی اگه الان که 9 تا زدم بزارمش کنار و یه چیز دیگه جایگزین کنم موردی پیش نمیاد ؟؟؟ همین وین رو میگما ....
اینا فقط کم دارند یا خظر هم دارن لامصبا ؟؟؟؟؟به داد این دوستتون برسین لظفا در اسرع وقت .......کممممممممممممک

saaman
06-23-2012, 09:12 AM
راستی بک گراند براتون 4 تا خرت و پرت هم گزاشتم نگین سامان همش آشغال میخوره d:

saaman
06-24-2012, 09:16 AM
دوستان کمک .........................

مسعود
06-24-2012, 11:08 AM
مدل اصلش اینه خودت مقایسه کن.

saaman
06-24-2012, 11:24 AM
مسعود جان ممنونم خودت عکس گرفتی ؟؟؟ این چنده ؟؟؟ از کجا میشه خرید ؟؟؟؟

مسعود
06-24-2012, 02:21 PM
نه امکان عکس فعلا ندارم ولی نمونه های اصلی زیاد دیدم همین شکلی هستن 1 مدل هم مثل عکسی که گذاشتی ندیدم فقط یک بار استانازول محلول در چربی بود که با این مدل استات تو فرق میکرد یعنی طولانی اثر بود مثل استر انانتات ولی مدلی که شما گرفتین محلول در آب هست و باید سفید باشه تعجب کردم دیدم که زرد رنگ بودش مال تو.!!!
یه چیزم هم دیگه همین مدلی که گذاشتم خرید عمدش جدیدا 12 دلار آب میخوره و مدلهای جدیدش بیشتر تایلندی هست ولی نمونه های اصلی مال اسپانیا هست و فوق العاده تاثیر گذار هست جوری که تنها بعد از هفته اول تغییرات رو حس میکنی.!!! درآخر خیلی دقت کن این مدل تقلبیش تو بازار خیلی خیلی زیاد شده.من که بودم این مدل رو بیخیال میشدم آلفا فارما نمونه های تقلبیش کمتر هست پریموبولان جایگزین بهتری هست و وینسترول رو اصلا قبول ندارم با عوارض زیادش.
موفق باشی.

saaman
06-26-2012, 10:23 AM
کاملا سفید و شفافه مثله آبه درد داره :) بخاطر نور فلاش زرد دیده میشه ...در کل داره جواب میده اما ماده موثرش کمه لامصب اگه پری اصلی عکس دارید لطفا برام بزارید یا وین آلفا اصلی
ممنونم

S@eed
08-04-2012, 04:18 PM
بچه ها منم از این وین های desma از مربی نامرده باشگاه گرفتم بعد فهمیدم تقلبیه ! البته درد رو داشت ولی بچه ها گفتن شک نکن کورتون توشه...

دیگه آدم نمیدونه تو این آشفته بازار به کی اعتماد کنه .. اتفاقا بعدش یکی از دوستان این مدله پایینی رو پیشنهاد داد

13441345

داداش من چون سرم کلاه رفت به خاطره دزما رفتم در مورده این یکی تحقیق کردم تو سایت های خارجی و تا جایی که فهمیدم اصلا انگار کمپانی rwr تعطیل شده و دیگه دارو نمیزنه.. در ضمن نوشته بود هر کدوم که آدرسش مثله آدرسه روی پاکته شماست تقلبیه متاسفانه

الان وین چه مارکی تو بازار خوبه؟؟ اصلا وین بهتره یا پریموبلان؟؟ واسه کات و عضله سازی میخوام

soltan456
08-04-2012, 04:25 PM
من پری رو ترجیح میدم
هم عوارضش یک برابر کمتره
هم در دراز مدت میشه مصرفش کرد و پاسخ گرفت موندگاریشم بیشتره وکیفیت عضله هم متوسطه

Amirs
09-23-2012, 07:59 PM
من تمرین هام یه روز بسکتبال یه روز بدنسازیه
میخوام یه دوره حجم برم
3 جلسه در هفته میتونم وزنه بزنم . به نظرتون وینسترول به کارم میاد بزنم ؟
سابقه مصرف دارو هم : تقریبا 7 ماه پیش 200 تا دیانوبول و 30 عدد درن باترول بوده
به نظرتون وین خوبه ؟ خالی یا با چیز دیگه ؟....

ممنون از راهنماییهاتون

Amin khan
09-23-2012, 10:05 PM
واقعا سخته مخصوصا برا کسی که داره یه رته دیگه رو هم کار میکنه اگر در گیر مسابقاتت هستی بهتره دوره حجم رو بذاری برای فصل استراحت

1ebay
09-23-2012, 10:15 PM
مارک آلفا فارما رو میشه به راحتی اصلیش رو گیر آورد،هر چند نمونه اصلی اینا هم کیفیت وین های اسپانیایی یا درجه یک رو ندارن،به همون نسبت هم قیمت پایینی دارن

Amirs
09-23-2012, 10:19 PM
واقعا سخته مخصوصا برا کسی که داره یه رته دیگه رو هم کار میکنه اگر در گیر مسابقاتت هستی بهتره دوره حجم رو بذاری برای فصل استراحت

امین جان الان درگیر لیگ نیستم . تمرین بسکتبالم رو همه ی سال دارم
تمرینه . زیاد هم سنگین نیست . یه جورایی همون فصل استراحته

amirdj
12-15-2012, 01:33 PM
دوستان ی سوال من میخواستم medi tech که 10 میل بخرم ولی ی مشکل باهاش دارم دزش صد هست ومن باید روزی 500 میلی گرم استفاده کنم حالا اینکه دزش 100 باید بخاطر قدرتش بکنمش 250 میلی گرم بعد این 250 میلی گرم چجوری تقسیم بر دو کنم و دو طرف بدنم بزنم ممنون میشم یکم راهنمایی کنید

Amin khan
12-15-2012, 02:00 PM
چه خبره روزی 500 میلی گرم !!!!!!!!!! 250 میلی گرم هم برا یه روز خیلی زیاده !!!!

همه رو یه جا بزن تقسیم برا چی بکنی ؟

amirdj
12-15-2012, 02:17 PM
ببخشید فکر کنم یکم سوتی دادم منظورم متوجه نشدینd:
فرض کن من بخوام روزی یک ویال وین آلفافارما بزنم با دز 50 که تقسیم بر دوش میکنم و برای مثال نصفش ی طرفم میزنم نصفش طرف دیگه
ولی این medi tech کلا 10 میل دزش 100 یعنی در واقع میخوام نصف اون آلفا فارما استفاده کنم در روز حالا موندم اون نصف چجوری تقسیم بر دو کنم برای تزریقش
حالا سوالم این بود که آیا همچین چیزی امکان پذیر هست؟

Amin khan
12-15-2012, 03:59 PM
خودت یه بار پستتو بخون ببین چیزی ازش میفهمی ! به هر حال اگر منظورت اینه که دارو 100mg/ml هست و میخوای 50 میلی گرمشو بزنی از ویالت باید نیم نیم میلی لیتر بکشی

amirdj
12-16-2012, 10:14 AM
من خودم دقیقا میفهمم چی دارم میگم
دیشبم از مربیم سوال کردمو بهم گفت به هیچ وجه همچین کاری نکن
باری مثال نمیشه ی آموکس سیلین 1000 خورد بجای دوتا آموکسی سیلین 500
اون دزی که 1000 هست به مراتب اثرش فرق میکنه با اون دز 500 و کم زیاد کردن میزان مصرفش تاثیری در دز دارو نداره:62:

Amin khan
12-16-2012, 10:37 AM
قصد بدی نداشتم اقا امیر ناراحت نشو منظورم این بود که به بدترین نحو ممکن سوالت رو بیان کردی وگرنه اینکه بدیهی هستش هر کسی خودش متوجه میشه منظورش خودش چیه باید بتونی منظورت رو به دیگران برسونی!!!

ببینید مثالی که زدید درست نیست چون وقتی تشخیص داده میشه که ما مثلا 1000 میلی گرم از یه دارو به بدن برسونیم دیگه فرق نداره یه قرص 1000میلی بخوریم یا 4 تا 250 ماده موثر یکی هست و دز مورد نظر هم مشخص شما قرص 1000 هم بخوری تو معدت حل میشه 4تا 250 هم بخوری حل میشه تفاوتی نداره

در ضمن شما وقتی میخوای 0 5میلی گرم از این دارو مصرف کنی به صورت تزریقی فرقی نمیکنه کجای بدنت بزنی همه ی دارو رو تو یه تزریق میتونی بزنی و تو هر جا خواستی و نیازی نیست 2 قسمتش کنی و 25 تاشو اینور بزنی 25 تاشو اونور

King PDA
12-16-2012, 12:07 PM
من خودم دقیقا میفهمم چی دارم میگم
دیشبم از مربیم سوال کردمو بهم گفت به هیچ وجه همچین کاری نکن
باری مثال نمیشه ی آموکس سیلین 1000 خورد بجای دوتا آموکسی سیلین 500
اون دزی که 1000 هست به مراتب اثرش فرق میکنه با اون دز 500 و کم زیاد کردن میزان مصرفش تاثیری در دز دارو نداره:62:

پس لطفا از اون مربيتون بپرسين كه اون دوزي كه 1000 ميليگرم هستش توش چقدر ماده موثر داره در مقابل اون دو تا 500 ميليگرمي؟!
گفته ايشون در صورتي صحت داره كه مثلا قرار باشه شما رو زي دو تا قرص بخورين به فاصله ي 12 ساعت و هر قرص بايد 500 باشه و شما نميتونين 1000 ميليگرمي رو يك بار در روز بخورين !
اميدوارم تونسته باشم مطلب رو برسونم
در اين صورت كه استاد محرتم شما منظورش اين باشه بله درسته ولي فك ميكنم منظورشون اين نبود !

در هر صورت حالا مثال اموكسي رو ميزنم كه خودتونم گفتين
اگه دكتر گفته باشه ساعت فلا بايد يه قرص اموكسي 1000 ميليگرمي رو بايد مصرف كنين هيچ اجباري نداره كه حتما بايد قرصتون 1000 ميليگرمي باشه , شما ميتونين بدون مشكل و نگراني دو تا اموكسي 500 ميليگرمي مصرف كنين !

amirdj
12-16-2012, 04:01 PM
امین خان ناراحت نشدم;)
آخه مربیمم میگه باید در هشت هفته 20 تا وین بزنم با 10 تا پری و یک روز در میان ی دونه سوما
ولی گفت باید دز وینی که میزنی 50 باشه در هر یک میل که برای رقیق تر شدنش باید با نوربین یا سرم آمینو پلاسما قاطی کنم تزریقش راحت تر میشه
ولی وین میدیتچ 10 میل هست و هر یک میلش دزش 100 بهم گفت اگه اینو بزنی ممکنه هفته دوم سوم بری روبه قبله
حالا نمی دونم دیگه شما چی پبشنهاد میدین دوستان

راستی یکی از دوستام وین بادی کی میزنه میگه انقدر درد داره که شبا از زور درد تب و لرز میکنهd:

VAHID
12-16-2012, 04:07 PM
خودت یه بار پستتو بخون ببین چیزی ازش میفهمی ! به هر حال اگر منظورت اینه که دارو 100mg/ml هست و میخوای 50 میلی گرمشو بزنی از ویالت باید نیم نیم میلی لیتر بکشی

امين كه قبلا گفت!!

amirdj
12-16-2012, 04:11 PM
خب مربیه میگه نزن دزش میگه 100 نیم نیم هم بزنی برات ضرر داره
:17:

VAHID
12-16-2012, 04:18 PM
خب مربیه میگه نزن دزش میگه 100 نیم نیم هم بزنی برات ضرر داره
:17:

مگه مربيت نگفته 50 ميلي گرم بزن!!؟ شما اين ويني كه داري هر1 ميلش(ميلي ليتر) 100 ميلي گرم ماده موثر داره,درست!؟ يعني اگه بياي نيم ميلي ليترش رو برداري ميشه 50 ميلي گرم ماده موثر.اگه 25 ميلش(ميلي گرم!) رو بخواي ديگه 1/4 ميلش(ميلي ليتر) رو برميداري و الي اخر...

amirdj
12-16-2012, 04:24 PM
مرسی آقا و حید و آقا امین
فقط به نظرتون با سرنگ نیم میل میشه زد اینو چون سوزنش فکر کنم یکم کوتاه تر هستنش یا با همون سرنگ انسولین یک میل بزنم ولی فکر کنم یکم دقیق درآوردن اندازش سخت باشه

VAHID
12-16-2012, 04:28 PM
فقط به نظرتون با سرنگ نیم میل میشه زد اینو چون سوزنش فکر کنم یکم کوتاه تر هستنش یا با همون سرنگ انسولین یک میل بزنم ولی فکر کنم یکم دقیق درآوردن اندازش سخت باشه

متوجه شدي عزيز؟ ديگه ازون كاملتر كسي برات نميگفت!...
پيرو پست قبليم كل ويني كه داري 10 ميل هست و با غلظت100ميلي گرم...كه نيم ميل بايد بزني هر دفعه كه كلش ميشه 20 تزريق و همون ميشه كه ميخواي يعني 20 مرتبه تزريق وين!

amirdj
12-16-2012, 04:35 PM
نه دقیقش بخوام بگم میشه 18 تا وین 10 تا پری در 8 هفته و بعد ی دوماه استراحت و پاکسازی بعد دوباره
d:
البته میگفت اگر rwr گیرت اومد میتونی روزی نیم میلی لیتر بزنی قبل تمرینت

VAHID
12-16-2012, 04:43 PM
نه دقیقش بخوام بگم میشه 18 تا وین 10 تا پری در 8 هفته و بعد ی دوماه استراحت و پاکسازی بعد دوباره
d:
البته میگفت اگر rwr گیرت اومد میتونی روزی نیم میلی لیتر بزنی قبل تمرینت
خب كجاش رو نفهميدي!؟ در مورد تزريق و...هم توي اين تاپيك بپرس:
http://forum.persianhit.com/showthread.php?2258-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%82-%D9%88-%D9%83%D9%84%D9%8A%D9%87-%D9%8A-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D9%85%D8%B1%D8%A8%D9%88%D8%B7&p=33278#post33278

amirdj
12-16-2012, 04:46 PM
ویل بازم میرم آلفا فارما میگیرم :37:
چون فکر کنم این مدیتچ چون ماده موثرش در هر یک میلش بیشتر روغنی تر باشه و دونه درشت باشه
هم دردش بیشتر هم جذبش به نظرم سختر ممکنه باشه حالا نمیدونم دوستان کسی استفاده کرده ؟

Amin khan
12-16-2012, 06:46 PM
ببین امیراقا من روشن شدم بذار شمارم روشن کنم، فکر میکنم مربی عزیزتون خودش وین داره میخواد بهت بفروشه واسه همین معذرت میخوام داره چرت میگه !
مدی تک من نمیدونم از کی و کجا گرفتی اما مدی تک فیک هم داره میدونم شما rwr هم خواستی من برات گیر میتونم بیارم اما از مربی چیزی نگیر که دیگه ازین ایرادای بنی اسرائیلی نگیره
اگر خواستی مدیتک ات رو هم بزنی نیم میل بکش تو سرنگ هر چقدر هم دوست داشتی اب مقطر بکش روش که رقیق بشه ترست بریزه

Nima
12-17-2012, 01:14 AM

سرنگ نیم میل چیه؟
هیچوقت این داروها رو با سرنگ انسولین نزن، روی ویال یا آمپول ۹۹% استروید*ها نوشته (IM Injection) یا Intramuscular Injection یعنی* تزریق عضلانی و باید تو عمق عضله زده بشه.

داداش یه چیز میگم ناراحت نشو. اینجور که من متوجه شدم شما هیچ پیش زمینه از نحوه مصرف استرویید*ها نداری. همیشه قبل از این که از چیزی استفاده کنی* اطلاعاتت رو در باره اون چیز بالا ببر. همیشه قبلش تحقیق و مطالعه کن. در زمینه مصرف دارو هم که ارتباط مستقیم با سلامتیت داره باید چندین برابر حواست رو بیشتر جمع کنی*.
درباره تنظیم دوز دارو که بچه*ها به قدری خوب و ساده توضیح دادن که جنبه آموزشی* داره.

amirdj
12-17-2012, 08:44 AM
من که هنوز نخریدم :2: خوشبختانه وقتی اینجور سایتای تخصصی هست مربی نمیتونه مکمل خودشو بفروشه سریع آمارش در میاریd:
ولی rwr میگه دزش 20 ماده موثرش کمتر از وینای آلفا فارما یا بالکان فارما هستش گفت مصرفش زیاد تاثیری نداره
من دوستم رفته بود اکراین خریده بود ی چهارتای از این وینای rwr اتفاقا از فروشگاهی هم گرفته بود که استرالیایی هم بودش ولی میگه دردش از آلفا فارما بیشتر هستش

amirdj
12-17-2012, 08:54 AM
سرنگ نیم میل چیه؟
هیچوقت این داروها رو با سرنگ انسولین نزن، روی ویال یا آمپول ۹۹% استروید*ها نوشته (IM Injection) یا Intramuscular Injection یعنی* تزریق عضلانی و باید تو عمق عضله زده بشه.

داداش یه چیز میگم ناراحت نشو. اینجور که من متوجه شدم شما هیچ پیش زمینه از نحوه مصرف استرویید*ها نداری. همیشه قبل از این که از چیزی استفاده کنی* اطلاعاتت رو در باره اون چیز بالا ببر. همیشه قبلش تحقیق و مطالعه کن. در زمینه مصرف دارو هم که ارتباط مستقیم با سلامتیت داره باید چندین برابر حواست رو بیشتر جمع کنی*.
درباره تنظیم دوز دارو که بچه*ها به قدری خوب و ساده توضیح دادن که جنبه آموزشی* داره.

والله من چیزی از خودم در نیاوردم در مورد وین به من مربیم گفت میتونی با سرنگ یک میل انسولین تو عمق عضلت بزنی و فعلا هم سه جا گفت بزن یکی پا و دیگری پشت بازو وبازو و اگر هم خواستی به **** بزنی باید از سرسوزن 27 استفاده کنی که آبسه نکنه ولی خب جون آدم بالا میاره در ضمن بهم گفت به هیچ وجه هم تو سینه نزن چون داخل سینه یکسری غدد هست که تعادل هورمونیش بهم بخوره سینه ات خراب میکنهd:
در ضمن اینکه که گفتن با سرم آمینو پلاسما یا نوروبین بزن هم امتحان کردم هم خودم هم دوستانم رقیق ترش میکنه
واینم بگم من برنامه رو از ی مربی عادی نگرفتت d:

ولی متاسفانه باید در مورد دز دارو به دوستان بگم با ی پزشک فوق متخصص هم دیشب صحبت کردم ایشونم گفت نمی تونی اینجوری مصرف کنی همون دزی مصرف کن ماده موثرش 50 هست با نصف کردن دارویی که ماده موثرش دز 100 هیچوقت به دز 50 نمیرسی:106:

VAHID
12-17-2012, 10:55 AM
شما كه حرف هيچ كسي رو قبول نداري ديگه چرا مياي ميپرسي!!؟ خب هركاري رو كه خودت ميخواي انجام بده ديگه;) ديگه پرسيدن نداره!!!

Nima
12-17-2012, 03:37 PM
با نصف کردن دارویی که ماده موثرش دز 100 هیچوقت به دز 50 نمیرسی:106:

پس به چند میرسی*!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

amirdj
12-18-2012, 10:38 AM
به نصف دز 100:111:

Amir
12-18-2012, 12:54 PM
واقعا مارو گرفتی !!!!!! پزشک فوق متخصص :33:

amirdj
12-19-2012, 09:38 AM
با عرض معذرت از دوستان والله به قول دوستمون تا در مورد چیزی تحقیق نکردی الکی مصرف نکن منم همیشه آدمی هستم که خیلی احتیاط میکنم
واینجام اگه میپرسم بخاطر اینکه از تجربیات دوستان استفاده کنم d:

Amirs
12-24-2012, 01:50 PM
دوستان نظرتون راجبه تزریق عضلانی وین چیه ؟

من امروز زدم تو پشت بازوم

به نظرتون محدودیت داره تزریق عضلانی؟ یا تو یه دوره میشه چند بار تکرار کرد

ممنون

Big Die
12-24-2012, 02:06 PM

ممنون

مگه قبلا وریدی تزریق میکردی الان تصمیم گرفتی عضلانی تزریق کنی؟؟ **** هم عضله هست دیگه
عقل و علم میگه تزریق موضعی توی عضلات تاثیر خاصی نداره چون بهرحال دارو باید توی کبد متابولیزه بشه اما تجربه میگه یه تاثیر تقریبا محسوسی تزریق موضعی داره اگه با درد تزریق وین توی عضله های کوچیک مشکلی نداری توی همه عضله هات میتونی بزنی
البته فردا معلوم میشه مشکل داری یا نهd:

icedearth
12-25-2012, 10:12 PM
WINSTROL DEPOT
(Stanozolol Injection)

عمر فعال:48 ساعت
کلاس دارو:آنابولیک قوی/آندروژنیک
دوز مصرفی:برای آقایان 50-100 میلی گرم هر 1-2 روز /خانمها 25-50 میلی گرم هفتگی
آکنه:به ندرت(اگه واقعا stanozololباشه)
احتباس آب:به ندرت
فشار خون بالا:به ندرت
سمی برای کبد:بله/ در مورد نوع تزریقی در حد متوسط
تبدیل به DHT:خیر/مشتق دی اچ تی
کاهش عملکرد HPTA: کم
آروماتیزاسیون: خیر

فرم تزریقی stanozolol یک استروئید تزریقی است که مشتق دی اچ تی است.
هر دوفرم تزریقی و خوراکی C17-alpha هستند.فرم تزریقی در حد متوسط برای کبد سمی است و فرم خوراکی سمی در دوزهای بالا.لازم به توضیح است که هر دو فرم خوراکی و تزریقی یکسان هستند به همین دلیل در خیلی موارد از فرم تزریقی به صورت خوراکی استفاده می شود!!!
دلیلش اینه که همه استروئیدهای C17-alpha در پروسه عبور از کبد برایDeactivation باعث افزایش قابل توجهی در ترشح IGF-1 می شوند.به همین دلیل مصرف روزانه 30 میلی گرم دیانابول خوراکی اثر بهتری روی افزایش حجم و قدرت دارد به نسبت مصرف هفتگی 400 میلی گرم تست انانتات.
فرم تزریقی stanozolol خیلی ارزانتر از فرم خوراکی آن است بنابراین خیلی از ورزشکارها از فرم تزریقی به شکل خوراکی استفاده ی کنند.
این استروئید باعث افزایش قابل توجهی در سنتز پروتیین و افزایش احتباس نیتروژن می شود.چون تبدیل به استروژن نمی شود بنابر این باعث احتباس آب / بزرگ شدن نوک سینه(جینو)/افزایش چربی با الگوی زنانه نمی شود.
رژیم با پروتیین بالا یعنی 3 تا 4 گرم به ازاء هر کیلو وزن بدن برای رسیدن به بهترین نتایج توصیه میشه.
این استروئید برای افزایش وزن سریع توصیه نمی شود در عوض به عنوان گزینه ای ایده آل برای افزایش حجم عضلانی با سرعت کم ولی با کیفیت و ماندگار است.

خیلی از افراد از stanozolol به عنوان داروی پیش از مسابقه استفاده می کنند چون باعث میشه عضلات ظاهر سخت تری پیدا کنند.
وقتی 50-100 میلی گرم stanozolol(هر یک تا دو روز) با 76 میلی گرم پارابولان(هر 2-3 روز) استک میشه نتایج قابل توجهه.
معمولا استفاده از قرصهای وینسترول با دوز 10-20 میلی گرم انتخاب خوبیه یا مصرف خوراکیه 1/2-1/4 میلی لیتر از فرم تزریقی.برای استفاده از فرم تزریقی به عنوان خوراکی به این صورت عمل میشه که 1 میلی لیتر (5 میلی گرم) استانازولول رو با 9 میلی لیتر آب مخلوط می کنند.
از آنجا که stanozolol تاثیر خیلی زیادی روی افزایش قدرت داره در دوره حجم هم ازش استفاده میشه.
نویسنده:L-rea
ترجمه:خودم!

sayberiya
12-25-2012, 11:43 PM
فشار خون به ندرت؟
بمب فشاره خونه این وینسترول

Amin khan
12-25-2012, 11:52 PM
وقتی 50-100 میلی گرم stanozolol(هر یک تا دو روز) با 6-7 میلی گرم پارابولان(هر 2-3 روز) استک میشه نتایج قابل توجهه.

اینو مطمئنی؟ چجوری به این دز برسیم؟

Amin khan
12-25-2012, 11:58 PM
فشار خون به ندرت؟
نه محمد جان استانازول فشار خونی که حاصل فشار اسمزی هستش رو مثل دیگر استروئید رو ایجاد نمیکنه

icedearth
12-26-2012, 12:07 AM
فشار خون به ندرت؟
شما می تونی یکی از موارد نادر باشی دیگه.چند جا خوندم اینو که در بعضی موارد افزایش فشار خون گزارش شده ولی ساید افکت رایجی نیست.مثلا متیل تستسترون خوب فشار بالا و خون دماغ جزء عوارض رایجشه.ولی در مورد وین رایج نیست.

وقتی 50-100 میلی گرم stanozolol(هر یک تا دو روز) با 6-7 میلی گرم پارابولان(هر 2-3 روز) استک میشه نتایج قابل توجهه.

اینو مطمئنی؟ چجوری به این دز برسیم؟

اشتباه تایپی بود عزیز.76 میلی گرمه.تصحیح شد.ممنون بابت تذکر.

amirdj
12-26-2012, 08:57 AM

ممنون

همیشه باید تو عضلات مختلف بزنی مثل سرشونه پشت بازو و پا که ی وقت آبسه نکنه
البته من الان 10 تا وین با سرنگ یک میل انسولین زدم تو عمق عظله دوستان میگفتن بزنی آبسه میکنه من با نوربیون میزنم هم رقیقتر میشه هم دردش کمتر تا حالام که آبسه نکرده

S@eed
12-31-2012, 12:31 AM
بچه ها کسی از وین تزریقی شرکت Meditech استفاده کرده ؟؟؟ مایعه داخلش تقریبا شیری رنگه ! یکی از بچه های باشگاه که داره واسه مسابقه آماده میشه گرفته میگه آلفا فارما جلوش باید بوق بزنه ! اینم سایتشه .. بسته ی ده تایی که داشت مثله همین عکسه توی سایت بود

http://www.meditechpharmaceutical.com/winstrol-1ml.html

sayberiya
12-31-2012, 12:32 AM
سعید جان این برند اکثرا تقلبیش تو بازار هستش

S@eed
12-31-2012, 12:36 AM
سعید جان این برند اکثرا تقلبیش تو بازار هستش

داداش تا جایی که شنیدم و دیدم استرویید های خوراکیش خیلی تقلبیش زیاده ولی ندیدم کسی بگه تزریقیش هم تقلبی داره..

sayberiya
12-31-2012, 12:53 AM
عکس از خود ویالش هم بنداز سعید جان

S@eed
12-31-2012, 12:55 AM
اگه شد فردا یه ویال از دوستم میگیرم عکسشو میگیرم میزارم ..

Amirs
01-15-2013, 10:51 PM
دوستان من دیروز دوره وین و تست پروپیوناتم تمام شد

15 میل تست و 12 میل وین زدم

میشه در مورد پاکسازی نظر بدید . hcg بزنم ؟ چند تا ؟ کی ؟

مرسی

S@eed
02-04-2013, 07:05 AM
دوستان میگم میشه وین رو موضعی زد توی شکم واسه بزرگ شده عضلاته شکم ؟؟؟

sayberiya
02-04-2013, 10:17 AM
نههههههههههههههههههههه

King PDA
02-04-2013, 11:39 AM

تاثير وين موضعي نيستش و جذب بدن ميشه و كل عضلات رو تحت تاثير قرار ميده

ولي بعضا حرفه اي ها ميگن تا حدودي كم تاثير داره تو بزرگي و پرروش عضلات اون ناحيه اي كه تزريق كردن !!
شايد به خاطر اينه كه مدت زماني كه طول ميكشه ذرات وين تو عضلات جذب بشن !

البته منظورم عضلاتي بود كه ميشه راحت تزريق كرد بهش نه مثل عضلات شكم ! ( يه وقت اشتباه برداشت نشه ) !

sayberiya
02-04-2013, 12:08 PM
احتمال آبسه کردن داره که کل دورت خراب میشه خدای نکرده

VAHID
02-04-2013, 01:06 PM

سايز و حالت چينش و قرارگيري عضلات شكم يه موضوع كاملا ژنتيكي هست...با تمرينات سخت هم اون رشدي رو كه ساير عضلات داشته باشن نداره...

arsalan
07-07-2013, 11:59 AM
من اخر نفهمیدم فرق این دو نوع در چیه استنازول 20 میل با این نوع ونسترول استنازول 3 تا تو یک پک حتی با 20 میل وینسترول !؟ همشون یک کار میکنه افزاریش حجم خشک کدومش بهتر

66346635

arsalan
07-08-2013, 11:47 AM
کسی نیست

Amirs
07-08-2013, 01:12 PM
من که اطلاعات زیادی ندارم ولی چیزی که شنیدم اینه که این 20 میل ها واقعا آشغالن .. یکی تو باشگاه ما میزد کارش به بیمارستان کشید .... ولی اون depot حرف نداره ... من وین هندی زدم از این depot هم زدم قابل مقایسه نبودن ... depot عالی بود با اینکه همه میگفتن درجه 1 گیرت نمیاد

S@eed
07-09-2013, 01:25 AM
اون 20 میل که تقلبیه الان تو اینترنت سرچ کنی میبینی کلا این کمپانیش دیگه بسته شده رفته !

اما دزما ها اگه اصل باشن خوبه .

Amirs
07-10-2013, 03:50 PM
دوستان ... دوست من 15 میل وین میخواد بزنه تمرینش 10 صبحه ... کی بزنه ؟ چند روز در هفته

87 کیلو وزن ... 3 4 سال سابقه تمرین و دارو هم قبلا مصرف کرده 6 ماه پیش سوما و وین

ممنون میشم راهنمایی کنید

King PDA
07-12-2013, 04:41 PM
دوستان ... دوست من 15 میل وین میخواد بزنه تمرینش 10 صبحه ... کی بزنه ؟ چند روز در هفته

87 کیلو وزن ... 3 4 سال سابقه تمرین و دارو هم قبلا مصرف کرده 6 ماه پیش سوما و وین

ممنون میشم راهنمایی کنید

وين دارويي هستش كه بايد در فواصل زماني كمي تزريق بشه
هر دو روز يكبار يك تزريق كه شامل 50 ميليگرم ماده موثر باشه كافي هستش و همون 2-3 ساعت قبل از تمرين بزنه

در ضمن فشار خون و كلسترول رو اگه بالا هستش مراقب باش چون وين روي اين دو مورد تاثير زيادي داره و همينطور سمي كردن كبد
براي كبد هم يمتوني از عطاري ها عرق خارشتر بگيري كه فوقالعاده خوبه و ملين هستش و شستشو دهنده كبد و كليه

Amirs
07-12-2013, 08:33 PM
وين دارويي هستش كه بايد در فواصل زماني كمي تزريق بشه
هر دو روز يكبار يك تزريق كه شامل 50 ميليگرم ماده موثر باشه كافي هستش و همون 2-3 ساعت قبل از تمرين بزنه

در ضمن فشار خون و كلسترول رو اگه بالا هستش مراقب باش چون وين روي اين دو مورد تاثير زيادي داره و همينطور سمي كردن كبد
براي كبد هم يمتوني از عطاري ها عرق خارشتر بگيري كه فوقالعاده خوبه و ملين هستش و شستشو دهنده كبد و كليه

ممنون از پاسخت...

یعنی 4 جلسه در هفته که تمرین داره بزنه ؟

میتونه یکی دو بار تو بازو تزریق کنه ؟ فرقی داره ؟

King PDA
07-12-2013, 08:38 PM
بله ميتونن هفته اي 3 بار يا حداكثر 4 بار تزريق كنن كه 3 بار بهتر هستش

در مورد تزريق هم سعي كنين تو **** تزريق بشه چون بازو عضله كوچيكي هستش و نميتونين تزريق عضلاني خوبي داشته باشين و همينطور احتمال آبسه هستش
مگر اينكه بازو و سرشانه مستر المپيايي داشته باشين كه دور بازو نيم متر به بالا دارن

كلا استروييد ها بايد تزريق عضلاني بايد انجام بگيره و با سرنگ 2ميل يا 5 ميل

تو باشگاه ها متاسفانه اكثرا ميبينم كه با سرنگ انسولين ميان تزريق ميكنن اونم به سرشونه و بازو !:13:

Amirs
08-16-2013, 01:24 PM
اقا این وین ها تمام وااسه پاکسازی نظر شما چیه ؟ hcg با لیورگل خوبه ؟ ممنون میشم یه راهنمایی کامل کنید