PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دکتر علیرضا محبی

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8

manip30
01-13-2012, 11:01 AM
اینجا به بررسی کارهای دکتر علیرضا محبی می پردازیم

manip30
01-13-2012, 07:24 PM
دوستان عزیزی که با این دکتر عمل کردن لطفا چمدتا عکس از خودتون بزارید
با تشکر

zarijooooon
01-13-2012, 07:53 PM
اندر باب مطب محبي

اول از همه كه كلي گشتيم تا پيداش كنيم ساعت 4 وقت داشتيم يه ربع به6 رسيديم.درست نيست پشت سر كسي حرف بزنيم ولي اين منشيش رفته بود رو عصابم نزديك 2 ساعتم منتظر شدم تا فرستاد داخل خيييييييييييييييلي ام شلوغ بود.و اما كارهايه توي مطبش:ظاهرا همه راضي بودن مامانم يكي از اون بدبختارو به حرف كشيده بود ولشم نميكرد بيچاره هم همش توضيح ميداد منم داشتم از خنده غش ميرفتم .خلاصه بينيا معمولا صاف بدون قوس ولي براي بعضيا با يكم قوس بود نوك بينيارو خوب جمع كرده بود و كلا ناراضي من نديدم اونجا و به نظرم سهيل بين كاراش تك شده بود

zarijooooon
01-13-2012, 07:54 PM
اندر باب مطب محبي (بقيش)

برخورد خود دكتر محبي بسيار بسيار رسميييييييييي ولي راحت در ضمن اهل شوخيو اينا هم نيست البته ميدونم وظيفش نيستا ولي براي كم شدن استرس بهتره يكم با مريضش شوخي كنه و اصلا قصدم مقايسه نيست فقط ميخوام تجربه ام رو بگم اخلاق موحديي ششششششششششششششششاخه محشره.

خلاصه گفت بشينو معاينم كرد گفت انحراف داري منم تعجب كردم چون موحدي همچين حرفي نزد گفت هم از داخل هم ظاهر بينيت انحراف داري ولي من راحت نفس ميكشماا...
بعدش گفت خطهاي اطراف بينيت به خاطر اينه كه گوشت بد رويه غضروف بينيت نشسته كه بعد عمل كمرنگ ميشه ولي از بين نميره.
گفت قوز بينيتو ور ميدارم نوك بينيتم جمع ميكنم زيرش غضروف ميذارم از خود بينيت تا بياد بالا پره هاشم جمع ميكنم.
هزينه 2300 حداقلش بود تا 2500 از منم 2300 ميگيره براي 21 اسفندم اوكي كردم باهاش

باييييييييييي

sepide
01-14-2012, 11:58 AM
واای طناز جون من قبل عملتو ندیده بودم....خیلی خوب شده...ماشالا مماخی داشتیا....

sepide
01-14-2012, 12:06 PM
192193
این عکسا مربوط به 5 هفته بعد از عمل با دکتر محبین....
اینم قبل از عمل:
194

Admin
01-14-2012, 12:08 PM
عالی و بدون نقص .
عکس قبل از عمل هم میزارید ؟

darya
01-14-2012, 02:09 PM
وایییی چه بینی های خوشکلی دارین :8:
منم تا شب عکس بینیم میذارم ;)

NIKI
01-14-2012, 02:22 PM
مانی جان سلام ...
من همین الان عضئ شدم . دارم گیج می زنم که چه جوریه این سایت... مطالب و نوشته های نی نی سایتو چیکار کردی ... اونارو چه جوری اینجا می تونم ببینم...

sepide
01-14-2012, 02:28 PM
مرسی از دوستان...عکس قبل از عمل در اولین فرصت میذارم...اخه الان فقط عکس نیمرخ دارم....اونم الان میذارم...راستی 1 پست قدیمی رو چطوری تغییر بدم؟

ali500
01-14-2012, 02:48 PM
چند دقیقه بیشتر وقت برای تغییر ندارید .
کدوم را میخواهید تغییر بدید .بگید من انجام بدم .
عکس هاتون بزرگ نیستند ها
حجم عکس ها مهمه که همین سایت به صورت خودکار کمش میکنه .
الان حجم عکسهای شما از عکس های چند پست قبل کوچکتر هستند .
عکس اول 22 کیلوبایت هست و دومی 37

NIKI
01-14-2012, 02:49 PM
سپیده جون سلام ...

در مورد عکست با کلیک راست برو رو اپن ویت ... از اونجا افیس پیکچر منیجرو انتخاب کن ... برو تو ادیت و ریسایز کن عکستو ... پیکسلشو کم کن ... درست میشه...

عزیزم یه سوالی ازت داشتم ... چند روز بعد دکتر محبی تامپونو در میاره ... واینکه بعئ عمل هرروز باید یه سر بری پیشش؟؟؟ و به چه مدت

NIKI
01-14-2012, 02:54 PM
دریا جون شما هم با محبی عمل کردین؟؟؟؟؟؟لطفا تاریخ عملتونم همراه با عکساتون بزارین ... عکسای قبل از عمل هم بزارین....لطفا اگه اطلاعات مفید قبل از عمل و بعد از عمل هم دارین بنویسین... از حالتهای روحی انتظاراتتون دردها و موردهایی که انتظارشو نداشتین... ممنون می شم

Admin
01-14-2012, 02:55 PM
زمان برای تغییر پست از 7 دقیقه به 5 ساعت تغییر داده شد .
حالا از 5 ساعت بعد از ارسال میتونید تغییرات را انجام بدید .
این مدت زمان کافیه ؟
اگر بازم مشکلی بود در خدمتم .
البته نیازی به کوچک کردن بیش از حد تصاویر ندارید چون که سایت به طور خودکار این کار را انجام میده .
فقط زمان آپلود عکس بیشتر میشه .
اگر تا 300-400 کیلوبایت هم باشه خود سایت تا جایی که بشه حجم را کم و کیفیت را حفط میکنه .
و ممکنه همون عکس بشه 30-40 کیلوبایت .

sepide
01-14-2012, 02:58 PM
مرسی علی اقا...اگر نیازی نیست پس همونا بمونه....
نیکی جون 2-3 روز بعد از عمل تامپونا رو در میاره....

tanazjonam
01-14-2012, 03:06 PM
زمان برای تغییر پست از 7 دقیقه به 5 ساعت تغییر داده شد .
حالا از 5 ساعت بعد از ارسال میتونید تغییرات را انجام بدید .
این مدت زمان کافیه ؟
اگر بازم مشکلی بود در خدمتم .
البته نیازی به کوچک کردن بیش از حد تصاویر ندارید چون که سایت به طور خودکار این کار را انجام میده .
فقط زمان آپلود عکس بیشتر میشه .
اگر تا 300-400 کیلوبایت هم باشه خود سایت تا جایی که بشه حجم را کم و کیفیت را حفط میکنه .
و ممکنه همون عکس بشه 30-40 کیلوبایت .

ممنون بابت افزایش تایم ، نمیشه تایم تغییرات پستا نامحدود باشه ؟؟؟؟؟ اینطوری یکم سخته ، تو سایت قبلی که بودیم ویراش پستا نامحدود بود هر زمانی میشد ویرایش و حذف کرد ، اینجا امکانش نیست ؟؟؟؟؟؟

Admin
01-14-2012, 03:10 PM
امکانش که هست اما بعضی ها سوء استفاده میکنند .
24 ساعت کافیه ؟
اکثر انجمن ها تا 5 دقیقه وقت میدن .
البته مدیران همیشه میتونن این کار را انجام بدن .
فعلا 24 ساعت شد .
اگر کم بود و نیاز به افزایش داشتید اطلاع بدید .

البته اگر بخواهید میتونید یک آلبوم شخصی ایجاد کنید و اجازه دیدن عکسهای موجود در اون آلبوم را فقط به دوستان خود بدید .

برای اینکار در نوار بالای سایت مشخصات کاربری شما را انتخاب کنید و در سمت راست پنجره باز شده
اضافه کردن آلبوم را انتخاب کنید و در قسمت نوع آلبوم خصوصی - قابل نمایش فقط برای دوستان و مدیران را انتخاب کنید .
حالا اگر عکسی بزارید فقط دوستان و مدیران میتونن ببینن .

tanazjonam
01-14-2012, 03:16 PM
واقعااااااااااااااااااا ممنون ، فک کنم همین مدت زمان خیلی خوب باشه چون واقعا 5 دقیقه خیلی کمه ، لطف کردین

بهناز
01-14-2012, 03:29 PM
سلام م م م
من اومدم پیج محبی مهمونی :6:
آخه کلی دوسای خوب اینجا دارم

طنازی جون چقد نسبت به قبل عمل بهتر شدی! رخ و نیم رخت که خیلی خیلی خومشله:111:
سپیده هم که خیلی ناز شده
کلا خوش به حالتون .

NIKI
01-14-2012, 03:39 PM
بهناز جووون ... سپیده جون...
اگه یادتون باشه تو اونیکی سایت لیست عملی های محبی رو با تاریخ درست کرده بودیم... اگه می دونین کدوم صفحست لطفا اون کپی کنین اینجا ...یا اینکه شماره صفحه رو بدین اینکارو بکنم... اخه باز قاطی کردم کیا با محبی عمی کردن...خودم گشتم نکه بچه ها اسپم هشونو پاک کردن پیدا نکردم لیستو....

NIKI
01-14-2012, 03:41 PM
مانی جان اگه شما هم موافق باشین تو صفحه مخصوصه دکتر محبی اگه یه جایی ...یه ایکونی باشه که لیست مریضها هم نوشته بشه خیلی کمک می کنه به کاربرها... من از بس می پرسم از بچه ها کی عمل کرده خجالت می کشم... ممکنه بگین فقط مریضهای محبی میان اینجا.... ولی ممکنه برای پاسخ بچه های سایر دکترها هم بیان

بهناز
01-14-2012, 03:46 PM
عکس کاربریت چه با کلاسه :))
قربونت برم آره فعلا رجب بیشتر به سلیقم میخوره.:71:
اما اگه منصرف شدم حتما میرم محبی .آخه مماخت سرش تقریبا مث من بوده.تو این عکست خیلی خوب شده! :27:
اون ورم استخونو اینام که میگی اصن معلوم نی فک کنم خوشی زده زیر دلت :68: دخمل بد

بهناز
01-14-2012, 03:48 PM
نیکی من اینارو یادمه:
لالا/طلوع/مامان سام/سپیده/طناز جونم/سهیل/ایلی/مهسا/زری/نگین/بهاره/سارا/مریم

NIKI
01-14-2012, 04:14 PM
سعی می کنم اون پستو پیدا کنم ... ولی یادمه با رزرویها دوروبر بیست نفر بودن.....

tanazjonam
01-14-2012, 04:40 PM
بهنازی منم چون از بچه ها شنیدم محبی نوک بینی رو خوب جمع میکنه رفتم و واقعاا که خوب دراورده :1: ، بابا تو عکس معلوم نیست به خدا وقتی رفتم کلی فشار و ماساژ داد بینیمو پدرم درومد از درد تازه الان خوب شده ، آره بعد شیروانی محبی هم گزینه خیلی خوبیه اتفاقا بینیه من پرکار بود که خوبم دراورده ،

NIKI
01-14-2012, 04:45 PM
سلام خانوم گلاااااااااااااااا

ليست زيبارويان محبي....
1:طلوع
2:لالا
3:اتشك
4:سپيده
5:لاريسا...5بهمن وقت عمل
6:ايلي ....7 دی 90 عمل شد
7:طناز ...10 اذر 90 عمل شد
8: مهسا
9:ياسي...19 بهمن وقت عمل
10:مامي سام
11: مهتا ... 3 بهمن وقت عمل
12:زريجوون...21 اسفند وقت عمل
13: بهناز... ؟؟؟
14: نگين....6 بهمن وقت عمل
15:نيكي....؟؟؟
16:ماهيار..؟؟
17:بهار
18:سهيل
19:سارا
20: کیمیا .. . 21 دی 90عمل شد
21:
لطفا تو كامل كردن ليست كمك كنين ... مي دونم چند نفري هم هستن...ولي يادم نمياد .......لطفا كمك كنين

yasi
01-14-2012, 04:55 PM
سلا م بچه ها منم اومدم
ممنون آقا ماااااااااااااانی برای تاپیک جدید هر چند به اونجا عادت کرده بودیم

من فکر کنم بهناز نظرش رو شیروانیه چرا تو این لیسته هست اسمش؟؟؟؟

بچه ها یه سئوال

من 19 وقت عمل دارم باید چکار کنم قبلش باید دوباره برم مطبه محبی؟ کلینیک رو باید قبلش برم ok کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
راستی اینجا اسپم را میشه پاک کرد؟؟؟؟؟؟؟

tanazjonam
01-14-2012, 05:03 PM
یاسی فعلن که اشتباه شده ولی احتمالش هست که اسمش بعدن به لیست اضافه شه

کار خاصی نمیخوادبکنی منشیش دو سه روز قبل عمل میزنگه بت که بات هماهنگ کنه از کلینیک وقت عمل بگیره واست شب قبل عملتم زنگ میزنه میگه کی کلینیک باشی
اسپما رو اینجاتا 24 ساعت وقت داری پاک کنی ...............

sepide
01-14-2012, 05:04 PM
یاسی جان برگ معرفی کاینیک رو گرفتی؟

mahsa1984
01-14-2012, 05:06 PM
من فردا قالبم رو در میارم.خیلی نگرانممممم

mahsa1984
01-14-2012, 05:13 PM
مرسی عزیزززززززززم.طناز میدونی چیههه.من امروز یه چیزی کشف کردم که دوباره دپرس شدم.الان حدود 4 ماهه که هر شب نصف قرص پردنیزولون می خورم(دکتر غدد بهم داده).واسه همین میترسم ورم نداشته باششممممم

tanazjonam
01-14-2012, 05:18 PM
مهسا هنوز که قالبو برنداشتی معلوم شه ورم نداری که به نظرم بعیده بالاخره یه هفته از جراحیت میگذره تورم بافت ها طبیعیه فردا رفتی حتمن از خود محبی بپرس ببین چی میگه ، فعلن الکی اعصاب خودتو خرد نکن ........................

NIKI
01-14-2012, 05:36 PM
بچه هایی که با محبی عملیدن لطفا تاریخ عملشونو بگن که بتونیم دوره بهبودی... کم شدن ورم در بینی های مختلف ...رفع برامدگیهای ایجاد شده بعد از عمل ... رفع شدن بی حسی... رفع شدن فس فس .... و زمان استفاده از امپول ضد ورم و غیره رو براورد کنیم و نتیجه این اطلاعات کاهش دلهره و وسواسهای بی جا ی عمل شده ها و بچه هایی که کاندید جراحی هستند خواهد شد...

tanazjonam
01-14-2012, 05:42 PM
نیکی من تاریخ عملو کنار عکسام نوشتم ( 10 آذر ) اگه خواستی به لیست خودت اضافه کن مرسی

NIKI
01-14-2012, 05:43 PM
یاسی جان چه حس و حالی داری؟؟؟؟؟؟؟ میشه خلاصه و مفید توضیح بدی تا الان چکارایی کردی و چه ازمایشهایی کردی...و چند بار رفتی پیش دکتر... من فردا می خوام برم برا ویزیت ... نمی دونم چیا باید بگم ... اون خودش میگه؟؟/ اخه تا الان پیش هر دکتری که رفتم گفته خب ..چی می خوای؟
می خوام ببینم بینیت انحرافم داره؟؟؟ از بیمه می تونی پولشو بگیری؟؟؟ از بیمه معمولی مثلا تامین اجتماعی یا بیمه تکمیلی باید گرفت؟؟
لطفا هر چی به ذهنت می رسه در این موردایی که سوال کردم بهم بگو... مطمئنم که خیلی کمکم می کنه

NIKI
01-14-2012, 05:45 PM
طناز جون حتما اضافه می کنم ... فقط نمی دونم چرا خواستم اسم بهنازو حذف کنم نشد ... شاید سایت مشکل داره یا اینترنت ضعیفه ... اگه بتونم حتما اضافه می کنم ... از همکاریت خیلی ممنونم گلم

yasi
01-14-2012, 05:55 PM
طناز جووووووووونم آخه مهتا که 3 بهمن عمل داره تو نی نی سایت نوشته 1 بهمن میرم نوبت کلینیک بگیرم

سپیده جووووووون آره محبی 1 برگه معرفی به کلینیک بهم داد

یعنی دیگه نمی خواد من کاری بکنم منشیش بهم زنگ میزنه و من فقط روزه عمل باید 7برم کلینیک؟؟؟؟؟؟

tanazjonam
01-14-2012, 06:00 PM
یاسی آخه مهتا چند بار تاریخ عملشو کنسل کرده الانم میره برگه معرفی کلینیکو بگیره ، منم 25 روز از روز تعیین عمل تا خود عمل فاصله افتاد منشیش چند روز قبلش زنگ زد پرسید مشکلی نداری عملت کنسل نمیشه میخوام برات از کلینیک وقت بگیرم منم گفتم بگیرررررررررررررررررر آخ جون d:
شب قبل عملم زنگ میزنه واسه ساعت حضورت تو کلینیک ، شاید واسه تو صبح نباشه بگه ظهر اینجا باش ، کلن تو نباید کاری کنی فقط منتظر زنگ منشی باش همین عزیزمممممممممممممم

yasi
01-14-2012, 06:09 PM
نیکی جون کلا حاله خوبی دارم که دکترم و انتخاب کردم و وقت عمل گرفتم آخه تصمیم گیری واسه دکتر و بلاتکلیفی خیلی سخته ولی چون امتحانام داره شروع میشه کلا حواسم پرته درسامه

من هنوز آزمایشارو ندادم چون فک کنم تا 1 ماه بعدش واسه عمل اعتبار داره این هفته می خوام برم آزمایش بدم

انحراف هم دارم ولی چون بیمه تکمیلی هزینشو پس میده پی شو نگرفتم من بیمه عادی دارم

محبی هم اولین بار که رفتم گفت چی می خوای منم هر چی که دوس داشتم و بهش گفتم و اونم می گفت میشه یا نمیشه و آخر سر هم نظره خودشو داد و گفت کلا خوب میشه خیلی عوض میشی من چون خودم عکسمو فتوشاپ کرده بودم دیگه واسم طراحی نکرد

یادت نره که بگی عکسه شبیه بینتو بهت نشون بده من متاسفانه یادم رفت مخصوصا مدله بینی ما که عملش ریسکش بیشتره از بقیه

بهناز
01-14-2012, 08:23 PM
طناز عزیزم :8:مهم سر بینیته.بالا بینیت هرجیم باشه هر عیبیم پیدا کنه (که ایشالا همون طور که دکترنت گفته قراره خوب خوب بشه) به راحتی قابل رفعه!:113:

بهناز
01-14-2012, 08:27 PM
سپیده جونم
هروقت سری بعد خواستی عکس بذاری عکس روبرو بدون smile هم بذار لطفا عزیزم:8:

manip30
01-14-2012, 09:22 PM
مانی جان سلام ...
من همین الان عضئ شدم . دارم گیج می زنم که چه جوریه این سایت... مطالب و نوشته های نی نی سایتو چیکار کردی ... اونارو چه جوری اینجا می تونم ببینم...

به مرور زمان انتقال داده میشن

ايلي
01-15-2012, 12:41 AM
سلام منم همين الان عضو شدم بينيم هم خوبه فقط يكمي ورم دارم سوراخ هاي بينيم هم تا به تاست توتايپيك دكتر نراقي هم خوندم كه هر چي چسب و محكم بزنيد عوارض بعد عمل به حداقل ميرسه منم هي چسب ومحكم ميكنم نوك بينيم خيلي بالاست نگرانم اينطوري بمونم 7دي ماه عمل كردم چون راهم دوره نميتونم مطب برم براي چسب زدن يه سوال شماها كه چسب ميزنيد نوك بيني بايد از بينه چسبها بزنه بيرون من جاي قوزم ورم داره هر چقدر اين چسب وامونده رو محكم ميزنم روش باز قلمبه ست كم مونده خودم يه دور بينيمو گچ بگيرم 6 ماه ديگه واكنم خلاص

ترنم
01-15-2012, 07:38 AM
ایلی جون شما بعد از عملتون چند روز تهران بودین بعدش با هواپیما برگشتین یا با وسیله دیگه ای میشه بگین واسه راهنمایی میخوام چون منم شهرستانم

yasi
01-15-2012, 12:48 PM
سلام بچه هایی که با محبی عمل کردین
من 19 بهمن که چهارشنبه میشه عمل دارم و شنبه هفته بعدش تعطیله یعنی کی تامپون و واسم در می آره ؟؟؟؟؟؟ مطبش روزای تعطیل بازه؟؟؟
طناز جووووووووووونم و سپیده جوووووووووووون اومدین لطفا جواب بدید

sepide
01-15-2012, 12:58 PM
یاسی جان شاید تو روز تعطیل یکیو بذاره واسه تامپون کشیدن...ولی اینجوری خیلی بد میشه اگر مجبور شی تا دوشنبه صبر کنی...این قضیه رو با منشیش هماهنگ کن...چون تحمل تامپون وحشتناک سخته...

yasi
01-15-2012, 01:05 PM
پس مگه وقتی زنگ میزنه واسه ساعته عمل باهام ok کنه بهش بگم
آره خودم تو همین فکر بودم من وقتی تاریخشو اکی کردم فکره قالب باز کردن بودم ولی اصلا تو فکر تامپونا نبودم

مرسییییییییییییییییییی سپیده جونم

mahsa389
01-15-2012, 05:37 PM
سلام ..بچه ها به نظرتون محبی برای عمل دوم خوب هست؟ اخه من پارسال عمل کردم..ولی متاسفانه بینیم مشکل داره.میشه لطفا راهنمایی کنید.

meli jojo
01-15-2012, 07:14 PM
مهسا جون اونجور که من شنیدم میگن کارای ترمیمیه محبی به اندازه ی کارایی که بار اول عمل میشن خوب نیست میخوای بیشتر تحقیق کن:22:

meli jojo
01-15-2012, 07:18 PM
کیمیا جون محبی کلا" همین جوریه زیاد به ادم امید نمیدهd:منم 4بار ازش پرسیدم بینیم خوب میشهههههه؟؟؟:63:تا اخر سر گفت ارهههه بابا من بینی ای که فکر کنم بد میشه عمل نمیکنم کلا" فکر کنم باید با موچین ازش حرف کشیدd:برو امیدوارم بینیت خوبشههه

zarijooooon
01-15-2012, 08:13 PM
سلام بچه ها محبي برايه من كلي ازمايش نوشته اگه بخوام فردا ازمايشامو بدم چهقدر بايد پول همراهم باشه؟

NIKI
01-15-2012, 09:31 PM
زری جون اگه فقط ازمایش خونه... کاملترین ازمایش خون با دفترچه تامین اجتماعی 38000 تومن الی 50 هزارتومنه....

NIKI
01-15-2012, 09:37 PM
کیمبا جان ... چون از تاریخ نوشتن اون پست 24 ساعت میگذره نتونستم تاریخ عملتو درست کنم .. تو صفحات بعدی که کپی کردم درستش می کنم...
در ضمن با توجه به بینی که قبل از عمل داری من 100% مطمئنم که بینی زیبایی از اب در میاد... چون برش بینیت همین الانشم خوبه فقط باید یه خرده نوکشو شیک کنه... نگرون نباش ... عملت چه ساعتیه که همگی دعات کنیم ....
برات عمل خوب ..راحت با نتیجه دلخواه ارزومندم....

tara_tala
01-16-2012, 12:32 AM
مهسا جون منم شرایطم مثه توه تا حالا پیش محبی رفتی ؟اگه بری بهت درصد میده که ببینی چقد خوب میشه بد نیس خودت از نزدیک بری وترمیمیاشو ببینی به دکترم بگو که عمل دومیارو بهت نشون بده اینجوری میتونی راجبش قضاوت بهتری داشته باشی

sepide
01-16-2012, 09:39 AM
کیمیا جون بیس بینیت خوبه..نگران نباش...درسته کیمیا جون...من پیش هردکتری میرفتم 1 ساعت از اینکه چقد بینیم کیس خوبیه واسه عمل و اینا تعریف میکرد....کلیم میگفتن عالی میشه...ولی محبی فقط گفت بهتر از الانت میشی...:))و بهمم گفت راجع به انحرافم که احتمال داره برگرده و...

sepide
01-16-2012, 10:07 AM
ولی در کل واسه عمل دوم حتما یه دکتری انتخاب کنید که تو عمل ترمیمی مهارت داشته باشه...فک نمیکنم محبی خیلی گزینه خوبی واسه ترمیم باشه...با توجه به اینکه 1ی هم باهاش ترمیم کرده بود و طفلی خیلی خیلی شاکی بود...

kimba
01-16-2012, 10:14 AM
مرسی از همه شما .(سپیده ، نیکی ، ملی جون)... عملم که ساعتش معلوم نیست منشیش باید بهم بگه .. ایشالا منم امیدوارم و باید مطمئن باشم که بهتر میشه. احتمالاً زیاد تعریف نمیکنه که بعدش خودمون راضی باشیم..... من اگه به صورتم بیاد مطمئنن راضی خواهم بود و زیاد وسواس به خرج نمیدم با این که آدم خیلی وسواسی توی این موارد هستم...

بوس به همه..... تا بعد از عمل :6:

mahsa389
01-16-2012, 01:11 PM
تارا جان من نمیخوام ترمیم کنم ..میخوام از نو عمل کنم .راستش به یه بینی معمولیم دیگه راضی شدم.

manip30
01-16-2012, 06:50 PM
سپیده خانوم شما کدوم دکتر رو واسه عمل دوم پیشنهاد میکنید؟

دوست عزيز اينجا حاش نيست
مربوط به سوالات شما ميشه
با تشكر

sepide
01-17-2012, 07:36 AM
مهسا جان جوابت رو تو بخش سوالات شما دادم...

zarijooooon
01-20-2012, 11:31 AM
سلاااااااااااااااام ظهرتون بخير بازم با يه سوال اومدم
محبي براي من چند تا ازمايش نوشته منم هنوز ندادم ميخوام ببينم چيه
cbc,ditt plt,pt,ptt به نظرتون ايناچين؟:106:

Feridoon_Behkar
01-20-2012, 11:34 AM
سلاااااااااااااااام ظهرتون بخير بازم با يه سوال اومدم
محبي براي من چند تا ازمايش نوشته منم هنوز ندادم ميخوام ببينم چيه
cbc,ditt plt,pt,ptt به نظرتون ايناچين؟:106:
اینها آزمایش شمارش گلوبول ها و برسی پلاکت ها انعقادی خون هستند که قبل از هر عمل جراحی انجام میشه......

Admin
01-22-2012, 10:25 PM
خیلی خوبه و بسیار طبیعی .
شیروانی قیمتها را داره افزایش میده .
هفته دیگه باهاش وقت عمل دارم .
من شاید باهاش کنسل کنم .
برای آقایون هم محبی خوبه ؟

tanazjonam
01-22-2012, 10:49 PM
کارای محبی خیلی خوبه ولی سلیقه ای شاید شما برین خیلی خوشتون بیاد شایدم نه ، کلن خیلی بینی رو کوچیک نمیکنه که برای اقایون خیلی خوبه ، شما که دیگه به عمل نزدیکین و شیروانی هم خیلی عالیه من بودم حالا که با شیروانی اوکی کرده بودم کنسل نمیکردم ولی برای اطمینان خوبه قبل عمل یه سر محبی برید از کاراش مطمئن شید ، فقط یه نکته فک کنم کارای محبی خیلی ورم دارن ....

Admin
01-22-2012, 11:47 PM
آخه قیمتش را فکر کنم میخواد بالای 8 تومان بگه .
قرار 7.5 بود . فردا بهم میگه چقدره .

MehrnOoOosh
01-23-2012, 06:30 AM
آخه قیمتش را فکر کنم میخواد بالای 8 تومان بگه .
قرار 7.5 بود . فردا بهم میگه چقدره .

واقعا ميخواد بالاي 8 بگيره؟؟ بي انصافيه بخدا!
به من گفت بعد از عيد گرون ميكنم !
اگه بخواد انقدر گرون بگيره منم نيستم ! :17:
همه برنامه هام هم بهم ميريزه ! مرخصي هم گرفتم واسه عمل!

sepide
01-23-2012, 07:35 AM
جدا بی انصافیه 8 تومن....ایشالا گرون نمیکنه و همه باهاش عمل میکن...
اقای ادمین محبی 1 سری کاراش ارتفاع پایین بینی رو خیلی کم نمیکنه..البته امکان داره این حالت بخاطر ورم نوک بینی باشه....چون کارای محبی هم خیلی ورم دارن....ولی من این مورد رو تو کارای پسرش بیشتر دیدم..رو این مورد بیشتر دقت کنید در مورد محبی....

sepide
01-23-2012, 07:59 AM
راستي من وقتي به بينيم دست ميزنم 1 چيزايي هست كه ديده نميشه ولي لنس ميشه...1ي جايي كه قوز بني ايجاد ميشه..اون يكي رو پره سمت چپ بينيم..جفتش مث 1 جوش زيرپوستين دقيقا...اينا چين؟ ماااااااااااانی کمک کن...

MehrnOoOosh
01-23-2012, 08:08 AM
سپيده جون ، فكر نميكنم چيز مهمي باشه ، خوب ميشه ، من توي يه سايت ديگه هم ديديم كه همچين موردي واسه يه نفر پيش اومده بود ولي يه مدت بعدش اومد گفت ديگه اونو موقع لمس كردن احساس نميكنه !

meli jojo
01-23-2012, 11:22 AM
ای بابا این شیروانی چرا اینقدر زیاد میگره؟با 8 تومن میشه کله سرتا پاتو عمل کنی:71:
واسه یه بینی زیاده البته محبیم قیمتو بعد عید زیاد میکنه:64:

Admin
01-23-2012, 11:59 AM
آخه میگن دلار گرون شده .
خب اینجا هم ایرانه و همه همدیگه را نردبان قرار میدن برای بالا رفتن بجای اینکه همدیگه را درک کنن .
خب دلار که میره بالا قشر معمولی دیگه ممکنه به جایی برسن که غذا هم گیرشون نیاد اما متاسفانه این از فرهنگ غنی ما ایرانیهاست که همدیگه را اینقدر خوب ساپورت میکنیم :2:

MehrnOoOosh
01-23-2012, 12:06 PM
آخه میگن دلار گرون شده .
خب اینجا هم ایرانه و همه همدیگه را نردبان قرار میدن برای بالا رفتن بجای اینکه همدیگه را درک کنن .
خب دلار که میره بالا قشر معمولی دیگه ممکنه به جایی برسن که غذا هم گیرشون نیاد اما متاسفانه این از فرهنگ غنی ما ایرانیهاست که همدیگه را اینقدر خوب ساپورت میکنیم :2:

بله متاسفانه !!!

sepide
01-23-2012, 12:10 PM
ادمین جان دیگه خیار رو هم به بهونه دلار گرون کردن...رفتم باتری واسه لپ تاپم بگیرم...یارو میگه دلار بهم بده..وگرنه نمیفروشم...:))))))))))

mahsa1984
01-23-2012, 05:58 PM
سپیده منم ارتفاع نوک بینیم زیاده نه؟:2: مشکلم با بینیم همینه فقط...ولی از محبی پرسیدم گفت ارتفاع بینیت زیاد بوده و کمش کردم
خدا کنه از ورم باشه.وگرنه از بینیم خیلی راضیم.البته چسبو که باز کرد تو آیینه دیدم به این شدت نبود

manip30
01-23-2012, 08:39 PM
راستي من وقتي به بينيم دست ميزنم 1 چيزايي هست كه ديده نميشه ولي لنس ميشه...1ي جايي كه قوز بني ايجاد ميشه..اون يكي رو پره سمت چپ بينيم..جفتش مث 1 جوش زيرپوستين دقيقا...اينا چين؟ ماااااااااااانی کمک کن...

نگران نباش سپیده جان
اگرم میخوای چیزی باشی صبوز باش :-))
بعد از عمل اوضاع غذه های چربی و کلا پوست بهم میریزه
میتونی از کرمهای لایه بردار و میوه های سرد استفاده کنی(خیار - هندونه و...)
میتونی بهش فکر نکنی
انگولکشم نکنی
خودش خوب شه

sepide
01-25-2012, 08:06 AM
مهسا جان اصلا بلند نیست...اول از همه بقول مانی صبور باش و ببین بی چسب چطوره...و اینکه تا چه حد بصورتت میاد...:))))))
مرسی مانی جان..گفتم شاید پوست خوب رو استخون نچسبیده و این حالت ایجاد شده..:)

fdr
01-26-2012, 04:07 PM
سلام من تازه عضو شدم می خواستم برای تابستون برنامه بریزم اما همه میگن قیمت ها بعد عید گرون میشه..
میشه محدوده قیمتی دکتر محبی رو بگید؟ و اینکه بعد عید گرون میشه چقدر گرون میشه؟ مثلا دو برابر میشه؟؟!

meli jojo
01-26-2012, 06:25 PM
fdr العان که 2300میگیره به من گفت واسه تابستون زیادش میکنه فکر نمیکنم دوبرابرشه شاید 3تومن:106:

tanazjonam
01-26-2012, 10:24 PM
آقای ادمــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــین ، لطف میکنی عکسای منو که تو ص 1 و 7 هست پاک کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی ممنونت میشم ،
اینجا ویرایش پستا زمانش محدوده دلیلشم قبلن گفتی که منطقی بود ، منم خواستم عکسام بیشتر بمونه شاید تو تصمیم گیری کسایی که دنبال عملن مفید باشه ، مرسی

Admin
01-26-2012, 10:52 PM
باشن که بهتره . به خاطر بقیه .
باشه .
فعلا مخفیشون میکنم که اگر پشیمون شدی برش گردونیم .

XYSTER
01-27-2012, 09:20 AM
دوستان این دکتر همونیه که توی جهان کودک هست ؟؟؟

اسمش خیلی اشناست . !؟؟:39:

mahsa1984
01-27-2012, 04:02 PM
xyster همونه.جايي تعريفشو شنيدي؟

XYSTER
01-27-2012, 04:59 PM
ببخشید دوستان اشتباه شد .. اینی که من میگم محمد حسین طاهریان هست که کارشو دیدم گرخیدم ...!

اونم توی جهان کودکه ;)

لاريسا
02-08-2012, 04:19 PM
سلام دوستان. . . من الآن 14روزه با دکتر محبی عمل کردم خوبه البته نسبت به اینکه 14 روز بیشتر از عملم نمیگذره. . . آخه خیییییییلی تپلیه

عکسمم میزارم در اسرع وقت

لاريسا
02-08-2012, 04:53 PM
نه دیگه 2 برابر که نمیشه همون 3یا نهایتا 4 فکر نکنم به 4 برسه. . . .

الهام
02-21-2012, 09:22 AM
سلام من تازه واردم(تازه عضو شدم) گیج و مبهوت موندم چی کار کنم دوستم ازکار دکتر محبی تعریف کرد دارم در موردش تحقیق می کنم کمکم کنید زیاد وقت ندارم آخه کارمندم می خوام از تعطیلات عیدم استفاده کنم. کدوم دکتر بهتره !!!!!!!!!:20::20:

الهام
02-21-2012, 09:30 AM
طناز جون سلام عکسای شما کجا هستند من چطوری می تونم ببینمشون؟

Admin
02-21-2012, 04:39 PM
عکس هاشون را مخفی کردند.

الهام
02-22-2012, 11:16 AM
admin جان من توی سایت خیلی چرخیدم عکس قبل و بعد از عمل های دکتر محبی رو پیدا نکردم ایشون اصلاً سایت دارند؟؟ من فقط یک ماه وقت دارم چی کار کنم موندم کجا برم به نظر شما کار دکتر محبی خوبه؟ چون قیمتشم منصفانست!!!!!!!!!!!!!

Admin
02-22-2012, 12:02 PM
بعضی از دوستانی که عکس میزارن بعد از 24 ساعت عکس ها را پاک میکنند .
اما من هر چی دیدم خیلی خوب بوده و همه راضی بودند.
سایت هم نداره .
بهتره بری مطبش خودت نمونه کارها را ببینی .

الهام
02-22-2012, 12:51 PM
ممنونم

mamad1
02-23-2012, 02:54 PM
سلام
من دیگه دارم قاتی میکنم
بین دکتر محبی و میلانی گیر کردم
محبی بخاطر اینکه وقت میده و ساعت مراجعه عمل شده ها و مشاوره ای ها فرق میکنه نمیشه نمونه کارهای واقعی رو دید و من که رفتم ۲-۳ نفر بیشتر اونجا نبودن
تازه پسر هم که خیلی کم میاد دیگه هیچی
فرق بین محبی و میلانی:
از دکتر میلانی کار زیاد دیدم ۲-۳ تا پسر هم بودن خوب بودن اما از محبی کسی رو ندیدم
دکتر میلانی ۱۰۰ تومن کمتر گفت :دی
دکتر میلانی همون که رفتم ناامید کننده صحبت کرد و همش میگفت انتظار زیادی نداشته باش بینیت گوشتیه و انتظار نداشته باش خیلی خوب از کار در بیاد اما دکتر محبی گفت بینیت سرش گوشتی غضروفیه و خوب در میاد و کاملا امیدوار کننده صحبت کرد

برای هر دو عکس گرفتم
هر دو به نظر قابل اطمینان میان

خلاصه موندم چی کار کنم
لطفا کمک :20:

saman_shiraz
02-23-2012, 04:48 PM
من یکی از سنه هام داره ژیکوماستی (اگه اسمشو درست نوشته باشم) میشه این دکتر محبی سینه هم عمل میکنه

الهام
02-26-2012, 11:00 AM
بچه ها من شماره تماس دکتر محبی رو گم کردم توی سایت ها آدرس قبلی مطب ایشون رو دادند آدرس جدیدشون تو جردنه خ شریفی کسی شماره تماس دکتر محبی رو داره بزاره؟:20:

sepide
02-26-2012, 11:49 AM
سلام الهام جان..شمارش 88641305 و من هم با ایشون عمل کردم و خیلی خیلی راضیم...ولی واسه ترمیم و بینی های گوشتی خیلی کارشون رو قبول ندارم....ولی خودم عااااااااااااااشقشم...:)

maleki_vida
02-27-2012, 09:56 AM
سلام
من 17 اسفند تاريخ عمل گرفتم از دكتر محبي
دعا كنيد خوب بشه
من دوست دارم خيلي طبيعي در بياد
بدون هيچ حالت فانتزي و بدون قوس و ...
به نظرتون ميتونه محبي اين مدلي برام در بياره بينيمو؟
من خيلي موقع مشاوره عمل بهش نگفتم چه مدلي ميخوام . بچه هايي كه عمل كردن بهش دقيقا گفتن چي ميخوان؟ يعني بايد بهش كامل توضيح ميدادم؟
خودش گفت قوز بينيم رو برميداره و سرش كه قضروفي هست رو كوچيكتر ميكنه
نوكش رو گفتم كه نميخوام سربالا بشه كه گفت اوايلش اينطوريه و بعد مياد پايينتر
بعضي وقتا پيش خودم ميگم كه كلا كنسل كنم و نرم واسه عمل اما بعدش منصرف ميشم
خدا كنه خوب عمل كنه

الهام
02-28-2012, 09:57 AM
سپیده جان ازت ممنونم که راهنماییم کردی. شما تنگی نفس کیپی بینی براق شدن پوستآبریزش بینی و عدم حس بویایی نداری؟ تامپون هات رو در آوروند درد کشیدی؟چند روز چسب زدی؟ شنیدم بد اخلاقه به آدم رو می ده ازش سوال کنی؟ می خوام بدونم چه مدلی می خواد در بیاره! یکی از بچه ها نوشته بود نمی گه!

sepide
02-28-2012, 11:30 AM
ویدا جون:بینی من که خیلی طبیعی دراورده...واقعا تا نگم به دوستایی که 1ساله ندیدنم نمیفهمن...همه فک میکنن مثلا چاق شدم یا یه تغییر اینجوری...
الهام : من هیچکدوم از این مشکلات رو ندارم...دکتر بداخلاق نیست...باید خودت ازش سوال بپرسی .چون خیلی حرف نمیزنه...تامپون هم از اب خوردنم راحتتره...

maleki_vida
02-29-2012, 07:22 AM
مرسي سپيده جان.
توكل بر خدا
راستي چرا اينجا هيچكس عكس قبل و بعد عملشو نميذاره تو سايت؟

الهام
03-06-2012, 10:33 AM
ویدا جون فردا عمل داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وای منم 17 فروردین وقت عمل دارم. درست یه ماه دیگه.دارم از استرس می میرم.:20:

sepide
03-07-2012, 07:34 AM
ویدا جان در اولین فرصت من میذارم...البته صفحه اول عکس 1 ماه پیشم هست...

r.r
03-07-2012, 11:23 AM
من نتونستم تو نت آدرس دکتر رو پیدا کنم
کسی میتونه آدرس مطبش رو بهم بگه؟

الهام
03-07-2012, 01:07 PM
آدرس دکتر محبی خ آفریقا بعد از چهارراه جهان کودک خ شریفی پ10 ط 4 روبروی رستوران بین المللی موناکو tel: 88641305

الهام
03-07-2012, 01:14 PM
من که پیش دکتر محبی رفتم خیلی خوش برخورد بود چقدر جوونه فکر می کردم پیره خیلی شبیه همسرم بود!!!!!!! ;) هر سوالی هم داشتم پرسیدم گفت بینین عالی میشه چون بی دردسره. فقط انقدر حرف زدیم یادم رفت عکساشو ببینم:2::2::2:حالا قراره هفته دیگه برم آزمایشمو نشونش بدم اون موقع میبینم ولی همه مریضاش که راضی بودن.خدا جونم منم راضی کن با یه بدبختی این شوهرو راضی کردم. میگه اگه بمیری میکشمتd:d:d:d:

faezeh
03-08-2012, 12:55 AM
سلام دوستان عزیزم من میخوام بعد عید بینیمو عمل کنم و فقط پیش دکتر مهرداد نادریان ویزیت شدم 4 تومن میگیره .گفت بینیت هم استخونیه هم یه کم گوشتی البته بیشتر استخونیه . می خام پیش محبی هم برم. گیج شدم . الان اینجوریم http://www.myup.ir/images/96691029681194771589.jpg

الهام
03-08-2012, 10:02 AM
فائزه جون بینی شما خیلی خوب می شه. دکتر محبی هم سر بزن ولی مثل من که وسواس پیدا کرده بودم نشو. من دیگه تصمیمو گرفتم رفتم پیش دکتر محبی. اسم دکتر نادریان رو نشنیدم کاراشو دیدی ؟ بیماراشو از نزدیک دیدی؟ من بیمار چها سال پیش دکتر محبی رو رفتم پیدا کردم تا ببینم بعد از چند سال کارش افت می کنه یا نه؟ یکم تحقیق کن.

faezeh
03-08-2012, 03:34 PM
الهام جون بله من خیلی از کارای نادریان دیدم همشون خوب بودن 2 3 تا از دوستام پیشش عمل کردن خوب شدن این سایتشه www.dr-naderian.com مطبش تو پاسداران. میخوام پیش محبی هم برم اینقدر همه اینجا تعریف می کنن. دکتر محبی تو بیمارستان عمل میکنه؟ الان قیمتش چنده؟

الهام
03-10-2012, 11:23 AM
فاءزه جون سلام. دکتر محبی تو کلینیک مرکزی شهر عمل میکنه قیمتش هم 2/5 .

maleki_vida
03-16-2012, 03:54 PM
سلام دوستان
من اومدم.
بالاخره دل رو زدم به دريا و رفتم و عمل كردم.
شنبه هم بايد برم و گچ بينيم رو باز كنم.
واااااي سه روز اول (يا بهتر بگم سه شب اول) افتضاح بود.
اين تامپونهاي داخل بينيم اعصابم رو بهم ريخته بودن
الان هم اين گچ بينيم يه كم سنگيني ميكنه و پوست بينيم زيرش ميخاره كه مجبورم تحمل كنم.
در كل فعلا بينيم ورم داره ولي خدا رو شكر خيلي كبودي و ورم صورت نداشتم و يخ گذاشتم و زود از بين رفت.
بازم ميام. سال خوبي رو براي همتون آرزو ميكنم. پيشاپيش عيدتون مبارك . خوش بگذره :53:

maleki_vida
03-16-2012, 03:56 PM
الهام جان شما مريض 4 سال پيش دكتر رو از كجا گير آوردي؟
چطور بود؟ ميخواي بري عمل كني پيش دكتر؟

الهام
03-17-2012, 03:53 PM
سلام ویدا جون من مراجع 4 سال پیش دکتر محبی رو از طریق یکی از دوستام که همکارشه پیدا کردم . گفتم که می خوام یه دکتری رو پیدا کنم که کارش بعد از چند سال افت نکنه چون دوستامو دیدم که بینی هاشون بعد از چند سال یه جوری شده!!!!!!!!! آره می خوام برم من 17 فروردین وقت دارم. ولی ترسوندی منو !!!!! شوهر من اصلاً اعصاب این صحنه ها رو نداره. درد خودم یادم می ره وقتی می بینم اینقدر حساسه . یعنی می فهمه که کلافه شدم؟؟؟؟امیدوارم زودتر خوب بشی عزیزم:63::63::63:

الهام
03-17-2012, 04:03 PM
سپیده جون سلام می شه عکس الانتو بذاری ؟ من 17 فروردین عمل دارم ویدا که خیلی حالش افتضاح بوده . شما چطور؟ من یکم ترسیدم! :scared1:

maleki_vida
03-18-2012, 08:58 AM
نترس الهام جان
ما خانمها معمولا تحملمون تو درد زياده
من سه شبي كه بيدار بودم ، عين سه شب رو شوهرم بغل گوشم خر و پف ميكرد :33:
ولي در كل اگر هم سختي داشته باشه براي خودته كه بتوني تحمل كني
ايشالا تو هم عمل ميكني . اين چند وقت بعد از عمل هم ميگذره و تموم ميشه.
راستي اون بيمار آقاي دكتر كه ديدي بعد از چند سال بينيش افت نكرده بود؟

الهام
03-24-2012, 11:02 AM
شوهر من که می گه من خونه نمی مونم تو رو تو اون وضع ببینم. فکر کن به خاطر درد عوارض بچه دارشدن حاضره از خیر پدر شدن بگذره!!!!!!!!!!!!!!!! میگه تو تحمل می کنی بکن من نمی تونم تو رو اونجوری ببینم خوش بحالت شوهرت پیشت بوده:20: اون خانمه بعد از 5 سال.

الهام
03-24-2012, 11:04 AM
الان از بینیت راضی هستی خوش فرمه؟ تا کی چسب باید بزنی؟ کی ورمش می خوابه ویدا جون؟

maleki_vida
03-26-2012, 08:18 AM
سلام عزيزان
سال نو مبارك
الهام جان ورم صورتم دو هفته اول خوابيد كامل
بينيم هم خوش فرم شده. خودم از دكتر خواستم بينيم رو ساده عمل كنه و مدل عروسكي درنياره .
خواهرم ميگه بخصوص از نيمرخ. آخه بينيم هنوز ورم داره
چسب رو دكتر گفت حداكثر تا 2 ماه بايد بزنم
الان هم چون به تعطيلات عيد خورد، بهم ياد داد كه خودم چسبم رو عوض كنم
راهم يه كم دوره وگرنه دوست داشتم هر سه چهار روز يه بار ببرم خود دكتر چسب رو عوض كنه.
راستي يه سوال. دقيقا بهم ميگي منظورت از افت بيني چيه؟ يعني چطوري ميشه؟ تا چه حد ؟ تغيير فرم ميده؟

الهام
03-26-2012, 09:10 AM
سلام سال نو مبارک. چه خوب که خوش فرم شده!!!!!!!!! منم می خوام طبیعی باشه!!!!یعنی تهران نیستی یامطب واست دوره؟ منظورم از افت بینی اینه که بعضی از بینی ها بعد از چند سال سر پایین می شن یعنی سر بینی می افته پایین من قبل عید که دکتر رو دیدم گفت نترس من یه تیغه کار می زارم همیشه که بینی ها بعد از چند سال افت نکنه و تغییر فرم نده! من اگه 17 فروردین عمل کنم باید شنبه 26 فروردین برگردم سر کار یعنی جمعه باید گچمو باز کنه وگرنه مجبورم با همون گچا برم سرکار!!!!!!! خدا کنه همکاری کنه بیاد کلینیک گچمو باز کنه (جمعه):20::20::20:می گم من خیلی بدخوابم ( خیلی وول می خورم تو خواب) به نظرم رسید گردن بند طبی ببندم تا این سرم رو که تو خواب هی هد می زنه رو ثابت نگه دارم:33:نه؟

maleki_vida
03-27-2012, 10:48 AM
من مسيرم دوره و سختمه تا جردن برم. بخصوص تو ترافيك عصرگاهي سمت ونك
من سه روز تامپون داشتم كه روز دوم كه جمعه ميشد زنگ زدم كلينيك كه برم تامپونها رو برام بكشه دكتر كه گفت چون انحراف بيني داشتم بايد سه روز تامپون بمونه.
روزي هم كه تامپونها رو كشيد خانم منشي بهم واسه يه هفته بعد (يعني ده روز بعد از عمل) وقت داد براي باز كردن گچ كه وقتي رفتم دكتر گفت چرا سه روز ديرتر وقت دادي به بيمار.
وقتي هم كه گچ رو باز كرد ازش پرسيدم درمورد خم كردن سرم موقع نماز يا به پهلو خوابيدن كه گفت مشكلي نداره ديگه و ميتونم خيلي كوتاه موقع نماز سجده كنم و موقع خواب هم به پهلو بخوابم .
ديگه اينكه اگر شب اول و دوم كيسه يخ بذاري رو چشمات و گونه هات و پيشونيت خيلي زود كبودي و ورم صورت از بين ميره .
بابت توضيحت هم ممنونم درمورد افت بيني. من تو مسافرت عيد يه بار از روي يه سكو پريدم و تا ديروز كه دو سه روز ميگذشت بيني من درد ميكرد و تير ميكشيد. كلي هم همسرخان دعوا كرد من رو كه عين بچه ها بازيگوشي كردمd:. ولي خيلي مراقب باش بعد از عمل كه ضربه نخوره بينيت كه درد داره .
موفق و مويد باشي عزيزم

الهام
03-27-2012, 01:12 PM
ویدا جونم زودتر خوب بشی:pray2: اینقدر هم شیطونی نکن.:9y5:

maleki_vida
04-09-2012, 08:42 AM
سلام الهام جان :53:
خوبي؟ كجايي؟ الان در چه وضعيتي به سر ميبري؟ :39:
ايشالا زودتر خوب بشي و بيايي بنويسي حالت چطوره :8:
منم خوبم و دكتر بهم گفت تا يه ماه ديگه چسب بينيم رو هم ديگه نميخواد بزنم
الان هم هر كس ميبينه ميگه بينيم خيلي قشنگ و طبيعيه

الهام
04-14-2012, 09:24 AM
سلام .ویدا جون من امروز اومدم سرکار . این یه هفته که همش بخور بخواب بودم. اصلاً درد نداشتم. فقط شبها کلافگی داشتمو نمی تونستم بخوابم. از عملم که دکتر خیلی راضی بود گفت جراحی کم کاری بود. نمی دونم دقیقاً چجوری شده که این چسب نمی زاره بفهمم.!!!!! ولی کلاً همه خوشششون اومده. چقدر از درد تامپون می ترسیدم!!!!!!! فقط یک ثانیه قلقلکم اومد (درکمال تعجب)خدا رو شکر از همه چی در کل راضی بودم تا حالا فقط اینکه تا آخر سال شاید این ورم بمونه خیلی ناراحتم انگار دو ماه هم که باید چسب بزنم! پس چرا مال تو یک ماه شد تو 17 اسفند عمل کرده بودی باید تا 17 اردیبهشت می زدی! دکتر گفت دیگه نیاز نداری؟ چه روزی می ری مطب قرار بزاریم هم دیگرو ببینیم!:9:

maleki_vida
04-15-2012, 10:41 AM
سلام
به به خوش اومدي. به سلامتي . خب مبارك باشه عزيزم. خدا رو شكر كه راحت بودي و اذيت نشدي. همسر جانت چيزي نگفت؟ پيشت موند؟;)
دكتر توصيه خاصي نكرد؟
در مورد چسب مثل اينكه يكي دو هفته اينور و اونور خيلي فرق نميكنه.
اون سري يك ماه و چند روز از عمل گذشته بود رفتم پيشش گفت مشكلي ندارم و ورم داخل بينيم هم يكي دو ماه طول ميكشه بخوابه. ولي در كل خوبه . گفت آخر ارديبهشت برم براي چك نهايي و ديگه نميخواد از اون موقع چسب بزنم. ايشالا اون موقع هماهنگ ميكنيم ببينيم همديگرو.
ولي من ديده بودم دكتراي ديگه براي ويزيتهاي بعد از عمل ديگه از بيماراشون حق ويزيت دريافت نميكنن. اما منشي دكتر براي ويزيتهاي بعد از عمل كه بخواي چسب عوض كني يا دكتر چك كنه ويزيت ميگيره اونم به نرخ روز ، لااقل از بيماراي اونور سال دكتر ويزيت اونور سال رو نميگيره. از اين كارشون اصلا خوشم نيومد.
خب موفق و مويد باشي عزيزم. مواظب خودت و مماخت باش :8:

الهام
04-15-2012, 12:03 PM
مرسی عزیزم. نه من خونه خالم بودم آخه مامان ندارم. همسرم هم شبا میومد سر می زد این یه هفته اونجا بودم ولی خیلی خوشحاله. از من واسه گچ پول نگرفت . یعنی واسه چسب می گیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توصیه ای که نکرد. روم نمی شه با این چسبا جایی برم! اگه بگه دوماه باید بزنم که از زندگی ساقط می شم. فردا باید برم چسب زدن رو یاد بگیرم. ساعت 6 وقت داده! می خوام ازش بپرسم تا کی ورم نهایی بینی می مونه! انشاالله به زودی همدیگرو می بینیم.

maleki_vida
04-17-2012, 10:13 AM
خدا رحمت كنه مامان رو.
دست خاله جون هم درد نكنه كه مواظبت بوده. نكنه مامان شوشو هستش خالت؟ ;)
مواظب خودت باش. من كه خيالم بابت به پهلو خوابيدن راحت شده و وقتي صبح از خواب پا ميشم مبينيم كه كم مونده رو دماغم بخوابم.:33:
واسه چسب دكتر سري اول بعد از گچ پول نميگيره ولي سريهاي بعد كه ميري براي چك كردن حق ويزيت ميگيره.

Admin
04-17-2012, 11:58 AM
دکتر محبی برای از بین رفتن جای برش کناره های بینی چه کرمی تجویز میکنه ؟
آیا استفاده کردید ؟
اثر داشته ؟

الهام
04-17-2012, 12:39 PM
ادمین من که اصلا بخیه نداشتم عملم باز نبوده.چون بینی من باریک بود نیازی به جمع کردن کناره های بینی نداشت. ولی دیدم که منشیش به مراجعین تتراسایکین می ده. شنیدم یکیشون هم رژودرم مصرف می کرد و راضی بود. ببین دوست من پشت گوش انداخته بود( همونی که شیروانی عملش کرده) الان که رفته گفته جای بخیه هام خیلی ناجور شده چی کار کنم گفته باید رژودرم می زدی اون 5 سال پیش عمل کرده. تو هم مصرف کن و ادامه بده چون جواب داده

الهام
04-17-2012, 12:43 PM
ویدا جونم مرسی. نه خالم مادر شوهرم نیست. ولی نه که مادر شوهرم خیلی حساسه نرفتم اونجا بمونم. چون یه بار که بچه ی فامیلشون منو چنگ زد انقدر غصه ی جای زخم منو خورد که نگو! هی گفت مادر جاش موند لیزر می کنیم مادر بیا آب آناناس بخور خوب بشه! هی غصه هی غصه! منم گفتم وای این بفهمه من می خوام بینیم رو عمل کنم چی کار می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واسه همین تازه 2 روزه فهمیده که من عمل کردمd:d:d:

maleki_vida
04-22-2012, 07:35 AM
خوش بحالت الهام. دكتر بيني من رو هم از قسمت دو طرف پره ها بينيم و هم از وسط بيني باز كرده و الان از سه قسمت بخيه خورده . براي تو از قسمت وسط بينيت باز كرده؟
دكتر به من پماد contractubex داده ولي من نديدم كسي رژودرم استفاده كنه.

الهام
04-22-2012, 08:24 AM
ویدا جونم! به من هیچ پمادی که نداده. ولی یه دختره اومده بود اونجا می گفت من رژودرم استفاده می کنم واسه بخیه های پره های بینیم! می گفت تاثیر داشته. دکتر به من گفت که عملم باز نبوده چون بینیم کوچیک بود از روبرو،فقط از نیمرخ کشیده بود. میگه از وسط بینی عمل کرده ولی من هر چی می گردم جای بخیه پیدا نمی کنم!!!!! ولی توی بینیم دو تا بخیه دارم. وای برات بگم از چسب زدنم!! یاد داد خودم چسب بزنم. چون سرم شلوغه وقت نمی کنم برم محل کارم هم فردوسیه خیلی سختم بود! چسب زدم بینیمو کج و کوله کردم. دیروز رفتم نشون دادم گفت چی کار کردی! نمی خواد دیگه بزنی!:mad2::mad2::mad2:

النا
04-22-2012, 09:01 AM
سلام دوستان.ويدا و الهام جون بينيهاتون مبارك باشه. ايشاله هموني بشه كه ميخواين.الهام جون بابت جوابي كه داده بودي ازت ممنونم.سرم شلوغ بود نتونستم ازت تشكر كنم. من قبل از عيد رفتم براي مشاوره. ديروز هم رفتم مطب فقط مريضا رو ببينم. از ساعت 5 تا 7/30 اونجا نشستم.حدود 10 تا مريض با چسب و 3 تا بدون چسب ديدم. همه مريضا راضــــــــــــــــي بودن:24: الهام جون ديروز ساعت چند مطب بودي؟؟چون من با اكثر مريضا صحبت كردم.:1:

النا
04-22-2012, 09:46 AM
دكتر به من گفت بينيتو از كنار پره ها برش نميدم. از پايين بينيت هم تا جاييكه كه مانع كارم نشه برش نميدم. الهام جون مثل اينكه بيني شما هم اينجوري عمل شده، از مدلش راضي هستي؟؟؟ البته ميدونم كه فعلا ورم داره ولي از شكل كليش راضي هستي؟؟من يه مقدار نگرانم كه چون برش نميده مثل بقيه كاراش كه باز عمل ميكنه خوشگل نشه:20:

الهام
04-22-2012, 09:47 AM
سلام دوستان.ويدا و الهام جون بينيهاتون مبارك باشه. ايشاله هموني بشه كه ميخواين.الهام جون بابت جوابي كه داده بودي ازت ممنونم.سرم شلوغ بود نتونستم ازت تشكر كنم. من قبل از عيد رفتم براي مشاوره. ديروز هم رفتم مطب فقط مريضا رو ببينم. از ساعت 5 تا 7/30 اونجا نشستم.حدود 10 تا مريض با چسب و 3 تا بدون چسب ديدم. هــــــــــــــمـــــــــ ــــــــــه مريضا راضــــــــــــــــي بودن:24: الهام جون ديروز ساعت چند مطب بودي؟؟چون من با اكثر مريضا صحبت كردم.:1:

سلاااااااااااااااااااام النا جون. خوبی؟ چی شد؟ پیش دکتر هم رفتی یا نه فقط تو مطب نشستی؟ من نیومده رفتم. مثل میگ میگ!d:هیچ کس هم نگاه نکردم. چه بد تو اونجا بودی؟ من تو رو ندیدم. حیف شد. آخه من دوبار اومدم. یه بارم ساعت 9 اومدم.آخر سر چیکار می کنی؟ عمل می کنی یا نه خوشمل خانم؟

النا
04-22-2012, 09:51 AM
بيني من يه قوز خيلي خيلي كوچيك داره كه از تمام رخ معلوم نيست از نيم رخ يه مقدار معلومه. با بالاي بينيم مشكل ندارم، مشكلم پايين بينيمه.دوست دارم يه مقدار جمع بشه. وقتي ميخندم تو صورت پهن ميشه و مياد پايين:2:

النا
04-22-2012, 10:09 AM
نه الهام جون پيش دكتر نرفتم. فقط اومده بودم مريضا رو ببينم. چون قبلا يه بار براي مشاوره رفته بودم. اگه خدا بخواد هفته ديگه برم پيشش كه وقت عمل بهم بده...

النا
04-22-2012, 10:16 AM
راستي الهام جون ميشه يه توضيح بدي وقتي رفتي طب نگار عكس گرفتي بعد چي شد؟؟ منشيش بهت زنگ زد كه عكس آماده شده يا خودت پيگيري كردي؟؟؟ قبل از عمل دكتر طراحي ميكنه يا نه؟؟

maleki_vida
04-22-2012, 01:16 PM
الهام تو چسباتو خراب زدي؟ بابا آسون بود كاري نداشت كه. اون سري من رفتم گفت خوب چسب زدي. مشكلي نداري. راستي هر سري براي چسب زدن ازت ويزيت ميگيره؟

الهام
04-22-2012, 02:58 PM
دكتر به من گفت بينيتو از كنار پره ها برش نميدم. از پايين بينيت هم تا جاييكه كه مانع كارم نشه برش نميدم. الهام جون مثل اينكه بيني شما هم اينجوري عمل شده، از مدلش راضي هستي؟؟؟ البته ميدونم كه فعلا ورم داره ولي از شكل كليش راضي هستي؟؟من يه مقدار نگرانم كه چون برش نميده مثل بقيه كاراش كه باز عمل ميكنه خوشگل نشه:20:

دقیقاً بینی منم مثل تو هستش. منم همین مشکل رو داشتم. انحراف کمی هم داشتم که برداشت. قوزم که کم بود اونم برداشت ولی دوست داشتم نوک بینیمو (یعنی از نیمرخ که نگاه می کنی میشه ارتفاع) کمترش می کرد. از روبرو که خیلی خوبه چون کوتاهش کرده دیگه وقتی می خندم اونجور نمی شه (با این حال که گفت خیلی ورم دارم). ولی از نیم رخ دوست داشتم کوچیک تر بود.آینه خونمون رو کچل کردم. همش جلو آینه می رم یه آینه دیگه هم بر می دارم از نیمرخ نگاه می کنم. همسر جون هم هی می یاد تو اتاق میگه مختو عمل می کردی بهتر نبود!d:d::33:d:d:

الهام
04-22-2012, 03:05 PM
الهام تو چسباتو خراب زدي؟ بابا آسون بود كاري نداشت كه. اون سري من رفتم گفت خوب چسب زدي. مشكلي نداري. راستي هر سري براي چسب زدن ازت ويزيت ميگيره؟.
آره بابا گند زدم. بینیم کجه کوله شده. یه ورش رفته تو از وسط. نمی دونم چرا اون چسب بلنده که باید از پایین بینی به بالا بزنم رو انقدر ناشیانه می زنم !؟ اون کارمو خراب کرد. به هر حال گفت شنبه ها بیام خودش یا اون دختر مهربونه ( که منشی دکتره) بزنه .دیروزم اون برام زد. نه ازم پول نگرفت آخه دختره زد بعد من رفتم جلسه داشتم و برگشتم.

الهام
04-22-2012, 03:15 PM
راستي الهام جون ميشه يه توضيح بدي وقتي رفتي طب نگار عكس گرفتي بعد چي شد؟؟ منشيش بهت زنگ زد كه عكس آماده شده يا خودت پيگيري كردي؟؟؟ قبل از عمل دكتر طراحي ميكنه يا نه؟؟
وای النا ! از طب نگار نگو که دلم خونه! چقدر بد اخلاق اند. ازش نمی گذرم. اون مرد قد بلنده که کم مو بود همچین پرید بهم گفت همه آرایشتو با این شیر پاک کن پاک می کنی. سریع بیا تو اتاق مقنعه تو در بیاد سریع بشین. حال آرایش من چی بود! یه زده پنکک. اون دختره بد بخت که ابروهاش همه مداد بود انقدر عکسش زشت شده بود که نگو. مثل مرده افتاده بودم. بهش گفتم حالا می فهمم چرا قبل عمل همه مثل بد بختا می افتن بعد عمل همه شادندو زیبا.! تو قبض قید می کردید که بدون آرایش بیاییم ! عکسو خودشون واسه دکتر می فرستند عکس من 40 تومن شد.نه طراحی کامپیوتری نداره. من گقتم دست خودت! طبیعی بشه فقط.! به طراحی دلتو خوش نکن. دوستای من که میگن طراحی دکتراشون مثل عمل نبوده.

النا
04-23-2012, 12:07 PM
مرسي الهام. خيالم راحت شد كه اگه كناره بينيم برش نخوره هم خوب ميشه.وااااي اينجوري كه از طب نگار گفتي وحشت كردم. خواست برم اونجا لباس رزمي بپوشم....:71:

الهام
04-23-2012, 01:50 PM
نه بابا! منم خیلی نازک نارنجی ام آخه. ولی آرایش نکن. چون شیر پاک کنشو زدم پر جوش شدم. هنوزم دارم. آره اینکه جای بخیه ندارم خیلی خوبه . خیلی خوشحالم که تو هم فرم بینیت مثل منه بخیه نمی خواد;)

maleki_vida
04-24-2012, 07:35 AM
خوش بحالتون. من كه سه تا جاي بخيه دارم. خيلي هم ميترسم كه جاشون بمونه :20:
راستي الهام نگفتي بعد از عمل كبودي تو صورتت داشتي يا نه.

النا
04-24-2012, 07:58 AM
الهام جان ميشه يه لطفي كني يه عكس قبل و بعد از عملت رو يا بزاري اينجا و زود برداري، يا برام ايميل كني:63:؟؟؟ البته اگه اشكالي نداشته باشه...;)

النا
04-24-2012, 08:02 AM
ويدا جان نگران نباش، من شنبه كه رفته بودم مطب نزديك 10 تا مريض با چسب 3 تا هم بدون چسب ديدم.جاي بخيه ها نمونده بود.حتي بعضيها رو من فكر ميكردم برش نخورده چون اصلا جاي بخيه معلوم نبودولي خودشون ميگفتن برش خورده;)

الهام
04-24-2012, 03:04 PM
خوش بحالتون. من كه سه تا جاي بخيه دارم. خيلي هم ميترسم كه جاشون بمونه :20:
راستي الهام نگفتي بعد از عمل كبودي تو صورتت داشتي يا نه.

نه کبودی من طوری بود که انگار پلک بالا مو سایه بنفش زده بودم . انقدر خوشگل کبود شده بود که نگو. هر کی میومد عیادت می گفت وا تو این حال و روز نشستی آرایش کردی! منم می خندیدم دماغه دردش میومد.d:d:

maryam
05-03-2012, 09:03 PM
سلام به همگی دوستان دکتر محبی واقعا خوبه؟کارش قابل اعتماده؟هزینش چقدره؟به نظرتون دکتر وزین دل چطوره؟

faezeh
05-04-2012, 06:36 PM
سلام الهام جووون عمل کردی مبارکککههه عزیزم . هزینه عمل دکتر الان چنده؟؟؟ واسه 2 3 هفته دیگه وقت میده؟؟

afsi_sh
05-05-2012, 06:58 AM
سلام دوستان میشه اونایی که عمل کردن عکسای بینیاشونو بزارن برای اونایی که میخوان بیان تهران عمل کنند و نمیتونن برن مطب برای دیدن نمونه کمک خیلی خیلی بزرگیه ممنون

الهام
05-05-2012, 08:06 AM
سلام الهام جووون عمل کردی مبارکککههه عزیزم . هزینه عمل دکتر الان چنده؟؟؟ واسه 2 3 هفته دیگه وقت میده؟؟
سلام عزیزم .آره عمل کردم. از من 2500000 گرفت ولی از یکی 2800000 گرفت بستگی داره بینی شما چقدر کار ببره. بینی من به قول خودش بی دردسر بود. الانو نمی دونم چقدر می گیره بزار دوشنبه واسه دوستم وقت گرفتم قیمت دستم بیاد میام اینجا می گم. چون به من گفت تعرفه ها بعد از عید می ره بالا ولی شامل حال من که توی عید بود نشد. به من که زود وقت داد.آره فکر کنم بده. چون اهل کلاس گذاشتن نیست.

afsi_sh
05-05-2012, 08:20 AM
الهام جان میشه عکس برام میل کنی لطفا

faezeh
05-05-2012, 12:51 PM
الهام مرسی عشققم خدا کنه از من بیشتر از 3 میلیون نگیره... من الان دارم میزنگم مطب بر نمی دارن ساعت چند می یان؟ می دونی؟ بینیت عکس بزار ما هم ببینیم :11::11:

الهام
05-05-2012, 03:34 PM
الهام مرسی عشققم خدا کنه از من بیشتر از 3 میلیون نگیره... من الان دارم میزنگم مطب بر نمی دارن ساعت چند می یان؟ می دونی؟ بینیت عکس بزار ما هم ببینیم :11::11:

آره خدا کنه!:63:ساعت کار مطب شنبه دوشنبه چهارشنبه. 3 به بعده ولی پیغام نذار واسشون. زنگ بزن.:9:

faezeh
05-05-2012, 03:36 PM
azizam har chi zang mizanam javab nemidaaan:(((

faezeh
05-05-2012, 03:37 PM
88641305 be in mizangam javab nemidan

الهام
05-06-2012, 08:23 AM
88641305 be in mizangam javab nemidan

چرا؟ من الان زنگیدم نمی ره دیگه رو پیغام گیر. فردا واست وقت بگیرم؟ به نام کی؟ اصلاً فردا شمارشو دوباره اینجا می ذارم. یه شماره دیگه ازش می گیرم خوبه؟

maleki_vida
05-06-2012, 01:08 PM
سلام دوستان
منم ديروز به شماره اي كه فائزه نوشته بود زنگ ميزدم جواب نميدادن
شماره ديگه مطب 88677723 هستش . به اين شماره زنگ زدم جواب دادن.
الهام جان من دوشنبه وقت دارم براي ويزيت دكتر. حدود 8
تو هم دوشنبه ميخواي بري اونجا؟

الهام
05-06-2012, 01:39 PM
سلام دوستان
منم ديروز به شماره اي كه فائزه نوشته بود زنگ ميزدم جواب نميدادن
شماره ديگه مطب 88677723 هستش . به اين شماره زنگ زدم جواب دادن.
الهام جان من دوشنبه وقت دارم براي ويزيت دكتر. حدود 8
تو هم دوشنبه ميخواي بري اونجا؟
وای! آررررررررررررررررررررررره ! من 8:15 وقت دارم. نری ها!؟!!!؟؟؟؟

faezeh
05-06-2012, 11:38 PM
مرسی الهام جون با این شماره که ویدا جون گذاشت پیگیر می کنم اگه نتونستم می گم واسم وقت بگیری:11: ... من دیروزو امروز دکتر صحراییان رفتم که اصلا کارش خوب نبود تازه 3 تومن میگیره. اما پیش دکتر حمید عارف رفتم کاراش حرف نداشت من عاشق کاراش شدم 2/5 تا 3 میگیره. حالا پیش محبی و بهمن مقدم هم میخوام برم دیگه نتیجه نهایی هفته دیگه :2: I'm so nervous

الهام
05-07-2012, 08:01 AM
نه عزیزم عصبی نباش دقیق باش.آره دیدم ویدا جونم:11:زحمتشو کشیده! ولی فائزه جونم من شنیدم کارای صحرائیان هم خوبه. حمید عارف خوب بوده! کجاست مطبش؟

maleki_vida
05-07-2012, 10:26 AM
باشه اونجا ميبينمت
من از دانشگاه ميام اونجا . تيپم اداري هستش. مقنعه آبي رنگ

الهام
05-07-2012, 11:54 AM
باشه اونجا ميبينمت
من از دانشگاه ميام اونجا . تيپم اداري هستش. مقنعه آبي رنگ
منم تیپم مشکی سرتاسر مشکی.d:;)

faezeh
05-07-2012, 01:14 PM
الهام جون مطبش الان تو سعادت اباد 2 هفته دیگه میره جردن ... هر کی میومد تو مطب راضی بود همه نوع عملش عالی بود بوتکس و لیفتینگ . بینی که دیگه عالی بووود.

الهام
05-07-2012, 03:04 PM
شماره دکتر حمید عارف رو می دی ؟:32:

maleki_vida
05-08-2012, 10:39 AM
الهام جان من ديروز تا 8:05 تو مطب بودم ولي نديدمت.
ببخش ميخواستم بيشتر بمونم ولي اينقدر آقاي همسر غر زد كه زود باش و من خسته ام و بيا بريم كه عجله اي شد رفتنم و نتونستم بيشتر بمونم.
دكتر بهم گفت ديگه نميخواد چسب بزنم. آخيشششششششش راحت شدم از اين امر خطير.

راستي الهام جان ميخواي يه بار ديگه بينيتو عمل كني كه شماره دكتر عارف رو ميخواي ؟ d:

الهام
05-08-2012, 12:16 PM
الهام جان من ديروز تا 8:05 تو مطب بودم ولي نديدمت.
ببخش ميخواستم بيشتر بمونم ولي اينقدر آقاي همسر غر زد كه زود باش و من خسته ام و بيا بريم كه عجله اي شد رفتنم و نتونستم بيشتر بمونم.
دكتر بهم گفت ديگه نميخواد چسب بزنم. آخيشششششششش راحت شدم از اين امر خطير.

راستي الهام جان ميخواي يه بار ديگه بينيتو عمل كني كه شماره دكتر عارف رو ميخواي ؟ d:
دختر 5 دقیقه صبر می کردی من 8:10 رسیدم مگه 8 وقت نداشتی؟ من که 8:15 وقت داشتم 9:10 رفتم تو.آره هوس کردم نوکشو بدم سر بالا!:33:نه بابا واسه دوست جونم می خوام گفت یه سرکی هم به اون بزنیم خوشحالش کنیمd:

faezeh
05-08-2012, 09:52 PM
88784447 این شماره مطب اینم آدرس : سعادت آباد میدان کاج سرو غربی نبش مروارید پلاک 2 واحد 1 .

meli jojo
05-11-2012, 09:28 PM
سلام دوستان منم میخوام تیر با محبی عمل کنم تورو خدا قوت قلب بدین شماهایی که با محبی عمل کردین راضی هستیییییین:63::32:

maleki_vida
05-13-2012, 01:12 PM
الهام جونم كي ميري پيش دكتر؟ يه سوال بپرسم ازش ميپرسي؟
بگو اين پماد contractubex رو اگر بيشتر از دو ماه استفاده كنيم عوارض داره؟
بچه ها من دچار افسردگي شدم. البته الان ميدونم بينيم ورم داره اما وقتي به قسمتي كه قبلا قوز داشت دست ميكشم يه سمت بينيم يه كم تو رفته و يه سمتش هنوز يه كم برآمده هستش.
پايينش هم خيلي برام جمع نكرده و هنوز تپله.
من ناراحتم :2::20:

الهام
05-14-2012, 01:54 PM
الهام جونم كي ميري پيش دكتر؟ يه سوال بپرسم ازش ميپرسي؟
بگو اين پماد contractubex رو اگر بيشتر از دو ماه استفاده كنيم عوارض داره؟
بچه ها من دچار افسردگي شدم. البته الان ميدونم بينيم ورم داره اما وقتي به قسمتي كه قبلا قوز داشت دست ميكشم يه سمت بينيم يه كم تو رفته و يه سمتش هنوز يه كم برآمده هستش.
پايينش هم خيلي برام جمع نكرده و هنوز تپله.
من ناراحتم :2::20:
عزیزمی! ناراحت نباشی ها. من از ین صحنه ها زیاد دیدم. همه دوستام این مشکلات رو داشتند من اصلا نمی ترسم. چون به چشمم دیدم الان بینی منم یکم کجه چون بد چسب زدم مثل من باش نترس. من انقدر ورم دارم که نگو. دکتر گفت فقط صبرصبرصبر! حتما می پرسم! یک خرداد وقت دارم میام اینجا می خبرمت!:11::9:

maleki_vida
05-16-2012, 10:22 AM
راست ميگي الي جونم؟
من اصلا خودمو تو آينه نگاه نميكنم از ترس اينكه بيشتر از اين حساس بشم.
ديروز هم يكي از همكلاسيهام كه قبلا عمل كرده بهم ميگفت
منم فعلا بي صبرانه دارم صبر ميكنم d:
ولي خدا كنه ورم باشه وگرنه اگر همينقدر بخواد بمونه كه من دق ميكنم .
بخوام اينهمه هزينه كنم و بعدش هيچ تغييري نكنه

Feridoon_Behkar
05-16-2012, 10:27 AM
90% کسایی که بینی عمل میکنن قسمت غضروفی بینیشون یه کمی کج میشه .... یعنی اگه خیلی دقیق به قسمت غضروفی دست بکشید برامدگی یک طرف رو احساس میکنید...... ولی چیز مهمی نیست و معمولا به چشم نمیاد خصوصا از نیم رخ و 3 رخ که اصلا دیده نمیشه...... چسب زدن درست هم خیلی موثر هست .... برای ورم هم پماد هیدرو کورتیزول چشمی استفاده کنید هم داخل و هم خارج بینی رو

MehrnOoOosh
05-16-2012, 10:48 AM
منم دقيقا همين مشكل رو دارم يه قسمت عضروف بينيم برآمده تره!

فريدون شما چند ساله عمل كردين؟

الهام
05-17-2012, 09:13 AM
راست ميگي الي جونم؟
من اصلا خودمو تو آينه نگاه نميكنم از ترس اينكه بيشتر از اين حساس بشم.
ديروز هم يكي از همكلاسيهام كه قبلا عمل كرده بهم ميگفت
منم فعلا بي صبرانه دارم صبر ميكنم d:
ولي خدا كنه ورم باشه وگرنه اگر همينقدر بخواد بمونه كه من دق ميكنم .
بخوام اينهمه هزينه كنم و بعدش هيچ تغييري نكنه
ویدا جون می دونی به من دکتر چی گفت! گفت عید 92 بینی واقعیت رو تو آینه ببین تا اون موقع مدام تغییر می کنه. ما که حالا حالاها ورم داریم. بعدشم دوست داشتی بینیت خیلی کوچیک بود!! من نه! دوست داشتم یه طوری در بیاره که اگه چند سال دیگه که آدم پا به سن می زاره و صورت آدم بزرگ تر و پهن تر میشه مثل فندق تو صورتم قل نخورده باشه! d: خودم گفتم زیاد انگولکش نکن! الانم خیلی راضیم. تو هم راضی باش دیگه. تازه ما که خیلی پول پیاده نشدیم. دکترای دیگه پول یه ماشینو از آدم می گیرن. دیگه 2.5 چیه!؟ واسه خودت خسیس نباش.;)

maleki_vida
05-22-2012, 01:01 PM
نميدونم الهام جون شايد هنوز خيلي ورم داره. شايدم خيلي تغيير نخواهد كرد.
آخه همه همكلاسيام بهم ميگن اين يك كم برآمدگي چيه مونده روي بينيت؟ :32:منم نميدونم چي خواهد شد بخاطر همين ناراحنم.
در مورد كوچيكي بينيم هم نميخواستم كوچيكتر بشه اما نوك بينيم يه كم كپلي بود و هنوز هست و بازم دوستام بهم ميگن خوب جمع نكرده برات نوك بينيت رو. بازم ناراحن ميشم :17:
راستي پيغامتو ديدم عزيزم. دست گلت درد نكنه. :8::11:

Feridoon_Behkar
05-23-2012, 10:49 AM
ویدا خانوم میشه بگین بینی کپل چجوریه؟:39:

maleki_vida
05-23-2012, 01:25 PM
فريدون خان شما تاحالا بيني با نوك گرد و قلمبه نديدي
غضروف سر بيني يه كم گوشتالو و كپل هست تو اين بيني ها

الهام
05-23-2012, 03:46 PM
عزیزم چرا اینقدر نگرانی؟ آخر آخرش اینه که میری ترمیم می کنی! به حرف اطرافیانت هم توجهی نکن اونا جز خالی کردن ته دل عمل کرده ها کار دیگه ای بلد نیستند. یکی به من گفت الهام خودت خواستی این اندازه باشه؟ کوچکتر هم می شد بکنه برات! منم گفتم آره خودم خواستم. من این مدلی دوست داشتم. بعد تازه دکتر به من گفت نوک بینی تنها جایی که دیرتر از همه جای صورت ورمش می خوابه. مثلا، هر وقت خواستیم مامان بشیم:63: بینی هامون که کپلی شد ورم نوک بینی دیرتر برطرف می شه.:9:صبوری کن تحمل کن!

faezeh
05-26-2012, 11:11 PM
الهام جووووون من عمل کردم بینیمو بل همون عارف همه چی خوببب بود اما 3 روز اول درد داشتم سه شنبه اتلمو بر میدارم اماوقتی میخوام پانسمان زیر بینیمو عوض کنم فکر میکنم بینیم بزرگه... ماله شمام اینجوری بووود؟؟؟

maleki_vida
05-27-2012, 07:35 AM
سلام الي جونم . مرسي بابت آرامشي كه به من ميدي .:8::53::5: مگر اينكه بيام اينجا و مطالب تو رو بخونم كمي آروم بگيرم. راست ميگي چاره كار فقط صبره.
فائزه خانم مبارك باشه بيني جديد

faezeh
05-27-2012, 07:34 PM
مرسی ویدا جووونمم :11:

الهام
05-29-2012, 09:23 AM
فائزه جونم سلام. مبارکه مبارکه. از دکترت راضی هستی؟ دوست من بینی فوق العاده بزرگی داره بریم پیش اون! آخه دکتر محبی طبیعی عمل می کنه این میخواد کوچیک کوچیک بشه!!!!!!! امروز وقتشه! تو آینه خودتو می بینی. نگران نباش به خاطر وجود تامپون و فشاری که اسپلینت به بینیت وارد می کنه آدم فکر میکنه بینیش بزرگه. هر وقت تامپونا و گچ برداشته بشه + یک هفته استراحت می شه گفت شاید کمی کوچیک تر بشه. ورم روز به روز کمتر میشه اگه نمک کم بخوری و شبا دو بالشه بخوابی! خواهر فریدون هنوزم بعد 6 سال چسب می زنه . ببین مراقبت چقدر مهمه!!!!!!!!!!(خواهر فریدون آفرین) من با یک هفته پیشم فرق کردم. چه برسه تا سال دیگه این موقع! ;)

الهام
05-29-2012, 09:42 AM
سلام الي جونم . مرسي بابت آرامشي كه به من ميدي .:8::53::5: مگر اينكه بيام اينجا و مطالب تو رو بخونم كمي آروم بگيرم. راست ميگي چاره كار فقط صبره.
فائزه خانم مبارك باشه بيني جديد
عزیزمی! آخه تو خواهر نانازی من خیلی نگرانی منم دپ می شم می بینم دوست جونام نارحنن!:9::11::11:

faezeh
05-29-2012, 10:41 PM
الهام جون امرو اتلمو برداشتم خیلی ورم دارم دکتر گفت تا یکی دو ماه داری گفت آب کرفس بخور و همینا که تو گفتی... اره من خیلی راحت بودم یه زرم کبود نشدم... حالا دو ماه دیگه عکس میزارم اینجا. من یه چیزی بین فانتزی طبیعی میخواسم .اما کارای عروسکی ایناش خووبه.

sara99
05-30-2012, 03:20 AM
:24:

sahar2
06-05-2012, 09:52 AM
سلام من تازه عضوشدم منم میخوام برای بینیم پیش محبی برم اما کاراشو زیادندیدم دوست دارم قبل ازتصمیم نهایی چندتا ازکاراشو ببینم میشه برام عکس کاراشو بزارین

parvane
06-05-2012, 09:55 AM
من بين دكتر فرخي و دكتر محبي موندم كدومو انتخاب كنم؟؟؟؟؟؟ دكتر فرخي جراح پلاستيكه. كسي نميتونه كمكم كنه

MehrnOoOosh
06-05-2012, 11:15 AM
سحرجان عكس همون عكس سپيده خانوم هست فقط تو صفحه اول ولي ميتونين از دوستان ديگه مثل الهام جون بخواين كه به طور خصوصي اگه مايله عكسشو نشونتون بده يا اگه مطب دكتر ميره هماهنگ كنين كه همديگه رو ببينيد!
من با شناختي كه دارم ميدونم دكتر محبي دكتر خوبيه! تو مطبش هم كه حتما نمونه هاي زيادي هست واسه تصميم!

يه توصيه خواهرانه زود تصميم نگير ، وقت بزار و تاجايي كه ميتوني مطب دكتر محبي برو و نمونه هاي عمل شده رو ببين!

MehrnOoOosh
06-05-2012, 11:17 AM
پروانه جون بايد ببيني سليقت به كار كدوم يكي از اين دكترا نزديكتره!

من دكتر فرخي رو زياد نميشناسم فقط عكساي سايتيش رو ديدم ولي دكتر محبي رو تعريفشو زياد شنيدم

الهام
06-05-2012, 03:32 PM
سلام من تازه عضوشدم منم میخوام برای بینیم پیش محبی برم اما کاراشو زیادندیدم دوست دارم قبل ازتصمیم نهایی چندتا ازکاراشو ببینم میشه برام عکس کاراشو بزارین
سحر جون سلام. ببین بستگی داره چه جوری بخوایی فرم بینیتو در بیارن. اگه دوست داری کسی نفهمه که عمل کردی و خیلی طبیعی باشه دکتر محبی گزینه خوبیه. ولی اگه دوست داری بینیت فرم فانتزی داشته باشه و کوچیک، دکتر شیروانی (بدون در نظر گرفتن سقف بودجه شما) من دکتر فرخی رو نمی شناسم. چون الان هم به یه دلیل خاصی این چند روزه خیلی گریه کردم فرم بینیم تغییر کرده( قابل توجه دوستانی که عمل کردند. لطفا رعایت کنید تا ورم ناشی از گریه ایجاد نشه که خیلی ضدحاله:20:) یعنی پره های بینیم پهن شدند که هیچی از بالا هم پف دارم. وگرنه چند روز آینده عکسمو می ذاشتم.

sahar2
06-05-2012, 03:43 PM
مهرنوش جان مرسی از راهنماییت . من فقط یه بار پیش دکترمحبی رفتم وانتخابش کردم چمون فرصت زیادی ندارم بایدزودترتصمیم گیری کنم برنامه ریزی کردم میخوام اول تیر عمل کنم ولی بازم میرم مطبش مرسی.
الهام جان من دقیقا یه بینی طبیعی ومعمولی میخوام طوری که کسی نفهمه عملیه . عکس سپیده جان رو دیدم خوبه اما مشخصه یه بینی عملیه. من برام خیلی مهمه که بینیم از جلو خوب جمع شده باشه وطبیعی به نظر بیاد. الهام جان میشه بگی شماچندوقته عمل کردین وعکس مرسی

sana
06-06-2012, 07:07 AM
سلام دوستان
منم تازه عضو شدم و به احتمال زیاد ابان ماه بینیم رو پیش دکتر محبی عمل میکنم-منم یه بینی طبیعی و قشنگ و جمع و جور دوست دارم-عکس سپیده جون دیدم -به نظرم بینیش خوشکله -کاش بقیه دوستانی که با محبی عمل کردن عکسشون میزاشتن و به ما کمک میکردن که بهتر تصمیم بگیریم -چند روز پیش متوجه شدم که محبی فقط تخصص گوش و حلق و بینی داره و من از خیلی افراد و سایتها شنیدم که بهتره پیش دکتری عمل کنید که تخصص زیبایی و جراحی پلاستیک هم داشته باشه که حس زیبا شناسی قوی داشته باشه- من چون تا حالا تجربه هیچ گونه عمل زیبایی نداشتم واقعا نمیدونم این فضیه چقدر میتونه مهم باشه-ممنون میشم اگه کسی نظر یا تجربه ای در این مورد داره نظرش بیان کنه.

sahar2
06-06-2012, 08:42 AM
سلام ثنا جان
منم برای عمل محبی رو انتخاب کردم ، یه بینی طبیعی طوری که کسی نفهمه عملیه میخوام.
من تاالان متخصص گوش وحلق وبینی که جراح پلاستیک هم باشه ندیدم ،من خودم باتحقیقاتی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که جراح پلاستیک بینی رو خیلی قشنگتروبهتر عمل میکنه اما ممکنه بعدا دچارمشکلات تنفسی و.... بشی اما با جراح گوش وحلق وبینی خیالت ازمشکلات داخلی راحته. درکل عمل بینی یه ریسک بزرگه.

الهام
06-06-2012, 02:14 PM
اگه واقعاً دوست دارین بینی تون طبیعی در بیاد برید پیش دکتر محبی وگرنه اگه کوچیک نه! بینی من الان کوچیک نیست ها! معمولیه . بدون هیچ برشی. به طوری که وقتی تو مترو بودم یه خانومه خودشو کوبوند تو صورتم بهش تذکر دادم باورش نشد من عمل کردم. ولی خوب آدم دوست داره در عین سلامت بینیش یه بینی جمع و جور تر در بیاد. من خودم دوست داشتم بینیم ازین کوچکتر در میومد (کی بدش میاد؟) ولی خوب سلامت تنفسی و ........ برام خیلی مهم تر بود و هست. صورت من خیلی ریزه . چشمام خیلی درشته یه ذره که لاغر می شم صورتم میشه فقط مماخ و چش!!!! مثل الان که پوست و استخون شدم:20:الان پیش خودم می گم ای کاش یه طوری میشد که هم کوچکتر میشد هم سالم می موند حیف که جمع شدن این شرایط یکم نادره! ولی درکل راضیم. عکس قبل از عمل از نیم رخ ندارم ولی چند روز دیگه می زارم.

sana
06-06-2012, 02:17 PM
سلام سحر جان
چرا دکتر هایی پیدا میشن که هر دو تخصص با هم دارند -برای منم مهمه که پیش دکتری عمل کنم که تخصص گوش و حلق و بینی را هم داشته باشه چون بینیم کمی انحراف هم داره-درسته که زیبایی ظاهری مهمه اما به همون اندازه یا شاید هم بیشتر رفع مشکلات داخلی بینی و نداشتن مشکل تنفسی در اینده حیاتیه -اگه بشه پیش یه دکتری عمل کنیم که هر دو تخصص با هم داشته باشه نور علی نوره ولی به قول شما یه ریسکه و هر چند که دکتر معروف و خوشنامی باشه باز احتمال اینکه یه بینی بی عیب و مشکل از اب در نیاد هست.
منم از بینی های عروسکی و فانتزی که از دور معلومه عملیه اصلا خوشم نمیاد و بینی طبیعی رو می پسندم ولی خیلی وقتا فکر میکنم اگه حتی بینی خیلی طبیعی و در عین حال خیلی تمیز و خوشکل عمل شه باز خیلی ها از رو اینکه خیلییییی کم احتمال داره به بینی بدون عمل و خدا دادی این قدر خوشکل و بی عیب باشه میفهمن-خود من تا حالا چندین نفر رو دیدم که خیلی طبیعی عمل شده بودن یعنی نه خیلی سر بالا بود یا قوس زیاد داشته باشه یا جا بخیه معلوم باشه هیجیش به بینی عمل شده شبیه نبود ولی از رو همین که تا این حد بی نقص و خوشکل بود حدس زدم عمل شده و وقتی پرسیدم طرف گفته که اره عمل کردم برای همین من فکر میکنم اگه ادم خیلی به دکترش تاکید بکنه طبیعی باشه شاید خیلی قشنک درش نیاره ولی خوب حتما باید بهش گفت طبیعی میخوام ولی خیلی اصرار نداشته باشیم - مهم اینه که به فرم صورت و بقیه اجزای صورت بیاد و قیافه ادم مصنوعی نکنه که از چند قرسنگی تابلو باشه که عملیه-الان خیلی ها از بینی صبا تاجیک خوششون میاد و مرتب می پرسن کی عملش کرده -من از خود بینیش به تنهایی خوشم میاد و به نظرم خوشکله ولی اصلاااا دوست ندارم این مدلی عمل کنم چون من فکر میکنم فوق العاده مصنوعیه- البته این نظر منه عزیزم و من کلی گفتم-من تا حالا عکس سپیده و یکی دیگه از بچه ها رو که با محبی عمل کردن دیدم و به نظرم هر دو تاشون خوب بود و بهشون میومد برا همین در عین حال که تصمیم دارم یه سر به مطب فتحی سامی و میلانی هم بزنم ولی در حال حاضر گزینه اصلیم محبیه و احتمال زیاد با اون عمل میکنم-بینی منم خیلی پر کار نیست ولی خوب خوشکل هم نیست و خوشم نمیاد و دوست دارم خوشکلتر شه -امیدوارم هر کی که عمل کرده و میکنه بینیش همون جور بشه که دلش میخواد چون هم تصمیم برا عمل و هم خود عمل خیلی سخته و همه این همه سختی رو فقط به امید داشتن یه بینی شیک و خوشکل تحمل میکنن

sana
06-06-2012, 02:35 PM
وای پچه ها من چقدرررر حرف زدم:9:
الهام جان من هم خودم درشتم(172قدم) هم اجزای صورتم ریز نییست برا همین نمیخوام خیلی کوچیک شه ولی خوب یه کم ظریفتر و در عین حال خوش فرم و خوشکل و طبیعی دوست دارم با این توضیحات فکر میکنی محبی برا من مناسبه؟

sahar2
06-06-2012, 04:23 PM
الهام جان بینی من زیادبزرگ نیست یعنی همه میگن به صورتت میاد اما چون صورت کشیده بااجزای ریز دارم بینیم شده بزرگترین جزء صورتم(به نظرخودم) - راستش من دوست ندارم باعمل بینی قیافم به کل عوض بشه -منو دوستم قراربودباهم اسفند عمل کنیم گزینه ما دکتربهمن مقدم بود اما من برنامم جورنشدونرفتم امادوستم عمل کردویه بینی خیلی کوچیک وسربالا -قیافش به کل عوض شد طوری که وقتی برای اولین باردیدمش نشناختمش-الان خدارو شکرمیکنم که بامقدم عمل نکردم چون این همه تغییرو نه خودم می پسندیدم نه خانوادم.-راستش من فقط میخوام عیب های بینیم برطرف بشه وکاملا طبیعی به علاوه کسی نفهمه عملیه مثل خودت -خیلی دوست دارم عکس بینیتو ببینم وتاریخ عملتو بدونم-مرسی

sahar2
06-06-2012, 05:44 PM
سلام ثنا جان
من وقتی رفتم مطب محبی ازم پرسید چی میخوای منم گفتم یه بینی ساده وطبیعی طوریکه فقط عیبهاش برطرف بشه اونم گفت خوبه همونی که من میخوام یعنی خودشم نظرش رو طبیعیه برای همین انتخابم شدمحبی چون من ازتغییر زیادصورتم میترسم. البته من قبل ازمحبی انتخابم مجلسی بود ازکاراونم خوشم اومده اما هزینش برام جورنشد 5500000 میگرفت چون عجله داشتم کنسلش کردم رفتم پیش محبی-
من میخواستم اول تیرعمل بشم اما 2شبه دندون دردگرفتم بایدبرم اول دندونامو درست کنم .
چه بدشانسیییییییییییی:20:

Mary Lee
06-06-2012, 08:42 PM
کسی الان از قیمتی که دکتر محبی میگیره خبر نداره؟
می خوام تو تیر ماه عمل کنم و برام مهمه که بینیم طبیعی از آب در بیاد به خاطر حرف های شما دوستان دکتر محبی نظرم و جلب کرده،می خوام کلی از شرایط ویزیت الانش بدونم و بعد وقت بگیرم
بازم ممنون از شما دوستان :53:

sana
06-06-2012, 10:10 PM
سحر جان به سلامتی کی میخوای عمل کنی؟

sana
06-06-2012, 10:15 PM
ماری جون دیشب یکی از بچه ها تو نی نی سایت میگفت زنگ زدم به مطبش منشیش گفته دورو بر 3 میگیره-اگه واقعا کارش خوب باشه قیمتش هم منصفانه ست.

Mary Lee
06-07-2012, 03:16 AM
ممنون سنا جان، مریم هستم :5:
قیمت مناسبی هست
من عکس سپیده جان رو دیدم واقعا خوب و طبیعی هست ولی احتیاج دارم که بازم ببینم دوستان کسایی که پیش دکتر محبی عمل کردن ممنون میشم یه دنیا که عکساشون و حداقل برام پیام کنن :53:
واقعا سخته رفتن زیر تیغ هر دکتری :17:

sana
06-07-2012, 05:57 AM
خواهش میکنم مریم جان من به غیر بینی سپیده عکس یکی دیگه از بچه ها رو دیدم -به نظرم اونم خوب بود ولی باز خیلی دوست دارم عکس بقیه دوستان که با محبی عمل کردن رو ببینم-چون در حال حاضر ایران نیستم و دوست دارم تا ابان ماه که انشالله میخوام عمل کنم قطعی دکترم انتخاب کرده باشم چون ایران هم که بیام با توجه به اینکه باید از شهرستان با یه بچه دو ساله بیام تهران زیاد وقت و فرصت مطب گردی ندارم.راستی مریم جان چه جوری میشه از یکی بخاطر پستی که گذاشته تشکر کنی ؟

الهام
06-07-2012, 08:25 AM
الهام جان بینی من زیادبزرگ نیست یعنی همه میگن به صورتت میاد اما چون صورت کشیده بااجزای ریز دارم بینیم شده بزرگترین جزء صورتم(به نظرخودم) - راستش من دوست ندارم باعمل بینی قیافم به کل عوض بشه -منو دوستم قراربودباهم اسفند عمل کنیم گزینه ما دکتربهمن مقدم بود اما من برنامم جورنشدونرفتم امادوستم عمل کردویه بینی خیلی کوچیک وسربالا -قیافش به کل عوض شد طوری که وقتی برای اولین باردیدمش نشناختمش-الان خدارو شکرمیکنم که بامقدم عمل نکردم چون این همه تغییرو نه خودم می پسندیدم نه خانوادم.-راستش من فقط میخوام عیب های بینیم برطرف بشه وکاملا طبیعی به علاوه کسی نفهمه عملیه مثل خودت -خیلی دوست دارم عکس بینیتو ببینم وتاریخ عملتو بدونم-مرسی

با این تفاسیر دکتر محبی برات خوبه . چون معمولاً تو مطبشم که می شینی می بینی همه بینی ها خیلی طبیعی اند .انگار از اول این طوری خلق شدند.d: من هم راضیم چون همسر منم از تغییر ناگهانی شوکه می شه. مثلاً یه دفعه بری موهاتو مش کنی یا ابروهاتو شیطونی کنی مثل آدم فضایی ها بهت نگاه می کنه. منم به دکتر محبی گفتم زیاد با این دماغ ور نرو دکتر یه دستی بکش:33: چون می دونستم اگه از این رو به اون رو بشم داستان داریم. دکتر بهمن مقدم رو می شناسم از دوستان خانوادگی دوست منه. بینی شم داد دست اون. ولی من خوشم نیومد. سلیقه ای یه دیگه خواهر;)

sahar2
06-07-2012, 08:26 AM
سلام دوستان
من شنبه گذشته رفتم مطب محبی ویزیت16000 تومن ویزیت میگیره - عکس های کاراشو خوددکتر بهم نشون داد خوب وطبیعی بود قیمتشم 2850000 به من گفت البته به غیرازهزینه های جانبی مثل آزمایشو وعکس که اونا خودش نزدیک100میشه خلاصه بایدرو 3 تومن حساب کنم- قراره دوشنبه برم برای نوشتن عکسو وآزمایش- میخوام اول تیر عمل بشم- اما متاسفانه باید برم دندونامو درست کنم:20:

meli jojo
06-07-2012, 08:32 AM
سلام دوستان
من شنبه گذشته رفتم مطب محبی ویزیت16000 تومن ویزیت میگیره - عکس های کاراشو خوددکتر بهم نشون داد خوب وطبیعی بود قیمتشم 2850000 به من گفت البته به غیرازهزینه های جانبی مثل آزمایشو وعکس که اونا خودش نزدیک100میشه خلاصه بایدرو 3 تومن حساب کنم- قراره دوشنبه برم برای نوشتن عکسو وآزمایش- میخوام اول تیر عمل بشم- اما متاسفانه باید برم دندونامو درست کنم:20:
سحر شرایطمون کپپیه همدیگست منم چند روز دیگه میرم عکس بگیرم میرم مطبه محبی وقتم باش ok میکنم میخواستم بندازم تو تیر ولی دندونامو باید ارتودنسی کنم به دکترم گفتم واسه عمل بینی مشکلی پیش نمیاد ؟گفت نه:32:

sahar2
06-07-2012, 08:38 AM
امیدوارم الهام جان - عمل بینی کلا شانسه حالا باهردکتری (البته متخصص) فقط توانتخاب دکترت بایدببینی کدومشون به دلت نشسته که بتونی بااطمینان وبدون ترس عمل کنی- توکل به خدا:63:

فقط الهام جان میشه عکستو برام بزاری مرسی

sahar2
06-07-2012, 08:42 AM
عزیزم من 2شبه دندون دردگرفتم باید اول دندونامو درست کنم بعدعمل چون بعدازعمل نمیشه دهنتو خیلی بازکنی برای دندونات -اتودنسی راحتتره چون قبل ازعملت میزاری وتمام

meli jojo
06-07-2012, 08:42 AM
بچه ها من زیاد عکس از کارای محبی دارم ولی نمیدونم صاحبه عکسا راضی باشن عکساشونو بزارم یا نه؟؟؟

sahar2
06-07-2012, 09:01 AM
بچه ها من زیاد عکس از کارای محبی دارم ولی نمیدونم صاحبه عکسا راضی باشن عکساشونو بزارم یا نه؟؟؟

meliجان میشه برام میل کنی من دنبال عکسای عمل محبی هستم

sana
06-07-2012, 09:04 AM
سلام ملی جون

منم در به در دنبال عکسای عمل محبی هستم میشه برا منم میل کنی عزیزم؟

Mary Lee
06-07-2012, 10:43 AM
سنا جان رو تشکر ها کلیک کنی،تشکر میکنه
اگه میشه برای منم بفرستین
چقدر جالب منم میخوام دندونام و ارتودنسی کنم ولی این روزا به نظرم رسیده بزارم بعد عمل بینی
تو ماه های اول که نه حداقل بزارمش سال دیگه به نظر شما اشکالی برای بینیم ایجاد نمیکنه؟
میترسم یه موقع شکلش برگرده یا عوض بشه،البته بینیم استخونیه و قوز داره فقط
:53:

Mary Lee
06-07-2012, 11:17 AM
اینم بگم دوستان همین امروز فهمیدم که دختر خاله ام پیش دکتر محبی عمل کرده و واقعا عالی شده و حرف نداره
میخوام برای شنبه وقت بگیرم،فقط نگرانه وضعیت ارتودنسی هستم که قبل عمل انجام بدم یا بعدش:17: کمک کنین

meli jojo
06-07-2012, 11:37 AM
اینم بگم دوستان همین امروز فهمیدم که دختر خاله ام پیش دکتر محبی عمل کرده و واقعا عالی شده و حرف نداره
میخوام برای شنبه وقت بگیرم،فقط نگرانه وضعیت ارتودنسی هستم که قبل عمل انجام بدم یا بعدش:17: کمک کنین
غکس از بینی دختر خالت نداری عزیزم؟
به نظر من بزارش برا قبل عمل چون همونجور که گفتن بعد عمل نمیشه خیلی دهنو باز کرد یا اینکه بزار واسه خیلی بعد از عملت:16:دوستان ایمیلاتون کجاس؟من با اینجا خیلی اشنایی ندارم

sahar2
06-07-2012, 12:21 PM
غکس از بینی دختر خالت نداری عزیزم؟
به نظر من بزارش برا قبل عمل چون همونجور که گفتن بعد عمل نمیشه خیلی دهنو باز کرد یا اینکه بزار واسه خیلی بعد از عملت:16:دوستان ایمیلاتون کجاس؟من با اینجا خیلی اشنایی ندارم

meliچون ایمیل من mehrizi_sahar@yahoo.com مرسی عزیزم

sana
06-07-2012, 12:23 PM
ملی جون منم تازه عضو شدم و زیاد با این سایت اشنایی ندارم ولی این ادرس ایمیل منه ممنون میشم عکسا رو برام میل کنی

khoonehsabz@yahoo.com

Mary Lee
06-07-2012, 01:39 PM
واسه منم میل کن عزیزم منم برات عکس دختر خالم و مبل می کنم مرسی :53: Autumn_goddess72@yahoo.com

SaQar
06-07-2012, 03:31 PM
خوشبحال اونایی که عمل کردن 6 ماه پدرم سره انتخاب دکتر در اومده:20: کمکم کنید یعنی این دکتره خوبیه ؟:63:

meli jojo
06-07-2012, 06:05 PM
عکسا رسید دستتون بم بگین;)

sana
06-07-2012, 06:25 PM
برا من اومد دستت درد نکنه عزیزم

meli jojo
06-07-2012, 06:46 PM
برا من اومد دستت درد نکنه عزیزم
نظرت چیه؟؟؟به نظر من خوبن اکثرا" غیر طبیعی نیستن:24:

Mary Lee
06-07-2012, 07:06 PM
عکس ها بدست من هم رسید واقعا ممنون :53:
همه طبیعی و بدون نقص از موقعی که فهمیدم دختر خالم هم پیش دکتر عمل کرده،اطمینان پیدا کردم حتما میرم پیش محبی

maryam
06-07-2012, 07:38 PM
واسه منم عکسارو ایمیل کنید maryam_360@yahoo.com :63:

maryam
06-07-2012, 08:09 PM
http://www.up.patoghsara.com/images/6agsdtld8f2joak6palc.jpg این عکس بینیمه...دکتر محبی میتونه از این یه بینی خوب بسازه؟

sahar2
06-08-2012, 09:45 AM

عزیزم عکسا به دستم رسید همه خوب بودن یعنی اون چیزی که من میخوام(طبیعی)
یه دنیا ممنون کمک بزرگی بهم کردی

meli jojo
06-08-2012, 01:35 PM
http://www.up.patoghsara.com/images/6agsdtld8f2joak6palc.jpg این عکس بینیمه...دکتر محبی میتونه از این یه بینی خوب بسازه؟
اره عزیزم البته بستگی داره نظره خودت چی باشه؟ سلیقه ایه یه سر مطبش برو
بچه ها طب نگار چند روز طول میکشه عکسارو برسونه دست دکتر؟

Mary Lee
06-08-2012, 08:03 PM
دوستان می خواستم بدونم دکتر بر اساس چه چیزی وقت عمل و تعیین می کنه؟ وقته خودش یا وقتی که دلخواه بیماره؟ و این که چند روز طول می کشه تا عکس آماده بشه؟

meli jojo
06-09-2012, 08:57 AM
دوستان می خواستم بدونم دکتر بر اساس چه چیزی وقت عمل و تعیین می کنه؟ وقته خودش یا وقتی که دلخواه بیماره؟ و این که چند روز طول می کشه تا عکس آماده بشه؟

اول میپرسه میخوای عملت کی باشه تو یه تاریخ میگی بعد بررسی میکنه که تو اون تاریخ وقتش پره یا نه؟اگه پر باشه یه وقت خودش پیشنهاد میده:1:در مورده عکسم طب نگار خودش عکسارو واسه دکی میفرسته ولی نمیدونم چه مدت طول میکشه عکسا برسه دسته دکتر ولی فکر کنم یه روزه باشه:39:

sahar2
06-09-2012, 04:30 PM
سلام دوستان
من دچاره شک وتردید شدم درمورد دکترمحبی - باعکس هایی که دیدم احساس کردم بینی ها ازجلو خوب نیستن وهمینطور کناره های بینی رو
تروخداکمکم کنید اگه اشتباه می کنم بم بگین- من برام خیلی مهمه بینیم ازجلو خوب دربیاد

الهام
06-10-2012, 08:50 AM
[QUOTE=meli jojo;15940]بچه ها من زیاد عکس از کارای محبی دارم ولی نمیدونم صاحبه عکسا راضی باشن عکساشونو بزارم یا نه؟؟؟[/Q
عزیزم میشه یه لطف کنی عکسا رو واسه منم بفرستی؟ می خوام مقایسه کنم. آدرس من :eli.malek85@yahoo.com

MehrnOoOosh
06-10-2012, 09:04 AM
بي زحمت براي منم بفرست d::9: Mehrnoosh_nn@yahoo.com

maleki_vida
06-10-2012, 09:34 AM
من الان حدود 3 ماه هست پيش دكتر عمل كردم.
بيني من تقريبا شبيه بيني مريم جون بود . به دكتر هم گفتم عروسكي نميخوام. اما الان كه مثلا طبيعي هست هنوز يه كم برآمدگي بالاي بينيم هست كه من ميخواستم برآمدگي بينيم صاف بشه كه نشده. بعد هم به نظر خودم غضروف پايين بينيم رو خيلي كوچيك نكرده . البته شايد تا چند ماه ديگه ورمش كمتر بشه. ولي بالاي بينيم استخون هست و دلم ميسوزه كه اين همه عوارض عمل رو تحمل كردم و آخرش اونجوري نشد كه دلم ميخواست.
اگر دقت كنيد بيني منشي خودش هم كه خود دكتر عمل كرده يه كم برآمدگي قسمت بالاي بينيش داره.

ملي جون براي من هم ميشه عكسها رو بفرستي ؟

maleki_vida
06-10-2012, 09:35 AM
ملي جون يادم رفت آدرس ايميلم رو بدم
maleki_vida@yahoo.com
مرسي عزيزم

sahar2
06-10-2012, 10:05 AM
من الان حدود 3 ماه هست پيش دكتر عمل كردم.
بيني من تقريبا شبيه بيني مريم جون بود . به دكتر هم گفتم عروسكي نميخوام. اما الان كه مثلا طبيعي هست هنوز يه كم برآمدگي بالاي بينيم هست كه من ميخواستم برآمدگي بينيم صاف بشه كه نشده. بعد هم به نظر خودم غضروف پايين بينيم رو خيلي كوچيك نكرده . البته شايد تا چند ماه ديگه ورمش كمتر بشه. ولي بالاي بينيم استخون هست و دلم ميسوزه كه اين همه عوارض عمل رو تحمل كردم و آخرش اونجوري نشد كه دلم ميخواست.
اگر دقت كنيد بيني منشي خودش هم كه خود دكتر عمل كرده يه كم برآمدگي قسمت بالاي بينيش داره.

ملي جون براي من هم ميشه عكسها رو بفرستي ؟

ویداجان میشه عکست رو برامون بزاری

sahar2
06-10-2012, 10:08 AM
[QUOTE=meli jojo;15940]بچه ها من زیاد عکس از کارای محبی دارم ولی نمیدونم صاحبه عکسا راضی باشن عکساشونو بزارم یا نه؟؟؟[/Q
عزیزم میشه یه لطف کنی عکسا رو واسه منم بفرستی؟ می خوام مقایسه کنم. آدرس من :eli.malek85@yahoo.com

الهام جان میشه ازعکسهایی که داری برام بفرستی آدرس میل منmehrizi_sahar@yahoo.com
من میخوام دوشنبه وقت عمل بگیرم دوست دارم بااطمینان بیشتر برم. ممنون میشم

bikhial
06-10-2012, 02:02 PM
به نظرم اگه عکسها رو سانسور کنید و اینجا بذارید طوری که فقط بینی معلوم باشه خیلی بهتره...همه هم میتونن عکسها رو با کارای بقیه دکترا مقایسه کنن

Nooshin
06-10-2012, 02:22 PM

عزیزم سلام منم قصد دارم با محبی عمل کنم میشه برا منم میل کنی ممنون می شم
Rezaei25175@gmail.com

Nooshin
06-10-2012, 02:30 PM
بچه ها کسی داریوش آبرومند می شناسه؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید متشکرم:103:

sana
06-10-2012, 05:08 PM
سلام دوستان منم تصمیم دارم با محبی عمل کنم ممنون میشم عکسها رو برای منم میل کنید.

ادرس ایمیلم:
khoonehsabz@yahoo.com

sana
06-10-2012, 05:14 PM
البته ملی جون قبلا یه سری عکس از کارای محبی برام فرستاده من منظورم دوستان دیگه است که اگه عکس دارن برای منم بفرستن لطفا

sana
06-10-2012, 05:49 PM
بچه ها من چند عکس از عملهای محبی دیدم که به نظرم خوب بوده ولی من فکر میکنم کلا و اکثر قریب به اتفاق بینی های عمل شده همیشه نیمرخ و سه رخش قشنگتر از تمام رخش هست انگار برای دکترها در اوردن یه بینی بی نقص که از همه زاویه ها خوشکل باشه ممکن نیست و از سه رخ و مخصوصا نیمرخ خیلی راحتتره البته این نظر منه که خیلی وقته بهش رسیدم -نمیدونم شما با من موافقید یا نه؟

meli jojo
06-10-2012, 06:36 PM
دوستای گلم عکسو واسه چند نفر فرستادم اگه کسی از قلم افتاد از همونایی که واسشون فرستادم بگیرین و اینکه سعی کنید از عکسا خوب مراقبت کنید چون اکثرا" عکسای دوستام هستن نمیخوام مشکلی براشون پیش بیاد من قصدم فقط کمک به بقیه هست ....در مورده تمام رخم اره دراوردنه یه نیمرخه خوب راحت تر از تمام رخه خوده منم به یه تمام رخه عادی راضیم ولی این مشکلیم که در مورده قوز هست ویدا جون مشکل تنها شما نیست چند نفر دیگم همین مشکلو دارن یه سوال دارم این برجستگی فقط لمس میشه یا دیده هم میشه؟؟؟من یکی دیگه از انتخابام دکتر فتح سامی هست مطب محبی یه باره دیگم میرم ببینم چی میشه

sana
06-10-2012, 06:55 PM
ملی جون شما همون جوجو نی نی سایت هستید؟ علاوه بر محبی فتحی سامی یکی از گزینه های منم هست - جدیدا و از روی صحبتهای تاپیک جراخی بینی به خاتمی هم فکر میکنم و میخوام به مطبش سری بزنم

Mary Lee
06-10-2012, 08:18 PM
بیاین یکم واقع بین باشیم،بالاخره داریم بینیه خودمونو عمل می کنیم و عمل 100% چیزی در نمیاد که بشه شکی نداشت و گفت کاملا طبیعیه...ماهایی که داریم تن میدیم به این مخارج و دردسر مسلما یه بینی که ظاهرش قابل قبول باشه کافیه
به نظرم کارای دکتر فتح سامی شاید ار نیمرخ و سرخ خوب باشه ولی از روبه رو و در کل نوک بینی اصلا طبیعی نیست و مشخصه
تنها جراحی که دیدم تونسته خیلی خوب بینی و طبیعی و نوک بینی و خوب جمع کنه دکتر محبیه با اینکه کاملا بی نقص نیست باز کارش خوبه و قابل قبوله

meli jojo
06-10-2012, 11:10 PM
maryleeمگه شما کارای فتح سامیو دیدی؟؟؟من خودم خیلی کارای محبی رو میپسندم اما این جریانه قوزه بینی خیلی رو مخمه میترسم کامل رفع نشه زور داره ادم این همه سختی بکشه اخرش مشکله بینیش بمونه فتح سامیم دکتر خوبیه خیلی دقیقه و حس زیبا شناسیه خوبی داره و این واسه من خیلی مهمه...اره سنا همون جوجوام:5:

Nooshin
06-11-2012, 08:55 AM
maryleeمگه شما کارای فتح سامیو دیدی؟؟؟من خودم خیلی کارای محبی رو میپسندم اما این جریانه قوزه بینی خیلی رو مخمه میترسم کامل رفع نشه زور داره ادم این همه سختی بکشه اخرش مشکله بینیش بمونه فتح سامیم دکتر خوبیه خیلی دقیقه و حس زیبا شناسیه خوبی داره و این واسه من خیلی مهمه...اره سنا همون جوجوام:5:

سلام جوجو جون میشه عکسارو برا منم بفرستی خواهش می کنم قول میدم سریع پاکشون کنم
Rezaei25175@gmail.com
مرسی از لطفت

maleki_vida
06-11-2012, 11:54 AM
من نميگم كار محبي بده. اما اگر ميخواييد پيشش عمل كنيد خيلي بهش سفارش كنيد كه چطوري ميخواييد يا روي چه قسمتي خيلي حساس هستيد كه همونطوري عمل بشه كه خودتون ميخواييد.

هر كسي كه از دوستان و فاميل منو ميبينه ميگه دكتر بينيت رو خيلي خوب عمل كرده و خيلي طبيعيه و ...
امااااااااااا يه كم برجستگي بالاي بينيت مونده و چرا استخونش رو صاف نتراشيده
يعني اين اماااااااااا هميشه رو مخ منه.
برجستگي بالاي بينيم اول فقط احساس ميشد ولي الان كه ورم بينيم داره كم ميشه ، برآمدگي بيشتر مشخص ميشه. اين برآمدگي كوچيك هست ولي براي كسي كه عمل كرده همين يه ذره هم تو چشم مياد و رو اعصابه

arezoofarhad
06-11-2012, 01:00 PM
دکتر محبّی واسه بینی های ِ گوشتی گزینه ی ِ خوبی ِ ... ؟!!!!!!!!!

سایت نداره کاراش ُ ببینم ؟

هانا
06-11-2012, 01:46 PM
سلام دوستان عزيزمن تازه به جمع شما پيوستم وقصددارم با محبي عمل كنم ولي كارشو نديدم ميشه لطف كنيد چند تا از كاراشو واسه من هم بفرستين ممنون ميشم از لطفتونHana_h230@yahoo.com

Mary Lee
06-11-2012, 09:10 PM

تو سایت فتح سامی عکس هایی که عمل کرده هست
من با توجه به عمل هایی که از محبی دیدم میگم کارای محبی طبیعی تره
من امروز مطبش بودم و چهارشنه هم وقت عمل تعیین می کنم :42:

meli jojo
06-11-2012, 11:02 PM
تو سایت فتح سامی عکس هایی که عمل کرده هست
من با توجه به عمل هایی که از محبی دیدم میگم کارای محبی طبیعی تره
من امروز مطبش بودم و چهارشنه هم وقت عمل تعیین می کنم :42:
ایشاالله که عمل میکنیو راضی خواهی بود:24:چی شد مدله زنده ندیدی؟؟بچه ها همیشه در نظر داشته باشین مدل زنده خیلی بیشتر معیاره واسه انتخاب تا عکس من مدله زنده کم از محبی دیدم از بینیه منشیشم خوشم نمیاد البته میگن بینیه منشیش خیلییی گوشتی بوده بینیه من بزرگ نیست فقط یه قوزه کوچولو داره یه خرده هم میخوام سربالاتر بشه به نظرتون محبی اوکیه واسم؟؟؟:1y1: