PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین استک های استروییدی که تجربه نموده اید.

صفحه ها : [1] 2

mostafa
05-07-2012, 06:00 PM
اینجا در مورد دوره های علمی و تجربی استرویید بحث خواهیم کرد.

mostafa
05-07-2012, 06:06 PM
با نزدیک شدن فصل گرما در جوامع متمدن وارد دوره کات میشوند بگذریم اینجا وارد دوره حجمفکی میشوند دوره ای که مشاهده میکنید دوره ی خوبی برای آن دسته از افرادی هست که دستی بردارو زیاد ندارند یا اگر هم دارند بدنشون رو بمباران نکردند با دز های وحشتناک استروییدهای قوی گرچه حضوری باید باشه تنظیم دوره ولی بصورت کلی و آشنایی خوب هست.
موفق باشید.2326

mostafa
05-07-2012, 10:19 PM
2331
اینم ی دوره لین مس توپ

Fighter
05-08-2012, 10:55 AM
من شخصا از دوره سوستانون + متانديون + دكادرابولين خيلي راضي بودم
خوب حجم و وزن خشكي بهم داد
البته باگفته نمانده كه دهن مهن سيستم ج..ن..س..ي منم رو هم سرويس كرد البته به علاوه كبدم d:
البته اين ماله 7 تا 8 سال پيشه

mostafa
05-08-2012, 01:50 PM
من شخصا از دوره سوستانون + متانديون + دكادرابولين خيلي راضي بودم
خوب حجم و وزن خشكي بهم داد
البته باگفته نمانده كه دهن مهن سيستم ج..ن..س..ي منم رو هم سرويس كرد البته به علاوه كبدم d:
البته اين ماله 7 تا 8 سال پيشه

قد و وزنت چند هست؟
آنتی استروژن چی زدی همراهش؟
خشک؟!!!2340

Fighter
05-08-2012, 02:13 PM
183 قد
90 وزن
خشك خشك خشك
متاسفانه اون موقع كسي چه ميدونست آنتي استروژن چي هست

mostafa
05-08-2012, 11:03 PM
183 قد
90 وزن
خشك خشك خشك
متاسفانه اون موقع كسي چه ميدونست آنتي استروژن چي هست

واقعا اون موقع نمیدونم چطوری با اون دزهای 1000 میلیگرم تستسترون و ناندرلون و اکسی خدا ما رو نجات داد یا داروها اصل بودن بدنمون مقاوم بود نمیدونم.!!!
آنتی استروژن چه میشناختیم 10 سال بیشتر میگذر از اون دوره ها حالا طرف هفته ای 2 تا تستسترون میزنه با کلی دارو های محافظت کننده بازم شاهد عوارض هستیم.!!!
خدا انشالله همه رو شفا دهد.
چه داروهایی تو همین داروخانه ها میگرفتیم یادشون گرامی.
مکمل و استروییدها اصل تقلبی کجا بود؟!!!
خدا باعث و بانیش رو نبخشه.

mostafa
05-08-2012, 11:25 PM
* WEEKS 1- 6: Danabol 30mg Every Day

* WEEKS 1- 8: Deca Durabolin 400mg Per Week

* WEEKS 1- 8: Sustanon 750mg Per Week

* WEEKS 1-10: HCG 350iu Every 5 Days

* WEEK 11: 40mg Nolva/100mg Clomid Every Day

* WEEK 12: 30mg Nolva/ 50mg Clomid Every Day

* WEEK 13: 20mg Nolva/ 50mg Clomid Every Day2348

Fighter
05-09-2012, 10:51 AM
منم با نظرت موافق دوست گلم ;)
من پسر دايي ناتني خودم بر اثر تزيق استروئيد قلابي از دنيا رفت هم سر تزريق سكته كرد و مرد حيف اون بدن و حجم و قدرت... هيچكي هم جوابگو نبود
خدا لعنت كنه باعث و باني اين بدبختيهاي كشور جهان هفتم ما رو...
بدبختانه اينجا كشوري هست كه چه بخواي چه نخواي ميسوزي و به باد ميري و آخرم روي سننگ قبرت مينويسن...
من كه شخصا ديگه از هورمون توبه كردم

mostafa
05-09-2012, 09:00 PM
2352
اینم دوه ی حجم خالص و با چگالی:2353

Amin khan
05-09-2012, 09:53 PM
مسو.لیت استفاده از این اطلاعات فقط به عهده ی خود افراد هستش و سایت هیچ مسئولیتی در قبال هیچگونه مشکل احتمالی رو به عهده نداره ترنبولون واقعا معجزه میکنه

Big Die
05-09-2012, 10:04 PM
ميخوام در اينده نزديك متابولون با وين برم تجربه بهم ثابت كرده بهتره دارويي كه حجم خشك ميده و انابوليك هست مثل وين با يه داروي اندروژني مثل ديانابول تركيب شده اگه توي رژيم باشي و دز هم خفن نباشه حجم خشك و موندگاري به ادم ميدهd:

mostafa
05-09-2012, 11:44 PM
مسو.لیت استفاده از این اطلاعات فقط به عهده ی خود افراد هستش و سایت هیچ مسئولیتی در قبال هیچگونه مشکل احتمالی رو به عهده نداره ترنبولون واقعا معجزه میکنه

ترنبولون های غیر معروف چون طرفدار نداره اصلش گیر میاد دنبال جنس های معروف چه مکمل چه استرویید نباشین که تقلبی زیاد شده واقعا.!!!

VAHID
05-10-2012, 01:57 AM
موصی خان شما که همیشه از تجربه صحبت میکنین...چرا همیشه دوره های تیوری و به اصطلاح کتابی رو میذاری!؟ تجربیاشو رو کن داداش.:113:

mostafa
05-10-2012, 02:16 PM
موصی خان شما که همیشه از تجربه صحبت میکنین...چرا همیشه دوره های تیوری و به اصطلاح کتابی رو میذاری!؟ تجربیاشو رو کن داداش.:113:

تجربیات من بدرد دوستان بدنساز نمیخوره :18:
شاید داده بعضی از دوره نویسان این سایت در بیاد 2354 ;)

mostafa
05-10-2012, 04:12 PM
یک دوره حجم خشک و بسیار کم خرج رو مبزارم ولی برای شرایط بدنی خودم هست فقط اطلاع رسانی میکنم:
6 هفته :
روزی 25 میلیگرم اکسی متالون و 1 هفته قبل از دوره تا ا هفته پس از دوره 10 میلیگرم تاموکسیفن و 25 میکرو گرم لووتیروکسین.
فقط برای نتیجه گیری باید پروتیین مصرفی رو در حین دوره افزایش داد و کربوهیدرات و چربی مضر رو به نسبت کاست.
دوره های زیادی رفتم میشه به همین دوره دوزهایی هم از سوما اضافه کرد که نتیجه واقعا عالی خواهد شد.

VAHID
05-10-2012, 04:20 PM
تجربیات من بدرد دوستان بدنساز نمیخوره :18: شاید داده بعضی از دوره نویسان این سایت در بیاد 2354 ;)
چرا داداش.شما شکست نفسی نکن.چیزایی رو که میدونی رو کن.باهم و باقی بچه ها راجع بهش بحث میکنیم. منتظریم.اینجا هم کسی دوره نویس و...نیست.

دوره های سوما و igf و پپتیدهای جدید هم اگه داشتین بگین بحث کنیم.

Admin
05-11-2012, 12:37 PM
فروش استروئید در این سایت ممنوع هست اما بحث در موردش مشکلی نداره .
پست های نا مربوط را هم خودتون پاک کنید .

mostafa
05-11-2012, 02:01 PM
دوره تمام داروخانه ای حجم خشک :
مناسب برای مبتدیهای دارای اضافه وزن;) و استفاده کسانی که نمیخوان از داروفروشان نامعتبر خرید کنن.
هر 10 روز تزریق تستسترون انانتات 250میلیگرم و روزانه 10 میلیگرم تاموکسیفن و نصف قرص لووتیروکسین معادل 50 میکروگرم برای مدت 30 روز.
1 هفته هم پس از آخرین تزریق به مدت 2 هفته روزی 50 میلیگرم معادل 1 عدد کلومیفن.

arash50
05-11-2012, 02:49 PM
کار بلد هاش بیان نظر بدن گیس و گیس کشی هم نکنید:
برای کسی که تا حالا استروئید مصرف نکرده این دوره چه جوره
پریموبولان+ویسترول+پروویرو ن
هدف 5 الی 7 کیلو حجم خشک و پیچیده....

mostafa
05-11-2012, 03:28 PM
اگر این بنده حقیر رو قبول داشته باشید.
مشخصات بدنی بدبد اگر نخواستید عکسی بدین.

VAHID
05-11-2012, 04:55 PM
ببینید دوستان اینجا نیومدیم که با هم دعوا کنیم ....هرکس هم نظر و تجربه خودشو داره...دست کسی رو هم نگرفتن که به زور فلان کار رو انجام بده و...پس همونجور که اسم فروم رو یدک میکشه یعنی بحث و گفتگو...

امیرخان شما هم بیا توی دور و نظراتت رو بگو اما بدون درگیری و...شما هم ناراحت نشو موصی خان.
نظرهرکسی محترمه حتی اگه اشتباه باشه...هرانسانی هم عقل داره پس اوکی؟

لطفا فقط علمی بحث کنید .
بخواهیم یا نخواهیم اونی که میخواد استروئید مصرف کنه بالاخره این کار را میکنه (90%) .
پس اگر باهاش مخالفید فقط عوارض را ذکر کنید .
اینکه در مورد یک موضوع بحث نشه جلوی پیشرفت را میگیره .
حداقل بزارید بحث بشه که بشه نتیجه گیری کرد .
اما مشکل ما اینه که تحمل بحث را نداریم و زود به هم میپریم .
من اگر با یه نظر مخالفم دلیل بر این نیست که اون نظر اشتباه هست . لطفا بزارید بحث بدون توهین ادامه پیدا کنه .
مرسی

آرش خان من که جواب شما رو قبلا دادم...

Big Die
05-11-2012, 05:33 PM
ارش جان مسلما اين دوره با هر تيپ بدني نتيجه ايي رو كه ميخواي بهت ميده اما از نظر من نمي ارزه
يه دوره 8 هفته ايي حداقل 24 تا وين ميخواي 24 تا پري وين خوب الان روي 8 9 تومن هست پري ترك سالم هم بالاي 11 12 پروويرون هم كم كم 25 هم استفاده كني 6 ورق ميخواي يعني خشك خشك حساب كنم 400 تا 450 فقط داروت ميشه كه به نظر من با اين پول خيلي دوره هاي بهتري ميشه رفت

mostafa
05-11-2012, 06:01 PM
من که فقط پریموبولان و مسترون رو انتخاب می کردم.
البته ترنبولون که عشق من هست مخصوصا انانتات استرهای انانتات رو دوست دارم بیشتر.

User Afshin
05-11-2012, 08:15 PM
آرش جان کسب 6-7 کیلو عضله با یه دوره امکان پذیر نیست
امیدوارم مفهوم عضله رو درک کرده باشید. چون یه حرفه ای در طول سال خیلی بتونه 7-8 کیلو وزن عضلانی بگیره
اونم شرایط اگه مطلوب باشه. پس هدفت بلند مدت میشه نه با یه دوره
و اما برای داشتن ظاهر خشک تر و عضلانی تر، ابتدا تغذیت رو تو این فاز قرار بده
از بین داروهایی هم که گفتی جای پرویرون اکساندرولون هم میتونی استفاده کنی اما خرجت بالاتر میره
ولی ارزش داره. در کل داروی خوب و با کیفیت= هزینه بیشتر

arash50
05-11-2012, 10:00 PM
دم همه دوستان گرم اقا خوب من دارم تحقیق میکنم و تا اونجایی که پرسیدم این دوره حجم خشک و موندگاری میده..توی دوره موندگاری برای من خیلی مهمه.....امنیتش خیلی مهمه باید بدونم حداقل اصله دارو نه هر آشغالی بزنم رو همین حساب هزینه اش برام مهم نیست فقط کیفیت مهمه برام....
حمید جان خوب شما چی پیشنهاد میدی؟؟؟
وحید بابا تو کجا جواب دادی:39: شاید من یادم نیست الزایمر دارم دیگه حالا اینجا هم مطرح بشه بد نیست تایپیک رونق پیدا میکنه....
من قدم 184 وزن 97 کیلو فقط یکم شکم دارم و ران همین.....مثلا دور شکم 93 هست...
قصدم اینه بشم 88 کیلو این حدودا بعد 4 5 کیلو حجم خشک بگیرم دنبال فیتنس و این حرفا هم نیستم دنبال هیکل خوش فرم هستم نه فیتنس....

arash50
05-11-2012, 10:20 PM
2352
اینم دوه ی حجم خالص و با چگالی:2353

داداش این اکویی پویز که نوشتی عوارض نداره اونوقت؟؟
من اطلاعی زیادی از استرویید ها ندارم ولی پدر بزرگ بنده توی شرکتشون که پخش عمده محصولات دامی و حیوانات هست از اینا دارن چون چند بار که رفتم اونجا دیدم فکر کنم برای سگ ها استفاده میشد....به فرض اینکه ما انسانیم فکر نکنم از اینا باید بزنیم بعضی ها برای عضله دست به چه کار هایی میزنن خدا وکیلی:33:

mostafa
05-11-2012, 11:02 PM
داداش این اکویی پویز که نوشتی عوارض نداره اونوقت؟؟
من اطلاعی زیادی از استرویید ها ندارم ولی پدر بزرگ بنده توی شرکتشون که پخش عمده محصولات دامی و حیوانات هست از اینا دارن چون چند بار که رفتم اونجا دیدم فکر کنم برای سگ ها استفاده میشد....به فرض اینکه ما انسانیم فکر نکنم از اینا باید بزنیم بعضی ها برای عضله دست به چه کار هایی میزنن خدا وکیلی:33:

نه داداش.
مدل حیوانیش هست که نسبت به نمونه های انسانی بازار بیشتری داره ولی بولدنون مدل انسانیش هست که کیفیت خوب و حجم با کیفیتی میده و مناسب وزن شما نیست به نظرم.
به نظرم 10 تا کم کنی و حجم زیادی از دست ندی و روی چگالی کار کنی بهتر هست تا روی وزن الکی و پفکی که ماندگاری نداره.
البته باید چربیسوز مناسب تو دوره ای که میخوای بری بزاری که کار عاقلانه ای به حساب میاد.
و از اون طرف هم باید داروی ضعیفی مثل اکساندرلون رو اگر بخوای انتخاب کنی حداقل روزانه 50 میلیگرم واقعی مصرف کنی تا وزن از دست رفته ات عضله کمتر بسوزه ولی خرج بر میداره که نمونه های واقعی رو بتونی استفاده کنی.
میتونی مسترون و تست پروپیانات هم به اکساندرلون اضافه کنی یا اکساندرلون رو با پاره ای از احتیاطات حذف کنی.
25 تا مسترون و حدود 15 تا هم تستولیک 100 میلیگرم و همراه t-3.
بعدش هم پاکسازی پس از دوره.
زیاد در مورد دوره های مختلف صحبت نکنیم بچه ها چون آرش گیج میشه.
خواستی بگو تنظیم کنیم.2443

Big Die
05-11-2012, 11:56 PM
ارش جان من تخصصي ندارم ولي به نظر من با استروئيد كات كني خيلي بهتر نتيجه ميگيري تا اينكه 10 تا بياي پايين دوباره 7 8 تا بري بالا
الانم فصل خوبيه واسه كات كشتي گير هم هستي ماشالله هوازي اينا واست اب خوردنه به نظر من وينسترول+پرپيونات+كلن بوترول با دز خيلي سبك فقط براي اينكه عضلاتت رو نگه داره و كيفيت عضلانيتو بيشتر كنه با يه رژيم معمولي بدون اينكه بخواي به خودت سختي بدي و هوازي خوب به نتيجه دلخواهت ميرسي
دز پايين هم به نظر من 150 ميل پروپيونات در هفته با 150 ميل وين عاليه از نظر سلامت هم اين دو تا دارو راحت تر جنس قابل اطمينان پيدا ميشه

mostafa
05-12-2012, 12:04 AM
ارش جان من تخصصي ندارم ولي به نظر من با استروئيد كات كني خيلي بهتر نتيجه ميگيري تا اينكه 10 تا بياي پايين دوباره 7 8 تا بري بالا
الانم فصل خوبيه واسه كات كشتي گير هم هستي ماشالله هوازي اينا واست اب خوردنه به نظر من وينسترول+پرپيونات+كلن بوترول با دز خيلي سبك فقط براي اينكه عضلاتت رو نگه داره و كيفيت عضلانيتو بيشتر كنه با يه رژيم معمولي بدون اينكه بخواي به خودت سختي بدي و هوازي خوب به نتيجه دلخواهت ميرسي
دز پايين هم به نظر من 150 ميل پروپيونات در هفته با 150 ميل وين عاليه از نظر سلامت هم اين دو تا دارو راحت تر جنس قابل اطمينان پيدا ميشه

شما که تجربه ندارین چرا الکی در مورد دوره من نظر میدین؟!!
بزار واست توضیح بدم دوره من درسته که وزن رو کم میکنه ولی سایز عضلاتش رو کم نمی کند .

arash50
05-12-2012, 12:07 AM

اخه چیزی که هست من زمانی که کشتی میگرفتم 87 کیلو بودم و برا مسابقه 85 کیلو....بعد یه مدت دیگه برای مسابقه تمرین نکردم و فقط عشقی شدم 100 کیلو!!!و خوب طبیعتا 70% عضلات رو از دست دادم بعد یه دوره افسردگی کوتاه مدت رفتم به 107 کیلو بخاطر پر خوری...بعد که رو برا شدم بدون هیچ دارویی و هیچ چیز خاصی 10 کیلو کم کردم و خوب اون 30% عضله هم از دست رفت بخاطر رژِیم سخت چون مجبور بودم رژیم سخت بگیرم بخاطر یکسری دلایل سلامتی.....
بخاطر اینه که میگم این لایه های چربی ناخواسته ای آب کنم بعد شروع کنم به عضله سازی چون اگه روی این لایه ها عضله سازی کنم یکم بد هیبت میشه....البته الان خیلی خوبم و چربی به اون صورت ندارم ولی میخوام بیشتر کم کنم چربی هارو که موقعی میخوام عضله سازی کنم بد هیبت نشه.....
زندگی و شرایطش باعث شد 100% عضله ها رو از دست بدیم و با عادات بد غذایی چربی جاش رو بگیره ولی میخوام الان دوباره از 0 شروع کنم ...

mostafa
05-12-2012, 12:09 AM
پروپیانات هم معولا تو بدنهایی که چربی بالاتری دارند آب و چربی بیشتری اضافه میکنه.
کلن هم داروی پر عارضه و حساسیت زایی برای یک مبتدی به حساب میاد.
وینسترول رو هم تو دوره کات از دز پروپیانات کمتر در نظر میگیرن دوست من.
فقط درستش رو گفتم قصد ناراحت کردنت رو نداشتم ببخشید.

mostafa
05-12-2012, 12:16 AM
اخه چیزی که هست من زمانی که کشتی میگرفتم 87 کیلو بودم و برا مسابقه 85 کیلو....بعد یه مدت دیگه برای مسابقه تمرین نکردم و فقط عشقی شدم 100 کیلو!!!و خوب طبیعتا 70% عضلات رو از دست دادم بعد یه دوره افسردگی کوتاه مدت رفتم به 107 کیلو بخاطر پر خوری...بعد که رو برا شدم بدون هیچ دارویی و هیچ چیز خاصی 10 کیلو کم کردم و خوب اون 30% عضله هم از دست رفت بخاطر رژِیم سخت چون مجبور بودم رژیم سخت بگیرم بخاطر یکسری دلایل سلامتی.....
بخاطر اینه که میگم این لایه های چربی ناخواسته ای آب کنم بعد شروع کنم به عضله سازی چون اگه روی این لایه ها عضله سازی کنم یکم بد هیبت میشه....البته الان خیلی خوبم و چربی به اون صورت ندارم ولی میخوام بیشتر کم کنم چربی هارو که موقعی میخوام عضله سازی کنم بد هیبت نشه.....
زندگی و شرایطش باعث شد 100% عضله ها رو از دست بدیم و با عادات بد غذایی چربی جاش رو بگیره ولی میخوام الان دوباره از 0 شروع کنم ...

نه عزیزم بدون درست میشه مشکل جدی هم شما ندارین فقط مقداری صبوری و در درجه اول اعتماد به 1 شخص با تجربه و واقف به علم روز همه چیت از اول هم بهتر میشه دوست خوب.
دوره من هم بیشتر روی چگال عضلات و از بین بردن چربی ها تمرکز داره و علاوه بر اون شما بعد از هر جلسه تمرین با وزنه 30 دقیق تمرین هوازی انجام میدهین و رژیم پر پروتیین رو هم باید رعایت بفرمایید برای حداکثر عضله سازی.
موفق باشید.2445

mostafa
05-12-2012, 12:20 AM
در ضمن آنچنان که فکر میکنین ;)عضله کم نکردین بیشتر چون لایه های چربی روی عضلاتتان رو گرفته بهتون احساس بدی میدهد که طبیعی هست دوست عزیز.

Big Die
05-12-2012, 12:25 AM
خودت بدنت رو بهتر ميشناسي ارش من مثلا اشتباهم اين بود دوره اول جوگير شدم بخاطر اينكه حداكثر استفاده رو بكنم از دوره گند زدم توي هوازي و رژيمم و خيلي وزنم اومد بالا اما بعدش اون ويني كه رفتم و توي رژيم بودم و هوازي داشتم حسابي از اين رو به اون روم كرد براي همين ميگم كات با استروئيد خيلي بهتره بخصوص توي اعتماد بنفس و پايبندي به دوره ولي اگه ميبيني ميتوني راحت اون 10 تارو هم بياي پايين و بعدشم به يه رژيم و هوازي اصولي پايبند باشي همون بهتره چربيهارو بريزي پايين و دوره بري:8:

مصطفي جان من نظري درباره دوره شما ندادم البته نظرم اينه دوره شما شديدا مستعد ريزش مو هست كه ميدونم ارش هم روش حساسه
در رابطه با پروپيونات قبول دارم اما بهرحال به نظر من دوره ايي توش يكي از استرهاي تست نباشه دوره نيست و چه بهتر براي حجم خشك پروپيونات باشه در رابطه با كلن فكر نكنم عوارضش بيشتر از t3 باشه ولي براي حفظ كيفيت عضلاني خيلي موثره كه يكي از پارامترهاي مورد نظر ارشه در رابطه با سومي هم كه بايد دز وين از پروپيونات كمتر باشه واقعيتش تاحالا نشنيده بودم و نميدونم چقدر پايه علمي يا تجربي دقيق داره

mostafa
05-12-2012, 12:34 AM
برای حجم خشک گفتم عزیز که کمتر باشه تجربی بیشتر.
بله با نظرت موافق هستم عزیز دوره ای که منم گفتم تستسترون بود که تست نوشتم.
با ریزش مو مخالفم چون هر چیزی بهایی داره دیگه ولی از این بگذریم جنبه علمیش اینه که کسانی مستعد یا ژنتیکی هستند ریزش مو رو شدیدتر میکنه فقط همین تازه تا حدودی هم میشه جلوش رو با بعضی شامپو ها و محلول ها گرفت تا حدودی.
بعدش هم از آقا فریدون هم دعوت میکنیم چون دانش منم در حد پایینی هست.:53:

arash50
05-12-2012, 12:53 AM
خودت بدنت رو بهتر ميشناسي ارش من مثلا اشتباهم اين بود دوره اول جوگير شدم بخاطر اينكه حداكثر استفاده رو بكنم از دوره گند زدم توي هوازي و رژيمم و خيلي وزنم اومد بالا اما بعدش اون ويني كه رفتم و توي رژيم بودم و هوازي داشتم حسابي از اين رو به اون روم كرد براي همين ميگم كات با استروئيد خيلي بهتره بخصوص توي اعتماد بنفس و پايبندي به دوره ولي اگه ميبيني ميتوني راحت اون 10 تارو هم بياي پايين و بعدشم به يه رژيم و هوازي اصولي پايبند باشي همون بهتره چربيهارو بريزي پايين و دوره بري:8:

مصطفي جان من نظري درباره دوره شما ندادم البته نظرم اينه دوره شما شديدا مستعد ريزش مو هست كه ميدونم ارش هم روش حساسه
در رابطه با پروپيونات قبول دارم اما بهرحال به نظر من دوره ايي توش يكي از استرهاي تست نباشه دوره نيست و چه بهتر براي حجم خشك پروپيونات باشه در رابطه با كلن فكر نكنم عوارضش بيشتر از t3 باشه ولي براي حفظ كيفيت عضلاني خيلي موثره كه يكي از پارامترهاي مورد نظر ارشه در رابطه با سومي هم كه بايد دز وين از پروپيونات كمتر باشه واقعيتش تاحالا نشنيده بودم و نميدونم چقدر پايه علمي يا تجربي دقيق داره
از لحاظ ریزش مو مشکلی نداشتم یسری یه جا رفته بودیم مثل دشت فقط یه صابون بود و بس من سرمو میشستم یدونه از موهامم نریخت ولی همه بچه ها کچل شدن تو اون یه هفته....ولی داداشم به شدت ریزش مو داره.....
لیووتروکسین من فقز یه دوره استفاده کردم 25 روز روزی 1 قرص فریدون در جریانه خیلی گفت نکن بچه خطر دارهd:
وزن خیلی توپی کم کردم ولی همون باعث شد عضله از دست بدم.....
من فعلا دارم تحقیق میکنم چون میگم سلامتیم برام مهمه برای خلاف نظر مصطفی که میگه هر چیزی بهایی داره برای من اینجوری نیست من دنبال یه دوره خوب هستم (استرویید خواه نا خواه عوارض داره)اما من دنبال یه دوره کم عارضه و مفید هستم و حاضر نیستم به خاطر 4 کیلو عضله کبدم رو به فنا بدم و ......

mostafa
05-12-2012, 01:06 AM
بله استفاده خودسرانه و تجویز دیمی عوارض خیلی بیشتری در مقابل دوره ی علمی هست.
بله داروی خیلی قویه هست خیلی هم دیدم مثل شما که فقط اسم دارو رو شنیدن واسه خوذپدشون الکی دوره تجویز میکنن تازه خوب شد کم کاری تیرویید و تپش قلب زیاد نگرفتی وگرنه الان اینجا نبودی خدای ناکرده.
1 عدد اونم بدوه استرویید و تنظیم دوره همین میشه تازه باز عارضه ی کمی گرفتی شانس اوردی.!!!

mostafa
05-12-2012, 01:27 AM
کلنباترول حتی ممکن هست غش هم بکنی چون باید دز بالا مصرف کنی چربی زیاد داری و زیاد قوی هم نیست و لرزش دستان و تعریق زیاد و تپش قلب و این عوارض خیلی عادیه کلن حتی تو دزهای پایین هست چه برسه به دز بالا مصرف کنی.!!!
کلنباترول واسه اضافه وزن 5 کیلو و یا کمتر استفاده میشه.
بیشتر اضافه وزن های زیاد تو حرفه ایها استفاده میشه ولی همراه هورمون تیرویید و . . .
استفاده تکی نمی کنند.

arash50
05-12-2012, 03:39 AM
اقا من جدیدا یه چیزایی فهمیدم که غوغاست:33::33:

VAHID
05-12-2012, 04:26 AM
اقا من جدیدا یه چیزایی فهمیدم که غوغاست:33::33: چیو فهمیدی آرش!!؟ اینایی که توی چت بهت گفتم منظورته!؟؟ خب اگه اونجوری که میگی باشه اون داروها اصله و کاردرست...حتما آمارشو بگیر و ببین اوکی میشه!؟؟ خوبه روی انبار دارو نشستی و خبرنداری!!! اونم اصل!

arash50
05-12-2012, 04:34 AM
اقا یعنی خدایی برو جلو بوق بزن یعنی تمومه ها...بچه ها این چیزی که من فهمیدم غوغاست...
البته امروز فهمیدم :33::33:
مصطفی پست داده بود راجب اکویی بعد من اومدم گفتم این ماله سگ ها و اسب هست...الان داشتم با وحید چت میکردم فهمیدم اصل دارو تو انبار شرکتمون من از همه جا بی خبر هم که نمیدونستم اینو آدم ها میزنن طرفشون نمیرفتم یه تشکر از مصطفی که با پستش فهمیدم چه خبره.....:41::41::41:
دارویی که الان توی انبار هست دقیقا اینه....
2447
کارخونش همینilium هست که ما وارد میکنیم برا مصارف دامپزشکی حالا فهمیدم بابا اینا اصل دارو هستن:33::33:

King PDA
05-12-2012, 10:38 AM
اقا یعنی خدایی برو جلو بوق بزن یعنی تمومه ها...بچه ها این چیزی که من فهمیدم غوغاست... البته امروز فهمیدم :33::33: مصطفی پست داده بود راجب اکویی بعد من اومدم گفتم این ماله سگ ها و اسب هست...الان داشتم با وحید چت میکردم فهمیدم اصل دارو تو انبار شرکتمون من از همه جا بی خبر هم که نمیدونستم اینو آدم ها میزنن طرفشون نمیرفتم یه تشکر از مصطفی که با پستش فهمیدم چه خبره.....:41::41::41: دارویی که الان توی انبار هست دقیقا اینه.... 2447 کارخونش همینilium هست که ما وارد میکنیم برا مصارف دامپزشکی حالا فهمیدم بابا اینا اصل دارو هستن:33::33: ايولللللللللللللللللللللل للللللللللللللللللللللللل

دمت گرم پسررررررررررررررررررررررر ررر

آب در كوزه و ما تشنه لبان ميگرديم :d حالا قيمتش چنده؟؟d:;)

mostafa
05-12-2012, 11:56 AM
اقا یعنی خدایی برو جلو بوق بزن یعنی تمومه ها...بچه ها این چیزی که من فهمیدم غوغاست...
البته امروز فهمیدم :33::33:
مصطفی پست داده بود راجب اکویی بعد من اومدم گفتم این ماله سگ ها و اسب هست...الان داشتم با وحید چت میکردم فهمیدم اصل دارو تو انبار شرکتمون من از همه جا بی خبر هم که نمیدونستم اینو آدم ها میزنن طرفشون نمیرفتم یه تشکر از مصطفی که با پستش فهمیدم چه خبره.....:41::41::41:
دارویی که الان توی انبار هست دقیقا اینه....
2447
کارخونش همینilium هست که ما وارد میکنیم برا مصارف دامپزشکی حالا فهمیدم بابا اینا اصل دارو هستن:33::33:

ببین از پدر بزرگت بپرس کی اینارو وارد کشور کرده الان تحریم هستیم دیگه ایلیوم وارد نمی کنند تازه وینسترول همین شرکت هم پدربزرگت شاید آورده باشه 100% هم ببین یک وقت استرادیول نداشته باشه که واسه پربار کردن دام ازش بیشتر استفاده میشه اگر توش داشته باشه اصلا به درد نمیخوره حواست باشه.!!!
امدا دامیش 50 میلیگرمی هست یعنی 4 میل کم کمش باید بزنی البته مواظب باش با 1 میل شروع کنی و تو شیشه رو هم دقت کن دانه های ریز توش نباشه و تاریخش نگذشته باشه و کاملا استریل باشه خوب هست چون محصولات دامی کمتر استریل هستن حواستبه اینا قبل از استفاده باشه.

mostafa
05-12-2012, 11:58 AM
وینیسترول این لابراتور خیلی باحال هست 20 میل داره توش. ولی ار نظر جوابدهی از انسانی بالاتر میده معمولا ولی عوارضش بیشتر هست.

mostafa
05-12-2012, 01:33 PM
اینم نمونه های جدید این لابراتور که ظاهرش فرق کرده اقدام امنیتی که واقعا همه جای بازار تقلبیش فراوان شده این حیوانی ها واسه همین لابراتور این نمونه ها رو وارد بازار کرد.2452

arash50
05-12-2012, 02:07 PM
ببین از پدر بزرگت بپرس کی اینارو وارد کشور کرده الان تحریم هستیم دیگه ایلیوم وارد نمی کنند تازه وینسترول همین شرکت هم پدربزرگت شاید آورده باشه 100% هم ببین یک وقت استرادیول نداشته باشه که واسه پربار کردن دام ازش بیشتر استفاده میشه اگر توش داشته باشه اصلا به درد نمیخوره حواست باشه.!!!
امدا دامیش 50 میلیگرمی هست یعنی 4 میل کم کمش باید بزنی البته مواظب باش با 1 میل شروع کنی و تو شیشه رو هم دقت کن دانه های ریز توش نباشه و تاریخش نگذشته باشه و کاملا استریل باشه خوب هست چون محصولات دامی کمتر استریل هستن حواستبه اینا قبل از استفاده باشه.
واردات که فکر کنم 6 ماه پیش.... توی اصلیش مطمئنم چون اینا وارداتی هست و از شرکت های معتبر اونور میخرن....نه این مدل دامیش نیست اینا 2 مدل بود یکیش این بود که برا اسب بود یه مدل دیگه هم بود که یکم شیشه اش با این فرق میکرد و برای سگ بود.....

Feridoon_Behkar
05-12-2012, 02:23 PM
آرش جان اول از همه که اون بولدنونی که گذاشتی سالهاست که دیگه تولید نمیشه...... و مصرفش هم در دام ها ممنوع شده....
این نمونه هایی هم که مصطفی گذاشته از بیخ و بن تقلبی هست و شکی درش نیست.....
شما برای دوره رفتن اول بگو که چقدر میتونی هزینه کنی..... مسلما یه دوره 12 هفته یی 5 میلیون تومانی با یه دوره 12 هفته یی 500 هزار تومانی فرق میکنه.....
بعد بگو به چه دارو هایی دسترسی داری..... چون اساسا دسترسی به دارو هایی مثل ترن و یا همین بولدنون و یا ماسترون تا حدود زیادی غیر ممکن هست..... و دارو هایی مثل تستولیک یا بیشتر پری ها از بیخ تقلبی هست......
بعد باید هدفت سنجیده بشه و بعد هم باید حساسیت بدنت در مقابل عوارض مختلف سنجیده بشه .....
صرف اینکه عکس بده دوره تنظیم کنم کاری رو از پیش نمیبره.....

arash50
05-12-2012, 02:30 PM
آرش جان اول از همه که اون بولدنونی که گذاشتی سالهاست که دیگه تولید نمیشه...... و مصرفش هم در دام ها ممنوع شده....
این نمونه هایی هم که مصطفی گذاشته از بیخ و بن تقلبی هست و شکی درش نیست.....
شما برای دوره رفتن اول بگو که چقدر میتونی هزینه کنی..... مسلما یه دوره 12 هفته یی 5 میلیون تومانی با یه دوره 12 هفته یی 500 هزار تومانی فرق میکنه.....
بعد بگو به چه دارو هایی دسترسی داری..... چون اساسا دسترسی به دارو هایی مثل ترن و یا همین بولدنون و یا ماسترون تا حدود زیادی غیر ممکن هست..... و دارو هایی مثل تستولیک یا بیشتر پری ها از بیخ تقلبی هست......
بعد باید هدفت سنجیده بشه و بعد هم باید حساسیت بدنت در مقابل عوارض مختلف سنجیده بشه .....
صرف اینکه عکس بده دوره تنظیم کنم کاری رو از پیش نمیبره.....

من که از اصلا از اینا سر در نمیارم تازه دیروز فهمیدم ولی مطمئنم همین بود البته دقیقا مثل این نبود سر این نقره ای اون سرش سبز بود و جعبه اش هم کوچیک تر بود یه هوا هرچی تو نت گشتم عکس دقیقش رو پیدا نکردم ولی کارخونه اش همینه من اسم کارخونه اش یادم بود که پیدا کردم ilium یه دو سه تا محصول دیگه هم بود که اونا نمیدونم چی بود وینسترول نبود توشون مطمئنم یه چیز دیگه ای بود استینوزول یه همچین چیزی با یه دارو دیگه....
تازه 2 سال پیش کلن گاوی دیدم تو انبار ولی تزریقی بودن نمیدونم چرا ترسیدم بزنم خیلی جون دوستم من آخه

Feridoon_Behkar
05-12-2012, 02:35 PM
من که از اصلا از اینا سر در نمیارم تازه دیروز فهمیدم ولی مطمئنم همین بود البته دقیقا مثل این نبود سر این نقره ای اون سرش سبز بود و جعبه اش هم کوچیک تر بود یه هوا هرچی تو نت گشتم عکس دقیقش رو پیدا نکردم ولی کارخونه اش همینه من اسم کارخونه اش یادم بود که پیدا کردم ilium یه دو سه تا محصول دیگه هم بود که اونا نمیدونم چی بود وینسترول نبود توشون مطمئنم یه چیز دیگه ای بود استینوزول یه همچین چیزی با یه دارو دیگه....
تازه 2 سال پیش کلن گاوی دیدم تو انبار ولی تزریقی بودن نمیدونم چرا ترسیدم بزنم خیلی جون دوستم من آخه
کلن گاوی نیست .... برای اسب های مسابقه یی استفاده میشه و استفادش مرسوم هست.......
من نمونه های جدید این دارو ها رو ندیدم ولی کمپانی های ژوراکس و ایلیوم و rwr یه مدت طولانی تولید این دارو ها رو متوقف کردن و این لیبلی که شما گذاشتی مال حداقل 20 سال پیش هست.....
نمونه های کاربردی در دام یکی اکویی گان هست و یکی گانابول که هر دو مکزیکی هست ولی استفاده از این هورمون ها در گاو داری های ایران ممنوع هست ..... به هر حال چیزی عوض نمیشه اون نمونه یی که تو گذاشتی یا حتی شبیه به اون وجود خارجی نداره ... اگه تونستی از خود محصول عکس بزار

arash50
05-12-2012, 02:36 PM
2453
اها اینا پیداش کردم اینم مدل سگیش بود البته بازم با این فرق داشت کلا اون پایینش زده بود only dog این همه چی نوشته شیشه اش یه هوا از این کوچیک تر بود سرش با این فرق داشت ولی همین کارخونه بود بازم....

Feridoon_Behkar
05-12-2012, 02:38 PM
حتی وینسترول ایلیوم که فرت و فرت میکنن تو پاچه مردم تو ایران واقعیش اسمش هم با اینی که تو ایران میفرشن فرق داره.....
درست یادم نیست اصلیش استانازولیک بود و تو ایران استانابولیک میفرختن یا برعکس

VAHID
05-12-2012, 02:39 PM
آرش ادرس این انبارت کجاست؟؟ بگو میخوام بیام ببینم:66: دست از گشاد بازی بردار دیگه برو ببین چیا هست؟ عکساشو بذار لااقل...

arash50
05-12-2012, 02:39 PM
کلن گاوی نیست .... برای اسب های مسابقه یی استفاده میشه و استفادش مرسوم هست.......
من نمونه های جدید این دارو ها رو ندیدم ولی کمپانی های ژوراکس و ایلیوم و rwr یه مدت طولانی تولید این دارو ها رو متوقف کردن و این لیبلی که شما گذاشتی مال حداقل 20 سال پیش هست.....
نمونه های کاربردی در دام یکی اکویی گان هست و یکی گانابول که هر دو مکزیکی هست ولی استفاده از این هورمون ها در گاو داری های ایران ممنوع هست ..... به هر حال چیزی عوض نمیشه اون نمونه یی که تو گذاشتی یا حتی شبیه به اون وجود خارجی نداره ... اگه تونستی از خود محصول عکس بزار
بخدا من از اینا سر در نمیارم زیاد ولی 1000% مطمئنم این دارو با این کارخونه توی انبار دیدم.....اگه میشد حتما مرفتم عکس میگرفتم واست ولی الان من کرمان هستم و انبار شیراز هست..امتحانا دانشگاه تموم بشه میرم حتما.....
ولی توی اینکه ilium بود شک ندارم 1000% مطمئنم......

Feridoon_Behkar
05-12-2012, 02:40 PM
2453
اها اینا پیداش کردم اینم مدل سگیش بود البته بازم با این فرق داشت کلا اون پایینش زده بود only dog این همه چی نوشته شیشه اش یه هوا از این کوچیک تر بود سرش با این فرق داشت ولی همین کارخونه بود بازم....
این وینسترول هست حالا باید شب ربرم نگاه کنم که این مدل تقلبی هست یا اصلی......
به هر صورت مدل اصلیش هم فقط برای شگ نیست.... شما از خود جنس عکس بزار

arash50
05-12-2012, 02:43 PM
آرش ادرس این انبارت کجاست؟؟ بگو میخوام بیام ببینم:66: دست از گشاد بازی بردار دیگه برو ببین چیا هست؟ عکساشو بذار لااقل...

بابا میگم که دانشگاه هستم شیراز نیستم الان....ولی تقریبا 1 سال پیش کلی دارو از آلمان،مکزیک و چین وارد کردن 1000 تایی یکیشونم من اسمش رو نمیدونم....حالا رفتم عکس میگیرم میزارم برات....نمیدونستم دارو حیوانی اینقدر طرفدار داره:33:

mostafa
05-12-2012, 04:07 PM

lاره راست میگیا منم تعجب کردم تو ایران دامداری ها خیلی وقت هست موجودی مثل قبل از تحریم ندارن!!!
شاید قاچاقی وارد کرده طرف.
تو دامداری ها بیشتر هورمونهای دسترس مال ماده هست هورمونهای نر یا مشتقات تستسترون در ایران نیست.

mostafa
05-12-2012, 04:18 PM
2453

این هم برای سگ هست هم برای گربه هم اسب ودیگر هیچ.
گفتم الان ایلیوم شیشه اش این مدلی نیست چند سالی هست شیشه رو عوض کرده این عکس قدیمیه.

arash50
05-12-2012, 06:06 PM
این هم برای سگ هست هم برای گربه هم اسب ودیگر هیچ.
گفتم الان ایلیوم شیشه اش این مدلی نیست چند سالی هست شیشه رو عوض کرده این عکس قدیمیه.

منم که گفتم شیشه اش با این فرق داره ولی همین کمپانی هست.....

arash50
05-12-2012, 06:09 PM
lاره راست میگیا منم تعجب کردم تو ایران دامداری ها خیلی وقت هست موجودی مثل قبل از تحریم ندارن!!!
شاید قاچاقی وارد کرده طرف.
تو دامداری ها بیشتر هورمونهای دسترس مال ماده هست هورمونهای نر یا مشتقات تستسترون در ایران نیست.
بله 100% حرفت رو قبول دارم ولی خوب واسه یه سری مصارف خاص به طور خیلی محدود وارد میشه که من چون سوادش رو ندارم دقیقا نمیدونم برای چه کاری وارد میکنن....
قاچاق کجا بوده داداش من میگم از انور بصورت کاملا قانونی میاد.....
راجب چند و چونش زیاد اطلاع ندارم من حتی تا دیروز نمیدونستم این موضوع رو...ولی اینکه این دارو تو انبار دیدم 100% مطمئنم...

arash50
05-12-2012, 06:26 PM
اقا همه اینا یه طرف من میتونم اینارو مصرف کنم؟؟:33:
اگه اره چه جوری چون حداقل به اصل بدون اینا مطمئنم.....

King PDA
05-12-2012, 07:48 PM
اههههههههههه
بابا دهنمون آب افتاد
عجب آدمايي هستين ها

آرش ميگم اون انباري كه ميگي كارگر نميخواد؟ d:

mostafa
05-12-2012, 10:51 PM
اقا همه اینا یه طرف من میتونم اینارو مصرف کنم؟؟:33:
اگه اره چه جوری چون حداقل به اصل بدون اینا مطمئنم.....

شما عکس بزار ببینیم دزش چقدر هست بدن تو واسه اولین بار چقدر کشش داره که دز دارو رو تحمل کنه و عکس خودت رو ببینیم و پولت رو ببینیم تغذیت در چه حدوداست و حساسیت دارویی هم نداشته باشی و بعد تازه با داروی ملایمی شروع کنیم نه اون داروی حیوانی!!!.
به نظر من واسه اولین دوره تستسترون عالیه دز پایین و فاصله زمانی زیاد نه دز بالا و فاصله زمانی کم.
البته هر وقت ok دادی و مطمعن شدی ما در خدمتیم.
البته آقا فریدون خواستند که سرور بنده هستند.2461

mostafa
05-13-2012, 03:10 PM
2490این هم دوره ای که فریدون گزاشته بود قبلا نظر بدین.

mostafa
05-13-2012, 03:20 PM
واسه چگالی عضلات و کم کردن وزن دوره ی عالی هست.
آفرین ولی واسه آدمی که 5 تا 10 کیلو اضافه داشته باشه خوبه ولی دز لووتیروکسین و هاش سی جی مقداری زیاد هست و باید وعده های هاش سی جی رو زیاد تر کرد و از دز مصرفیش کاست.
2492

فیتنس
05-13-2012, 06:13 PM
کلا هورمون های تیرویید از نظر من آشغال هستند افدرین کلن بوترول لووتیروکسین عوارض روانی وحشتناکی دارن و کسی که مصرف میکنه یک کارهای میکنه که اصلا خودش نمیفهمه و احتمالش زیاد هست که گند بزنه به زندگیش تاثیر مخرب زیادی دارن و از همه بدتر اینکه عضله وحشناکی از دست میدی حتی اگر هورمون هم مصرف کنی کلا با وجود مکمل های چربی سوز جدید هیچ احتیاجی به این مزخرفات نیست خودم اکسی الیت میخورم الان تو رژیم هستم و کربو: پنج قاشق برنج نصفه نون لواش و عالی دارم چربی از دست میدم و حتی حجم با کیفیتی هم با پمپ پروتیین .... بدست آوردم و خوبی مکمل های چربی سوز اینکه اشتها خیلی کم میشه و رژیم خیلی عالی میشه و راحت!

mostafa
05-13-2012, 09:16 PM
هر چیزش زیادش تاثیر منفی داره من که تنظیم میکنم برنامه البته اونایی که نزدیک من بودن راضی هستن.
ولی واسه کسایی مثلا شهر دیگه تنظیم میکنی چون نزدیکت نیست دز رو دستکاری میکنه و کارهایی که بهش گفتم رو نمیکنه سر آخر میگه دوره ایراد داشت نمیگه من این همه کار کردم تقصیر گردن بنده خدا نندازم خوب معلوم دستور رو مو به مو اجرا نکنی کارت خراب میشه دیگه!!!.

King PDA
05-13-2012, 10:01 PM
ميشه يه دوره با اينا رفت؟

دكا داروخونه اي + پروويرون + hcg + كلومايد + تاموكسيفن

يكي از دوستان ميخواد
قبلا تست انانتات استفاده كرده با ناندرلون و تست پريپيونات

Big Die
05-13-2012, 11:25 PM
کلن بوترول

ز همه بدتر اینکه عضله وحشناکی از دست میدی
:65:

پنج قاشق برنج نصفه نون لواش و عالی دارم چربی از دست میدم و حتی حجم با کیفیتی هم با پمپ پروتیین .... بدست آوردم
:103:
اقا شماها كجا زندگي ميكنين فكر كنم اب و هواش ادم رو كات ميكنهd:

mostafa
05-13-2012, 11:35 PM
ميشه يه دوره با اينا رفت؟

دكا داروخونه اي + پروويرون + hcg + كلومايد + تاموكسيفن

يكي از دوستان ميخواد
قبلا تست انانتات استفاده كرده با ناندرلون و تست پريپيونات

نه عزیز این دوره واسه مفید بودنش ناچار باید دز مصرفی ناندرلون رو زیاد کرد نمیشه 10 تا آمپول ناندرلون رو یکجا تزریق کرد.!!!
در ضمن ناندرلون ایرانی تپش قلب زیادی میده دز پایینش چه برسه به دز بالاش.
همون تستسترون انانتات بهتره با پروویرن این 2 تا کفایت میکنه حالا مشخصات رو بده تا جزییات رو بشه نظر داد.

mostafa
05-13-2012, 11:42 PM
کلا هورمون های تیرویید از نظر من آشغال هستند افدرین کلن بوترول لووتیروکسین عوارض روانی وحشتناکی دارن و کسی که مصرف میکنه یک کارهای میکنه که اصلا خودش نمیفهمه و احتمالش زیاد هست که گند بزنه به زندگیش تاثیر مخرب زیادی دارن و از همه بدتر اینکه عضله وحشناکی از دست میدی حتی اگر هورمون هم مصرف کنی کلا با وجود مکمل های چربی سوز جدید هیچ احتیاجی به این مزخرفات نیست خودم اکسی الیت میخورم الان تو رژیم هستم و کربو: پنج قاشق برنج نصفه نون لواش و عالی دارم چربی از دست میدم و حتی حجم با کیفیتی هم با پمپ پروتیین .... بدست آوردم و خوبی مکمل های چربی سوز اینکه اشتها خیلی کم میشه و رژیم خیلی عالی میشه و راحت!

ما ناندرلون رو میدونیم عوارض روانی داره معمولا میگن ولی چربیسوز غده تیرویید و کلن حتی اور دزش رو عوارض روانی ندیدیم حالا گذشته از این شما با این کالری کم چطوری حجم با کیفیت تو رژیم سخت نون لواشی بدست آوردید؟!!!
:39:
آها شاید شما دسته آمفتامین ها رو میگین.
اون طرفی رو که دیدین احتمالا معتادی چیزی بوده که خواسته رد گم کنه بهت دروغ گفته.

فیتنس
05-14-2012, 01:08 AM
ما ناندرلون رو میدونیم عوارض روانی داره معمولا میگن ولی چربیسوز غده تیرویید و کلن حتی اور دزش رو عوارض روانی ندیدیم حالا گذشته از این شما با این کالری کم چطوری حجم با کیفیت تو رژیم سخت نون لواشی بدست آوردید؟!!!
آها شاید شما دسته آمفتامین ها رو میگین.
اون طرفی رو که دیدین احتمالا معتادی چیزی بوده که خواسته رد گم کنه بهت دروغ گفته.

میگم تو که انقدر استاد استاد سلامی میکنی (هر چند انقدر هم تو سایت سلامی پست های همینجوری زدی که انداخت بیرون) هم کتاب استادت رو بخونی در عوارض جانبی هورمون های تیرویید میبینی چی نوشته تپش قلب لرزش دست ها و بدن و......اختلات روانی و غیره نوشته هم مصرف طولانی بیشتر از 6 هفته باعث کاهش حجم توده میشود بعد اون بالا 10 هفته!؟ کلا ناندرلون و تسترون حالت پرخاشگری و حالت تهاجمی و غیر اجتماعی میده چه برسه هورمون تیرویید هم مصرف کنی !!! بالاتر از اینکه از افدرین شیشه میسازن که کاملا طرف رو روانی میکنه!

d: مگر فقط کربو کالری میده و باعث حجم میشه حرف های مبتدی هارو میزنی یکم برنامه های رژیم رو مطالعه کن ببین وقتی کربو کم میشه باید چه کار کنی!!!

فیتنس
05-14-2012, 01:19 AM
:65:

:103:
اقا شماها كجا زندگي ميكنين فكر كنم اب و هواش ادم رو كات ميكنهd:

همه چیز به بدن هر شخص و تیپ بدنی بستگی داره و سابقه ورزش مثلا من روزی 4 تا اکسی اذیتم میکنه با 3 تا در روز هیچ مشکلی ندارم بجز 2 هفته اول که ازیتم کرد خودت اکسی الایت خوردی میدونی چه چربی از دست میدی(در ادرار کاملا مشخصه) و وقتی در رژیم برنامه غذایی کامل باشه مکمل هات کامل باشه پروتیین و کالری کم نباشه حجم هم میاری مگه من اولین نفرم تو دنیا در رژیم دارم رشد میکنم تو اینترنت امسال من زیاده

mostafa
05-14-2012, 02:16 AM
میگم تو که انقدر استاد استاد سلامی میکنی (هر چند انقدر هم تو سایت سلامی پست های همینجوری زدی که انداخت بیرون) هم کتاب استادت رو بخونی در عوارض جانبی هورمون های تیرویید میبینی چی نوشته تپش قلب لرزش دست ها و بدن و......اختلات روانی و غیره نوشته هم مصرف طولانی بیشتر از 6 هفته باعث کاهش حجم توده میشود بعد اون بالا 10 هفته!؟ کلا ناندرلون و تسترون حالت پرخاشگری و حالت تهاجمی و غیر اجتماعی میده چه برسه هورمون تیرویید هم مصرف کنی !!! بالاتر از اینکه از افدرین شیشه میسازن که کاملا طرف رو روانی میکنه!

d: مگر فقط کربو کالری میده و باعث حجم میشه حرف های مبتدی هارو میزنی یکم برنامه های رژیم رو مطالعه کن ببین وقتی کربو کم میشه باید چه کار کنی!!!

این دوره مال آقا فریدون شماست نه صادق جون من.
در ضمن ربط نداره ولی سوال پرسیدی میگم من با یکی از مدیران مشکل داشتم نه اون بزرگوار.
بعدش دوباره شما پستت رو بخون تازه الان خوب رسوندی مطلب رو نه اون پست نصف و نیمه بالات.!!!
شما که میگی 4 تا اکسی لایت بهت نمی سازه نباید یک نصفه رو بخوری اون دوره بالا میشه روزی 2 تا.
بعدش هر آدم حرفه ای بدن خودش رو میشناسه و میفهمه که چقدر باید مصرف کنه یا میره پیش این کارش نه اینکه سرخود پاشه چندتا قرص بندازه بالا!!!.
مثلا خودت گفتی به من 3 تا میسازه پس این مکمل رو به بدنت امتحان کردی فهمیدی چقدر بهت سازگاره یا حساسیتی نسبت بهش نداشتی پس میبینی چیز پیچیده ای نیست در مورد دارو و استرویید و . . . همین موضوع آزمون و خطا حکم میکنه بله خطرناکه واسه مبتدیا و برای کساییکه اول راهن و نمیدونن اصلا چه جوری نوشته میشه نه برای حرفه ایها البته خطر داره ولی کمتر به جرات میگم اگر هورمون های تیرویید نبود خیلی از مدال آوران امروزی سطح جهانی نابود میشدند.
بله ما ایرانیا اوستای چیزای منفی هستیم اگر همین افراد مغزشون رو در راه علم میدادن دانشمند میشدن دزدها و . . . ایرانی.
یکجوری میگی عوارض انگار کسی نمیدونه !!!. اکثرا میدونن عده ای برای هیکل های خیابانی عده ای برای مدال و . . . استفاده میکنن و بیشترشون هم میدونن ولی یک جورایی هر کس دلایل خودش رو داره برای استفادش.
این که دارو هست آب هم زیاد بخوری عوارض خودش رو داره.
دیگه کش ندیم برسیم به موضوع اگر ناراحت شدین شما بزرگوارین ببخشید قصد ناراحتی نیست فقط بحث و تبادل نظر اینم 100 بار ما اینجا واسه کسی دوره تجویز نمی کنیم فقط راجبش بحث میکنیم و دعوا هم نداریم.

Feridoon_Behkar
05-14-2012, 10:15 AM
واسه چگالی عضلات و کم کردن وزن دوره ی عالی هست.
آفرین ولی واسه آدمی که 5 تا 10 کیلو اضافه داشته باشه خوبه ولی دز لووتیروکسین و هاش سی جی مقداری زیاد هست و باید وعده های هاش سی جی رو زیاد تر کرد و از دز مصرفیش کاست.
2492
موضوع یه کمی پیچیده تر از این حرف هاست.....
دارو هایی مثل کلن و سوما و حتی وینسترول خدبخود ترشح تطبیعی تیرویید رو کم میکنن و شما برای برقراری تعادل باید از هورمون های تیرویید استفاده کنی .... دوز هم مثل هر دوره دیگه یی بسته به حساسیت فرد داره و از راه آزمون و خطا به دست میاد.

esi
05-14-2012, 11:30 AM
برای یکی مث من که برای ریکاوری بیشتر و سریعتر استفاد ه میکنم چه جوریاس؟
دو جلسه در روز تمرین که قراره به سه جلسه هم برسه
هر سه هفته .........تزریق یک تست انانتات 250 میلی گرم
برای 10هفته برنامه دارم
که دو تا تزریقش هم انجام دادم
برای 3هفته آخر هم قصد استفاده از کلن دارم

نظر دوستان چیه ؟

هدف من حجم و قدرت و تفکیک و اینا نیست فقط چن هفته رفتم زیر فشار دچار خستگی مفرط میشدم

Feridoon_Behkar
05-14-2012, 11:39 AM
برای 10هفته برنامه دارم

نظر دوستان چیه ؟

هدف من حجم و قدرت و تفکیک و اینا نیست فقط چن هفته رفتم زیر فشار دچار خستگی مفرط میشدم

تزریق اننتات بهتره هر 10 روز یکی باشه ......

Sepideh
05-14-2012, 12:02 PM
فروش استروئید در این سایت ممنوع هست اما بحث در موردش مشکلی نداره .
پست های نا مربوط را هم خودتون پاک کنید .

انجام شد

mostafa
05-14-2012, 12:30 PM
آره منم 10 روز دوست دارم یک دز کلی استفاده بشه بیشتر واسه مبتدی ها 10 روز و حرفه ایها هم از هفتگی 2 بار تا هفتگی 1 بار دیدم.
البته پزشک برای ثابت نگه داشتن تست بسته به آزمایشات تا 30 روز هم تجویز میکنه برای بیشتر دلایل پزشکی.

mostafa
05-14-2012, 01:01 PM
برای 10هفته برنامه دارم

نظر دوستان چیه ؟

شما که 2 تا 3 جلسه در روز تمرین میکنی با کسی که 2 تا 3 جلسه در هفته تمرین میکنه فرق داره پس باید حرفه ای تر عمل کنید برای دوره یا اصلا نرید یا دارید میرید اصولی برید که فقط عوارض رو نبینید نتایج رو هم ببینید.

فیتنس
05-14-2012, 05:22 PM
این دوره مال آقا فریدون شماست نه صادق جون من.
در ضمن ربط نداره ولی سوال پرسیدی میگم من با یکی از مدیران مشکل داشتم نه اون بزرگوار.
بعدش دوباره شما پستت رو بخون تازه الان خوب رسوندی مطلب رو نه اون پست نصف و نیمه بالات.!!!
شما که میگی 4 تا اکسی لایت بهت نمی سازه نباید یک نصفه رو بخوری اون دوره بالا میشه روزی 2 تا.
بعدش هر آدم حرفه ای بدن خودش رو میشناسه و میفهمه که چقدر باید مصرف کنه یا میره پیش این کارش نه اینکه سرخود پاشه چندتا قرص بندازه بالا!!!.
مثلا خودت گفتی به من 3 تا میسازه پس این مکمل رو به بدنت امتحان کردی فهمیدی چقدر بهت سازگاره یا حساسیتی نسبت بهش نداشتی پس میبینی چیز پیچیده ای نیست در مورد دارو و استرویید و . . . همین موضوع آزمون و خطا حکم میکنه بله خطرناکه واسه مبتدیا و برای کساییکه اول راهن و نمیدونن اصلا چه جوری نوشته میشه نه برای حرفه ایها البته خطر داره ولی کمتر به جرات میگم اگر هورمون های تیرویید نبود خیلی از مدال آوران امروزی سطح جهانی نابود میشدند.
بله ما ایرانیا اوستای چیزای منفی هستیم اگر همین افراد مغزشون رو در راه علم میدادن دانشمند میشدن دزدها و . . . ایرانی.
یکجوری میگی عوارض انگار کسی نمیدونه !!!. اکثرا میدونن عده ای برای هیکل های خیابانی عده ای برای مدال و . . . استفاده میکنن و بیشترشون هم میدونن ولی یک جورایی هر کس دلایل خودش رو داره برای استفادش.
این که دارو هست آب هم زیاد بخوری عوارض خودش رو داره.
دیگه کش ندیم برسیم به موضوع اگر ناراحت شدین شما بزرگوارین ببخشید قصد ناراحتی نیست فقط بحث و تبادل نظر اینم 100 بار ما اینجا واسه کسی دوره تجویز نمی کنیم فقط راجبش بحث میکنیم و دعوا هم نداریم.

باور کن من جز هیچ دسته و هیچ سایتی نیستم نه فریدون میشناسم نه صادق جون شما از اول هم گفتم برای مبتدی ها و کم سن ها عوارض هم اطلاع رسانی بشه حرفه ای اسمش روشه قطعا به این تایپک هیچ احتیاجی نداره خودم از این به بعد هر دوره شما زیرش عوارضشو مینویسم برای همین گفتم وقتی مکمل های چربی سوز انقدر پیشرفت کردن چه نیازی هست به این مزخرفات هورمون تیرویید مدال آورها مگر چقدر چربی دارن با برنامه غذایی و هوازی کاملا کات میکنن شما مسخره کردی میگی با رژیم نون چجور میتونی حجم بیاری من روزی 1 کیلو سینه مرغ میخورم و برنامه غذایی و مکملی کامل مکمل ها هم خیلی پیشرفت کردن مثال پمپ خیلی عالی برای رژیم و....

بله خیلی ها هستند قورمه سبزی میخورن و مثلا با یک مکمل وی انتظار چه چیزهای دارن اولین چیزی هم که میپرسن ته قوطی مکمل چرا اینجوری هست!؟از همون اولیکه مکمل وارد ایران شد پرسیده میشه هیچکس هم نمیتونه فقط با استرویید خالی بدن داشته باشه کاری هم به جزییات اینکه کسی میدونه یا نمیدونه نداریم از اول گفتم عوارض هم اطلاع رسانی بشه نشد خودم دست به کار شدم شما بحث راه انداختی و زحمت نمیدی یک کتاب بخونی یا بگردی تو اینترنت کم کاری تیرویید و پر کاریشو بخونی بعد مثل ممد کول دارو فروشها میگی کی گفته عوارض روانی داره! در صورتی که نه فریدون نه استاد جونت نه هیچ پزشکی نمیتونه تشخیص بده و برنامه بنویسه بدون عوارض چون هورمون همیشه عوارض داشته و بدن با بدن فرق داره اگه هر هفته مورد آزمایش هم قرار بگیرهبا هم شاید مشکلی بوجود بیاد در آخر میگم شما دوره بده منم عوارضشو میگم کار شما هم راحت تر میشه موفق باشی

mostafa
05-14-2012, 06:19 PM
عزیز من این تاپیک بحث و تبادل نظر هست و همه افرادی که اینجا سر میزنند هم مبتدی نیستند ولی ممنون دستت درد نکنه کار خوبی واسه مبتدیا می کنی.
همه واسه خودشون میدونن بیا تو رو ببرم انقدر نگی غذای طبیعی طبیعی دیگه مال تو قصه هاست.
پرورش ماهی داره ماهی که چه عرض کنم باید بگیم کوسه و غذاشون پشکل گوسفند و خون گاو کشتارگاه چون هورمونی هست خونشون میدن زود بزرگ بشن و سری میزنیم به مرغ هایی که صدای جوجه هنوز میدن چرا؟ معلوم هست سر 42 روز فقط تو دهات ها جوجه ها 100 گرم گوشت میارن نه 2 کیلو و طبیعی هنوز بزرگ نشدن و فقط هیکلشون گنده شدم و صدای جوجه میدن با اون همه حجم هورمونی که میدن به بدبختا نمیتونن حتی راه برن دیدی که مطمعنا!!!.
بازم بگم از این غذاهایی که میگی طبیعی!!!.
یا از مکمل هایی بگم که توشون دگزامتازون کاشکی باشه ولی توش ترامادول و قرص های تاریخ گذشته هستن!!!.
و شرافت داره این استرویید که معلومه توش چیه؟
اون قهرمانهایی که گفتم شما یک کم مطالعه کن ببین همه فصل در آمادگی به سر میبرن؟
2 ماه مونده به مسابقات اردو میرین معمولا واسه آمادگی بیشتر بوکس و موی تای و کاراته و کنگفو توآ هم خبر دارم چون بودم.
مگه میشه عوارض نداشته باشه چیزی؟!!! همه میدونن تو برو سر کوچتون از یک عابر که داره از پیشت رد میشه بپرسی تقریبا بلده چه برسه کسی که تو این فروم عضو هست و سرش تو اینترنت و باشگاه هست.
شما چه قدر ساده هستی که فکر می کنی مدال آوران بایک رژیم و تمرین معمولی به این درجات میرسن؟!!!
لابد شما هم مثل آدمای معمولی فکر میکنی رضا زاده با قدرت ترکی خودش اون وزنه رو بلند کرد!!!.
مشخص هست کی مبتدیانه حرف میزنه.
بنویس دستت درد نکنه ولی یک سرچ کنه بیشتر گیرش مطلب میاد تا شما بهشون بگین!!!.
همه حرفه ایها هم مربی دارند هم دکتر بالا سرشون هست و هم همفکری و تبادل اطلاعات و مشورت میکنن .
این ورزش غرورآفرین بدنسازی سبک ممد کول و جعفر بازویی هست متاسفانه که هر کی تو 2 تاآمپول میزنه و 4 جلسه تمرین میکنه فکر میکند علامه و خدای بدن بادی و دوره نویسی هست و همه رو می خواد ارشاد کنه عزیزم.!!!
من که توهینی نمیبینم ولی اگر ناراحتی پیش آوردم معذرت می خوام.

King PDA
05-14-2012, 07:49 PM
برای 10هفته برنامه دارم

نظر دوستان چیه ؟

تزریق اننتات بهتره هر 10 روز یکی باشه ......

دوستان ميشه در مورد اين يه خورده صحبت كنين
الان ايشون هر ده روز يه تست 250 بزنه و چند تا بزنه؟
تو طول دوره احتياج به تاموكسيفن و پروويرون نيست؟ بعد دوره چي؟؟ كلومايد و hcg ؟

و اينكه اگه همراه اين تست250 از دكا هم استفاده كنه؟

فیتنس
05-14-2012, 08:00 PM
عزیز من این تاپیک بحث و تبادل نظر هست و همه افرادی که اینجا سر میزنند هم مبتدی نیستند ولی ممنون دستت درد نکنه کار خوبی واسه مبتدیا می کنی.
همه واسه خودشون میدونن بیا تو رو ببرم انقدر نگی غذای طبیعی طبیعی دیگه مال تو قصه هاست.
پرورش ماهی داره ماهی که چه عرض کنم باید بگیم کوسه و غذاشون پشکل گوسفند و خون گاو کشتارگاه چون هورمونی هست خونشون میدن زود بزرگ بشن و سری میزنیم به مرغ هایی که صدای جوجه هنوز میدن چرا؟ معلوم هست سر 42 روز فقط تو دهات ها جوجه ها 100 گرم گوشت میارن نه 2 کیلو و طبیعی هنوز بزرگ نشدن و فقط هیکلشون گنده شدم و صدای جوجه میدن با اون همه حجم هورمونی که میدن به بدبختا نمیتونن حتی راه برن دیدی که مطمعنا!!!.
بازم بگم از این غذاهایی که میگی طبیعی!!!.
یا از مکمل هایی بگم که توشون دگزامتازون کاشکی باشه ولی توش ترامادول و قرص های تاریخ گذشته هستن!!!.
و شرافت داره این استرویید که معلومه توش چیه؟
اون قهرمانهایی که گفتم شما یک کم مطالعه کن ببین همه فصل در آمادگی به سر میبرن؟
2 ماه مونده به مسابقات اردو میرین معمولا واسه آمادگی بیشتر بوکس و موی تای و کاراته و کنگفو توآ هم خبر دارم چون بودم.
مگه میشه عوارض نداشته باشه چیزی؟!!! همه میدونن تو برو سر کوچتون از یک عابر که داره از پیشت رد میشه بپرسی تقریبا بلده چه برسه کسی که تو این فروم عضو هست و سرش تو اینترنت و باشگاه هست.
شما چه قدر ساده هستی که فکر می کنی مدال آوران بایک رژیم و تمرین معمولی به این درجات میرسن؟!!!
لابد شما هم مثل آدمای معمولی فکر میکنی رضا زاده با قدرت ترکی خودش اون وزنه رو بلند کرد!!!.
مشخص هست کی مبتدیانه حرف میزنه.
بنویس دستت درد نکنه ولی یک سرچ کنه بیشتر گیرش مطلب میاد تا شما بهشون بگین!!!.
همه حرفه ایها هم مربی دارند هم دکتر بالا سرشون هست و هم همفکری و تبادل اطلاعات و مشورت میکنن .
این ورزش غرورآفرین بدنسازی سبک ممد کول و جعفر بازویی هست متاسفانه که هر کی تو 2 تاآمپول میزنه و 4 جلسه تمرین میکنه فکر میکند علامه و خدای بدن بادی و دوره نویسی هست و همه رو می خواد ارشاد کنه عزیزم.!!!
من که توهینی نمیبینم ولی اگر ناراحتی پیش آوردم معذرت می خوام.

شما خودت دارو فروش هستی حرف های شما هم همش قصه و داستان های دارو فروش جماعت هست سوال های من مبتدی جواب بدین یک سوال مگر هورمون میتونه در دمای پختن وجود داشته باشه اگر گوشت زیاد بپزه همه چیزش از بین میره دارو چجوره میمونه! یا یک سوال دیگه مگر دارو وقتی استفاده میکنی مگه تبدیل نمیشه همینطور اون دارو بدون تغییر میره داخل عضله و باعث حجم میشه؟ مکمل های که شما میگی تقلبی هست و اگر باشه این دارو ها بخاطر استفاده زیاد و چندین ساله همه عوارض دارو ها میاد سراغ ورزشکارها یا اگه گوشت هورمون داشته باشه و هورمونش همینطور بمونه م تغییر نکنه خوب همه مردم بخاطر استفاده روزانه دچار عوارض این داروها میشن و هزاران مشکل و مریضی میگیرن!

mostafa
05-14-2012, 10:16 PM
شما خودت دارو فروش هستی حرف های شما هم همش قصه و داستان های دارو فروش جماعت هست سوال های من مبتدی جواب بدین یک سوال مگر هورمون میتونه در دمای پختن وجود داشته باشه اگر گوشت زیاد بپزه همه چیزش از بین میره دارو چجوره میمونه! یا یک سوال دیگه مگر دارو وقتی استفاده میکنی مگه تبدیل نمیشه همینطور اون دارو بدون تغییر میره داخل عضله و باعث حجم میشه؟ مکمل های که شما میگی تقلبی هست و اگر باشه این دارو ها بخاطر استفاده زیاد و چندین ساله همه عوارض دارو ها میاد سراغ ورزشکارها یا اگه گوشت هورمون داشته باشه و هورمونش همینطور بمونه م تغییر نکنه خوب همه مردم بخاطر استفاده روزانه دچار عوارض این داروها میشن و هزاران مشکل و مریضی میگیرن!

بله دقیقا همینطوره شاید هورمونها در دمای بالا از بین برند ولی آنچه که ماها در زندگی امروزه شاهد هستیم ناراحتی های قلبی و بیماریهای ریوی روبه افزایش هست و مخصوصا پوکی استخوان که پدربزرگ 80 ساله من نگرفته جوان 30 ساله دچارش شده و انواع و اقسام مختلف بیماریها که با اینگونه گوشت ها بوجود میاد در صورتی که مادربزرگ هایمان کره های محلی و شیر های خالص از گاوهای طبیعی خوردن و طبیعی زندگی کردند که انقدر بزنم به تخته سالم هستن و چیزی که به تو جوان در رادیو وتلویزیون برای سود دهی بیشتر عنوان نمی کنند و شما حرف های من رو قبول ندارین برین پیش پزشک متخصص بپرسین من دارو فروش میام اینجا درباره ی دوره هایی که تو داروخانه داروهاش هست حرف هم میزنم ؟!!!
هنوز خداروشکر وجدان کاریم رو فدای سود بیشترنکردم پسر جان.!!! الحمدلله نون بخورو نمیری از طریق پرستاری اول بدست میارم.
هنوز شناختی از کسی نداریم بهتر در موردشان قضاوت نکنیم که در اون دنیا باید پاسخگو باشیم.
یعنی هنوز از بازار آشفته مکمل ها هم خبر نداری؟!!!
خیلیا شاید مثل شما وضع مالی خوبی ندارن که هی روزی 1کیلو گوشت بخورن ومکمل و . . . پس ماها باید با کمترین خرج و کمترین عوارض بیشترین نتیجه رو واسه طرف بیارم.
نمیدونی بعضی مردم هنوز نمیتونن خرج خودشون رو بدست بیارن!!!.
2537

Sepideh
05-14-2012, 10:18 PM
باز شروع كردين؟:102: پستاتون رو كه پاكيدم حالتون مياد سر جاش هر حرفي دارين برين تو پروفايل همديگه :102:

mostafa
05-14-2012, 11:26 PM
دوستان ميشه در مورد اين يه خورده صحبت كنين
الان ايشون هر ده روز يه تست 250 بزنه و چند تا بزنه؟
تو طول دوره احتياج به تاموكسيفن و پروويرون نيست؟ بعد دوره چي؟؟ كلومايد و hcg ؟

و اينكه اگه همراه اين تست250 از دكا هم استفاده كنه؟

سلام بر شما دوست عزیز
تنظیم دوره نیاز به مشاوره حضوری داره ولی حالا که امکانش نیست شما عکس یا مشخصات کامل بدین که بهتر از هیچی هست.

King PDA
05-14-2012, 11:34 PM
واسه خودم نميخوام
يكي از دوستان هستش
قد 180 وزن 85 هم عضلاني هم يه خورده هم چربي شكمي داره
قبلا يه دوره 6 هفته اي ديانابول رفته با يه دوره 7 هفته اي تست پريپيونات + وينسترول

حدودا 4 سال ورزش ميكنه و به نسبت چگالي خوبي داره

mostafa
05-14-2012, 11:56 PM
واسه خودم نميخوام
يكي از دوستان هستش
قد 180 وزن 85 هم عضلاني هم يه خورده هم چربي شكمي داره
قبلا يه دوره 6 هفته اي ديانابول رفته با يه دوره 7 هفته اي تست پريپيونات + وينسترول

حدودا 4 سال ورزش ميكنه و به نسبت چگالي خوبي داره

دوره ی 8 هفته ای واسش خوبه و مدل داروهاش تستسترون انانتات هفتگی 500 میلیگرم به همراه روزانه 50 میلیگرم روزی پروویرون تا 2 هفته پس از آخرین تزریق.
لیورگل 140 رو هم میتونه پس از اتمام 10 هفته به مدت 15 روز روزی 2 عدد میل بفرمایند برای احتیاط.
دوره ی خوبی هست تقریبا متوسط و با عوارض به نسبت کم تا حدودی ولی پروتیین رو بالا ببره بگو حتما.
همه چیز در داروخانه موجود هست فقط در مورد پروویرون بگو خیلی مواظب باشه با کیفیت و شرینگ اصل2547 آلمانی خوبه اگر گیر آورد دوره ی تقریبا خشکی میشه.
موفق باشید.

King PDA
05-14-2012, 11:58 PM
بعد دوره چي؟ كلومايد و hcg نميخواد؟ چون خودش ميگه ميخواد اينا رو هم استفاده كنه

mostafa
05-15-2012, 12:40 AM
نه چون پروویرون یک آنتی آروماتاز هست و استروژن رو هم از بین میبره قویتر از کلومیفن و . . . عمل میکنه مزیتی داره نسبت به کلومیفن جلوی تبدیل تست رو به استروژن رو میگیره و سطح تست رو بعد از دوره به حالت اولش بر میگرداند گفتم که 10 هفته مصرف کنی پروویرون ولی دوره تا 8 هفته هست.

arash50
05-15-2012, 01:24 PM
یکی از دوستام میخواست تست بگیره رفتیم یه جایی بعد من گفتم بزار عکس بگیریم من نشون بچه ها بدم اگه تایید شد میریم میگیریم....
2555
2556
2557
2558
تقله یا نه میشه اعتماد کرد؟؟؟
اگه عکس اصلش رو دارید بزارید و یه توضیحی هم بدید که چرا تقل هست مرسی

mostafa
05-15-2012, 03:46 PM
اصلش مال ایتالیا هست و این لابراتور رو چین پر میکنه از لحاظ کیفیت متوسط هست اگر اصل باشه.
وینسترولش هم هست اکثرا 3 میل و نمونه های 20 میلش هم هست جواب میده ولی من بودم پروپیانات رو نمیگرفتم.

mostafa
05-15-2012, 03:55 PM
تستسترون میخواین داروخانه داره نمیدونم چون ارزون هست نمیگیرین؟!!!
والا همین تستسترون داروخانه با نمونه های اروپایی هم قیمت هست در بعضی مواقع گران تر هم هست.
نمونه وارداتی هم هست که مال آلمان هست و قیمت دولتی 5000 تومان بود که بیشتر هزینه رو دولت داده بود و قیمت اصلش هم حدود 15000 تومان بود قبل از گرانی دلار.
واقعا لیاقت ما همین نمونه های در پیت هست و ظاهر بین هستیم!!!.

arash50
05-15-2012, 10:12 PM
اصلش مال ایتالیا هست و این لابراتور رو چین پر میکنه از لحاظ کیفیت متوسط هست اگر اصل باشه.
وینسترولش هم هست اکثرا 3 میل و نمونه های 20 میلش هم هست جواب میده ولی من بودم پروپیانات رو نمیگرفتم.

چشم بسته غیب میگی داش من....
خوب منم عکس گذاشتم که بگی اصله یا نه؟؟

arash50
05-15-2012, 10:17 PM
2564
2565
اینم از ویسنترول این چه جوریاست؟؟اصل یا تقل؟؟

Nima
05-15-2012, 10:35 PM
اصله داداش. کیفیت خوبی هم نداره. از آلفا فارما هم کمتر.

arash50
05-15-2012, 10:44 PM
اصله داداش. کیفیت خوبی هم نداره. از آلفا فارما هم کمتر.

کدوم تست یا وین؟؟یعنی اصله ولی کیفیتش خوب نیست؟؟

mostafa
05-15-2012, 10:51 PM
چشم بسته غیب میگی داش من....
خوب منم عکس گذاشتم که بگی اصله یا نه؟؟

منم گفتم دیگه خوب بخون اصله کیفیتش پایین هست ولی جوابدهی واسه مبتدیا جواب میده و کسایی که اولین بارشون هست.

mostafa
05-15-2012, 10:54 PM
کدوم تست یا وین؟؟یعنی اصله ولی کیفیتش خوب نیست؟؟

وینسترولش اگر اصل باشه کیفیتش عالیه اسپانیا محشره ظاهرش اصل هست.

arash50
05-15-2012, 10:58 PM
یعنی وین هم اصله؟؟

arash50
05-15-2012, 11:14 PM
2574
2575
2576
یعنی دهنش رو صاف کردم از همه دارو هاش عکس گرفتم....این هلوگرام او پایینش خراش که میدادی یه کدی زیرش بود نمیدونم چی بود....
این چطوره؟؟

mostafa
05-16-2012, 12:37 AM
یعنی وین هم اصله؟؟

وینسترول اصل اسپانیا دزما واسه ما 14000 تومان در میاد که محدود میاوردیم به دلیل گرونی نمی خریدن حالا نمیدونم شما چند گرفتین؟

arash50
05-16-2012, 12:39 AM
فک کنم هر آمپول 8 تومن گفت....3*8-=24 تومان
البته اگه اشتباه نکنم

mostafa
05-16-2012, 01:51 AM
پس اسپانیا نیست تعداد بالا 18 کمتر ندادن چه ها چه برسه به جند تایی!!!.
اون لابراتور بی دی نمونه تقلبی خارجی زیاد هست واسه همین کسی زیاد نمیتونه متوجه نمونه های تقبی اون ور آبی بشه چون دقیق هست یا شایدم از قصذ برای سود بیشتر کرده.!!! ترنبولون منظورم هست.
لابرتور هم از این مدل شیشه ای چند سالی نزده.!!!
اگر حرفم رو باور نداری یک سرچ انگلیسی بزن ببین چند تا ظرف با رنگ های مختلف هر سایتی واسه خودش می فروشه و معلوم نیست کدام فیک هست کدام واقعی؟!!!
اصلا تا حالا خیلی گفتم دنبال لابراتورهای معروف نباشین حتی خود فروشنده هم از بس دقیق میزنن خارجی ها نمیتونن تشخیص بدن دنبال لابراتورهای شناخته نشده مثل ام اس پی مکزیک و جی بی و. . . اینا باشین و خیلیا هم راضی بودن تا حدودی فقط کیفیت آنچنانی که باید داشته باشه نداره ولی درصد اطمینانش بیشتر هست.
از من گفتن گرچه این نمونه هایی که گفتم فریدون تقلب میدونه ولی تقلب با کیفیت کم فرق داره.!!!

mostafa
05-16-2012, 01:58 AM
2577مثلا همین نمونه اصل هست فقط کیفیت پایینی دارد.

Feridoon_Behkar
05-16-2012, 10:16 AM
آرش جان تمام نمونه هایی که گذاشتی به جز وین 100% تقلبی هستن......
زیاد به صحبت های دوست دوا فروشمون توجه نکن .... این نمونه یی که خودش گذاشته اصلا وجود خارجی نداره و بی برو برگرد در زیرزمین های پاکستان و ایران پر میشه.

bushehr
05-16-2012, 10:38 AM
آرش جان منم در راستای استاد فریدون وینسترول را که گرفتی را تایید میکنم خودم هم قلا استفاده کردم خیلی ازش راضی هستم و الان هم دو ماه هنوز مثلش پیدا نکرم که استفاده کنم و بقسه را که گذاشتی به نظر منم باید تقلبی باشه
وینسترولی هم که من داشتم مثل همین بود خیلی عالی جواب میداد و اینطوری بود که وقتی میذاشتیش ته نشین میشد
میتونی بگی که از کجا گیرش اوردی چون من هر چی گشتم اصلشو پیدا نکردم

arash50
05-16-2012, 11:45 AM
دم همه دوستان گرم اون british dragon رو خودم میدونستم فیک هست چون قبلا اصلش رو دیده بودم...
وین رو هم مرسی که گفتین....
محسن جان وین یکی از دوستام بود که اینارو داشت ولی خدایی خودش میگفت من که دارم نمیدونم کدوم اصله کدوم فیک البته بگم دارو فروش نیستش واسه همین یه ارزن معرفت داره که رک میگه......

mostafa
05-16-2012, 11:53 AM
همون وینسترول رو تنهایی بری خوبه فقط چون اولین بارت هست زیاد سختگیر نباش چون ضعیف ترین هم بزنی بهت جواب میده.

mostafa
05-16-2012, 12:03 PM
والا اصلا اینا رو ولش کن یک آندریول بگیری خیلی بهت جواب هم میده هم اصل هست.

arash50
05-16-2012, 01:58 PM
یعنی شما میگی اگه دوره با یه دارو برم خوبه؟؟
من چیزی از دارو زیاد نمیدونم ولی دیدم همه حتی دوره های سبک رو با 2 تا دارو میرن حداقل....

mostafa
05-16-2012, 03:33 PM
ببین عزیزم همه رو بیخیال شما حتی 2 تا ناندرلون 25 میلیگرم در هفته بزنی هم رشد میکنی.
میگی نه امتحان کن.
لازم نیست دوره ی اول خودت رو بمباران کنی!!!
یادت باشه هیج وقت بدنت رو بمباران نکنی که خدای ناکرده دیگه حتی با ترنبولون هم رشد نکنی!!! واسه اولین دوره آندریول رو بعضی داروخانه ها دارند و ضعیف هست و با کیفیت و بدون آب عضله بهت میده داداشم نکن دز پایین و عضله با کیفیت بهتر از اینکه بادکنک بشی بادت در بره هست.
مگه عجله داری ؟
دوره رو 2 ماه در نظر بگیر و حجم ماندگار داشته باشی و به قول ما حجم لب ساحلی یل زیر لباسی داشته باشی نه اینکه فقط از زیر لباس فیگور بگیری و جرات درآوردن لباس رو نداشته باشی!!!.
اگر خواستی در خدمتم وظیفه هست.2591

arash50
05-16-2012, 07:45 PM
ببین عزیزم همه رو بیخیال شما حتی 2 تا ناندرلون 25 میلیگرم در هفته بزنی هم رشد میکنی.
میگی نه امتحان کن.
لازم نیست دوره ی اول خودت رو بمباران کنی!!!
یادت باشه هیج وقت بدنت رو بمباران نکنی که خدای ناکرده دیگه حتی با ترنبولون هم رشد نکنی!!! واسه اولین دوره آندریول رو بعضی داروخانه ها دارند و ضعیف هست و با کیفیت و بدون آب عضله بهت میده داداشم نکن دز پایین و عضله با کیفیت بهتر از اینکه بادکنک بشی بادت در بره هست.
مگه عجله داری ؟
دوره رو 2 ماه در نظر بگیر و حجم ماندگار داشته باشی و به قول ما حجم لب ساحلی یل زیر لباسی داشته باشی نه اینکه فقط از زیر لباس فیگور بگیری و جرات درآوردن لباس رو نداشته باشی!!!.
اگر خواستی در خدمتم وظیفه هست.2591

آندریول اگه قرار باشه استفاده کنم تست تزریقی از داروخونه میگیرم....
اندریول تا اونجایی من میدونم باید دز بالا مصرف کنی تا جواب بگیری اگه اشتباه نکنم روزی 8 الی 10 قرص یا 5 الی 7 این حدودا....بد این همه روزانه به استروژن تبدیل نمیشه؟؟
با اینکه کلا با فرم تزریقی مشکل دارم ولی تو این یه مورد فکر کنم تست تزریقی بهتر جواب میده.....
خودم تو فکرم اینه:
اون مقداری که تو فکرم هست بیام پایین 7 8 کیلو....بعد یه دوره تست انانتات برم درست میگم همینه که تو داروخونه هست دیگهd:

mostafa
05-16-2012, 10:18 PM
افرین فکرت خوبه فقط باید تنظیم بشه دوره .
هر موقع خواستی بگو تا با کمترین از میزان از دست دادن عضله چربی بسوزانی.
2602

mostafa
05-17-2012, 12:51 AM
آندریول اگه قرار باشه استفاده کنم تست تزریقی از داروخونه میگیرم....
اندریول تا اونجایی من میدونم باید دز بالا مصرف کنی تا جواب بگیری اگه اشتباه نکنم روزی 8 الی 10 قرص یا 5 الی 7 این حدودا....بد این همه روزانه به استروژن تبدیل نمیشه؟؟
با اینکه کلا با فرم تزریقی مشکل دارم ولی تو این یه مورد فکر کنم تست تزریقی بهتر جواب میده.....
خودم تو فکرم اینه:
اون مقداری که تو فکرم هست بیام پایین 7 8 کیلو....بعد یه دوره تست انانتات برم درست میگم همینه که تو داروخونه هست دیگهd:

تبدیلش به استروژن کم تا متوسط تازه از دز 240 میلیگرم به بالاتر هست به شما 4 تا در روز واسه 2 ماه خوبه داروخانه هم داره.

Feridoon_Behkar
05-17-2012, 07:21 PM
سر آشپز برا چی پست منو حذف کردی.....؟
آرش جان دوباره میگم..... تمام دارو هایی که عکس گذاشتی تقلبی هستن جز وین که اون هم کیفیت خوبی نداره....
عکسی هم آقا مصطفی دوا فروش سایت گذاشته از بیخ و بن تقلبی هست و وجود خارجی نداره
سر آشپز این تالار خودش مدیر داره ......

King PDA
05-17-2012, 08:17 PM
سر آشپز برا چی پست منو حذف کردی.....؟
آرش جان دوباره میگم..... تمام دارو هایی که عکس گذاشتی تقلبی هستن جز وین که اون هم کیفیت خوبی نداره....
عکسی هم آقا مصطفی دوا فروش سایت گذاشته از بیخ و بن تقلبی هست و وجود خارجی نداره
سر آشپز این تالار خودش مدیر داره ......

آقا فريدون داداش اگه وقت ميكني شما هم يه تاپيك باز كن اونجا راهنمايي بكن

كسي كه بخواد استروييد مصرف بكنه نهايتا ميكنه ولي شماها كه علم اين كار رو دارين بهتر نيستش يه تاپيك هم شما باز كنين و راهنمايي كنين هم دوره ها و هم ريكاوري بعد دوره كه خيلي خيلي مهمتر هستش
:53::53:

Feridoon_Behkar
05-17-2012, 11:04 PM
آقا فريدون داداش اگه وقت ميكني شما هم يه تاپيك باز كن اونجا راهنمايي بكن

كسي كه بخواد استروييد مصرف بكنه نهايتا ميكنه ولي شماها كه علم اين كار رو دارين بهتر نيستش يه تاپيك هم شما باز كنين و راهنمايي كنين هم دوره ها و هم ريكاوري بعد دوره كه خيلي خيلي مهمتر هستش
:53::53:
عزیز من هیچ علمی در کار نیست......
در نهایت مقاومت بدن شما در برابر عوارض هست که مشخص میکنه کی آسیب میبینه و کی نمیبینه و فهمیدن این راهی جز آزمون و خطا نداره......
5-6 سال پیش من خودم جوون تر بودم.....فکر میکردم هر کاری که اراده کنم شدنی هست...... فکر میکردم عوارض همیشه مال مردمه و من اگه با علم جلو برم هیچیم نمیشه...... ویال ویال آشغال هال تایگر فارما و دایموند فارما و عبدل فارما و رستم فارما به خودم تزریق میکردم .... مشت مشت قرص های تیرویید میخوردم ...... ولی آخرش چی؟....... هیچی
الان سنم بیشتر شده....... خیلی چیزا رو دیدم .... خیلی چیزا رو شنیدم....... با خیلی ها صحبت کردم......
ولله که این ورزش فقط تمرین نه و رژیم....... این ورزش یه سبک زندگی هست ...... فقط یه وزرش نیست ..... باید لحظه به لحظه زندگیت رو برنامه باشه ....... من الان دارم با چند نفر از حرفه یی های این ورزش تمرین میکنم .... با هم بحث میکنیم ...... به خدا هیچ کدوم از حرفه یی ها از این آت و آشغال ها استفاده نمیکنن.....
اسم نمیبرم .... از همین سایت بچه 16 ساله که هنوز سیبیلش در نیومده زنگ زده بود التماس میکرد بیا به من دوره بده....... یکی از بچه ها الان گفته به من دوره بده به خدا هنوز تو جوابش موندم چی بگم......
شما ها کلا مسئله رو اشتباه گرفتین ......
این دارو هایی که شما میگین وجود خارجی نداره....... دارو باید تو لابراتوار دارویی تهیه شده باشه...... این ترنبولون و ماسترون که الان برا شما آرزو هست واسه من خاطره شده......
من خیلی وقته سکوت کردم.......
الان بچه های اینجا کم کم به جایی میرسن که واسه زندگی روزمره هم مجبور میشن no و محرک استفاده کنن.... بابا به خدا هیچ کدومتون فلسفه مکمل های نیترو رو نفهمیدین.....
به همتون حق میدم چون خودم این دوران رو گذروندم و میدونم تو ذهنتون چی میگذره .....
خدا نگنه اون روز برسه ولی اگه یه روزی به غلط کردم افتادین یادتون باشه که یکی این یاسین رو تو گوشتون خونده بود ......

King PDA
05-17-2012, 11:37 PM
به نظر من تنها دوره اي كه ميشه تو ايران رفت و قابل اطمينان همين تست انانتات و ناندرلون هستش كه تو داروخونه ميفروشن
من كه عمرا ديگه اگه از خود فارما هم بيان دارو رو بدن بهم بازم بهشون شك دارم

Admin
05-18-2012, 12:53 PM
باز هم میگم .
فروش دارو در این سایت غیر مجاز هست و کسی حق اینکار را نداره .
اما اگر کسی نظری میده و شخص دیگری مخالف هست میتونه اعلام کنه .
اما لطفا بدون توهین و بی احترامی باشه .

Amin khan
05-22-2012, 06:12 PM
اقا فریدون استاد بنده هستن و من از ایشون چیزای زیادی یاد گرفتم و کسی تو این تالار تا وقتی من مدیرم حق نداره پستشون رو حذف کنه اگر موردی هم بود به خودشون بگید خود ایشون حذف کنن
حالا یه مدت من مشکل دارم نمیتونم بیام نباید بی نظمی باشه که تا وقتی هم که من بیام دوست عزیزم ارش زحمت سر و سامون دادن به این تالار رو میکشن

Sepideh
05-22-2012, 07:11 PM
اقا فریدون استاد بنده هستن و من از ایشون چیزای زیادی یاد گرفتم و کسی تو این تالار تا وقتی من مدیرم حق نداره پستشون رو حذف کنه اگر موردی هم بود به خودشون بگید خود ایشون حذفکمم
نننحالا یه مدت من مشکل دارم نمیتونم بیام نباید بی نظمی باشه که تا وقتی هم که من بیان دوست عزیزم ارش زحمت سر و سامون دادن به این تالار رو میکشن
امين خان دوست خوبم سلام .اين مدت كه شما نبودي ادمين هم كه نبود ارش هم همين ديشب مدير شده توقع داشتي كي بياد رسيدگي كنه عزيزم؟ قوانين سايت رو كه طراحي شدن يه دور بخون مرسي

Amin khan
05-22-2012, 07:17 PM
ممنون از رسیدگیتون الان دارم میرم دنبالش نتم رو درست کنم و ایشالا از فردا مثل قبل فعال در خدمت دوستام هستم، خودم زحتشو از گردن مدیرای دیگه کم میکنم

Amin khan
05-22-2012, 07:28 PM
2683نمونه استک حجم خشک مناسب برای افراد با چربی اضافی.2684

لطف کنید از تنظیم دوره تو تالار ها خوددداری کنید چون غیر از شما برای دیگران هم مسئولیت ایجاد میکنه کاربری اگر درخواست هم داشت میتونید تو پیام خصوصی راهنماییش کنید
تو تالارها فقط به اسم دارو اکتفا کنید مقدار و نحوه ی مصرف رو لطفا بیان نکنید
ممنون

Feridoon_Behkar
05-23-2012, 11:46 AM
امین جان ممنون از لطفت
ولی همونطور که بار ها گفتم سرنوشت این چنین موضوعاتی همیشه به جنجال ختم میشه ..... جون یه عده دنبال سود خودشون هستن و یه عده هم بنا به تجربیاتشون نظر میدن که لزوما برای همه درست نیست....
من خودم تا 2-3 سال پیش فکر میکردم هرچی تو کتاب یا سیت های خارجی نوشته درسته ولی الان میبینم که مقاومت بدنها در برابر عوارض متفاوت هست و یه دارویی که برای من هیچ عارضه یی نداره میتونه برای شما بسیار خطرناک باشه و بلعکس.....
اگر این موضوع بع صورت تلار مقالات در بیاد و هرکسی مقاله ترجمه شده خودش رو برای مدیر تالار بفرسته و بعد از اینکه مدیر رفرنس هاش رو بررسی کرد در تاپیک مناسب قرار بده خیلی بهتر میشه.

mostafa
05-23-2012, 03:55 PM
بله 100% من که بدنسازی رو هر چند وقت 1 بار واسه پایین اومدن سی پی کی خونم ترک میکنم تا به حالت نرمال برگردم چه برسه به داروها یا استروییدها!!!.
هدف از مباحث یکی که بخواد مصرف کنه می کنه حرف من یا شما رو گوش نمیکنه.!!! بدابه حالش.
ولی والا همه چی به دارو و استرویید نیست چون همه قهرمانان همین استروییدها و داروها رو مصرف می کنند با نکات علمی هم شاهد مرگ و میر ورزشکاران در سطوح بالا هستیم تازه که دسترسی به نمونه های اروپایی و پزشک و آزمایشات دقیق و تغذیه به کنار باز شاهد عواقب بد داروها در سطوح بسیار بالای حرفه ایهای همه رشته ها هستیم تازه ما که او ن شرایط رو نداریم!!!.
پس از میان بد و بدتر باید بد رو انتخاب کرد و از تجربیات حرف زد نه از نکات مثبتش بلکه به منفی ها هم باید توجه نمود که سرمشق هر چند کوچک افراد حتی 1 نفر بشود باز خوشحال می شویم.
موفق باشید.

Amir
05-24-2012, 05:29 PM
نظرتون در مورد ترنبولون چیه ؟ خوراکیش ؟؟

mostafa
05-24-2012, 05:54 PM
فینا 75 رو میگی؟
اصلش باشه که کولاک میکنه.
ولی جا نیافتاده بود راستش من امتحان نکردم واسه با تجربه ها و حرفه ایهایی که سابقه ی طولانی در مصرف استرویید دارند مناسب هست نه مبتدی ها.

Amir
05-24-2012, 06:08 PM
فینا چیه دیگه ؟؟
بالکان فکر نمیکنم بد باشه .

mostafa
05-24-2012, 07:03 PM
من نمونه خوراکیش رو گفتم هر قرصش 75 میلیگرم ترنبولون داره.
تزریقی خوب که نمونه اصلیش بیشتر از تقلبیش هست هندی و آلفافارما هست.پارابولان.
بالکان فارما هم خوبه جنریک فارما هم خوبه.
واسه یه شاگردم ام اس پی زدم 1 میل هفتگی نمیدونی چی کار می کرد کم مونده بود پر بزنه انرژی بسیار زیادی میده علا وه حجم خشک ناسلامتی 4 تا 5 برابر بیشتر از تستسترون قدرت داره دیگه البته اصلش خیلی نایاب هست مثل الماس.!!!

mostafa
05-24-2012, 07:06 PM
فینا پلیکس70 یا 75 بود.
رو گفتم اسم کمپانیش رو یادم نیست ولی فقط استروییدهای خوراکی میزنه.کمپانی تقریبا جدیدی هم هست دوست داشتم مصرف کنم ولی امان از گذشته!!!.
100 دلار آمریکا قیمت داشت قبل از گرونی دلار و 30تایی بود فکر کنم.:39:

Amir
05-24-2012, 11:23 PM
کسی خوراکی بالکانو دیده ؟؟ لینکی ازش دارید ؟

arash50
05-24-2012, 11:39 PM
بالکان اصل!!!گشتم نبود نگر که نیست اگه گیرت اومد منم میخوام

Amir
05-24-2012, 11:43 PM
دنبال چی گشتی نبود ؟؟

arash50
05-25-2012, 12:03 AM
دنبال چی گشتی نبود ؟؟

هر نمونه دارو ساخت بالکان...اصلا اصلش گیرت نمیاد خیلی گشتم نیست که نیست اگه اصلش گیرت بیاد حرف نداره شاید میشه گفت یکی از بهترین کمپانی های دارو سازی تو این زمینه هست(با توجه به اطلاعاتی که من دارم شایدم اشتباه کنم)

mostafa
05-25-2012, 12:10 AM
شاید برای کبد سمی بیاد بله واقعا خوراکی عوارض کبدیش زیاده ولی برای ورزشکاران پیشرفته ای که آزمایشات دوپینگ پیش رو دارند حکم گنج رو دارد علاوه بر این تنوع قبلا در استروییدهای تزریقی بالا بود ولی الان شاهد طیف گسترده استروییدها به شکل دهانی هستیم ولی بازم میگم این نوع دهان برای ورزشکاران پیشرفته ای که می خواهنددر آزمایشاتشان سربلند بیرون بیاند فقط مجازند در دزهای محدود و در حد اکثر تمدید دوره تا 4 تا 6 هفته مصرف کنند نه ورزشکاری که می خواهد لب دریا یا در خیابان از خودش فیگور در کند و با سلامتیش بازی کند.
موفق باشید.

arash50
05-25-2012, 01:23 AM
پست ها پاک شدن///
تذکر1:اگه باز شاهد توهین باشم ناچار به اخراج فرد هستم..100 بار گفتم بازم میگم به جای اینکه با هم دعوا کنید نظرتون رو بگید نه اینکه.....
واسلام

Sepideh
05-25-2012, 12:26 PM
قانون شماره 23) در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز، توهين آميز و يا مسايل و مشکلات شخصي در مورد يک کاربر و يا يک مدير در انجمن ها آن ارسال سريعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

Amir
05-25-2012, 12:36 PM
فعلا ترن که پیدا شده تا ببینیم ...........
شانس مارو ...... آقا اگه درمورد ترن پستی زده شده لطفا پاک نکنید .
دوستان نظر بدن .

amirdj
05-25-2012, 12:46 PM
دوستان به نظرتون تو اوکراین یا مجارستان استرویید خوبی پیدا میشه که بشه آورد
البته اونجام مث اینکه مشکل ما رو دارن مکمل اصل آمریکایی کمیابd: نمونش تو این سایتشون فقط محصولات BioTech مال آمریکا
http://atlantika.com.ua/brands/37/

mostafa
05-25-2012, 01:36 PM
دوستان به نظرتون تو اوکراین یا مجارستان استرویید خوبی پیدا میشه که بشه آورد
البته اونجام مث اینکه مشکل ما رو دارن مکمل اصل آمریکایی کمیابd: نمونش تو این سایتشون فقط محصولات BioTech مال آمریکا
http://atlantika.com.ua/brands/37/

کمتر است تقلب به نسبت ایران ولی تقلبی تو همه کشورها حتی تو اروپا نمونه های تستسترون داروخانه ای خودمون هم تقلبیش رو میزنن.!!!

Amin khan
05-25-2012, 01:57 PM
فعلا ترن که پیدا شده تا ببینیم ...........
شانس مارو ...... آقا اگه درمورد ترن پستی زده شده لطفا پاک نکنید .
دوستان نظر بدن .

عکس بذار، ترن فوقالعادست البته من تا حالا خوراکیش رو ندیدم، عکس بذار یه پرس و جو برات بکنم

Amir
05-25-2012, 06:15 PM
هنوز خودمم ندیدم . اگه کسی لینکی هم پیدا کرد بزاره ببینم عکسشو میزارم .

mostafa
05-25-2012, 10:33 PM
2882

Amin khan
05-26-2012, 12:52 AM
انیکه ایشون عکسش رو گذاشتن اصلا استروئید نیست یه چیز چرت و پرته کاریی نداره

saman_sh
05-26-2012, 12:36 PM
منم از دوره پارا خیلی راضیم..اصلا تحولی عظیمی گرفتمd:

اینجا زیاد گشتم تو شهر خودمون قیمت خوب و جنس خوب پیدا نکردم که اینارو اقای نصوری (پارس مکمل) برام زحمتشو کشید:1:

288928902891

mohamad wf
05-26-2012, 12:46 PM
اینم ترنبولون خوراکی2892

Amin khan
05-26-2012, 02:13 PM
آخه داستان اینه که تولید ترنبولون خورکی فوقالعاده سخته حتی از هالوتستین هم مشکل تر هستش فرمولش و اگر باشه هم خیلی خیلی قویه

mohamad wf
05-26-2012, 02:45 PM
بله.قيمتش هم زياده.ظاهرا هم خيلي قوي هست.در موردش بخون تو نت.اسمو به انكليسي سرج كني مياره

Nima
05-26-2012, 03:39 PM
اصلا و ابدا واسه مبتدی ها و کسانی که زیر 6 7 سال سابقه تمرین و مصرف دارو رو دارند و هدفی به جز قهرمانی در سطح بالا رو دارند توصیه نمیشه!
اینو یکی واسم 2 قوطی اورده بود. دادم به یکی از دوستان که واسه مسابقات کشوری آماده میشد به طور عجیب و فوق العاده ای تغییر کرده بود.
از روزی که شروع کرد عوارضش رو نشون داد. به آخر قوطی دوم نرسیده دیگه نتونست مصرف کنه.
زردی چشم و تیرگی ادرار و جوش و آکنه و...............

2902

mostafa
05-26-2012, 04:50 PM
با 2 جلسه تمرین سنگین هنوز انرژی میموند یکی دیگه هم دیده بودم روش نوشته بود ام اچ ان فوق العاده وحشتناک بود ضربان قلبم بالا می رفت با وجود تمرینات هوازی سنگین گذاشتم کنار.
اتفاقا به لابراتورهای غیر معروف و بی نام بیشتر اعتماد میشه کرد تا معروف قبلا هم گفتم این عوضیا و تقلب زنان اکثر تلاششون رو بر محصولات معروف و اسم و رسم دار پیاده میکنن و اکثرا هم ببرین پیش صاحب لابراتور هم قابل تشخیص نیستند انقدر اینا تقلب دقیق میزنن در بعضی مواقع!!!.

mostafa
05-26-2012, 04:54 PM
2903

mohamad wf
05-26-2012, 05:14 PM
ادم وسوسه میشه استفاده کنه.من یه دانابول گرفتم ۵۰۰تا ۱۰ میلیگرمی هست.بعد از این دانابول ترنبولون خوراکی برم یا اکسی متولون.؟:106:عوارضش زو مسشه به طور کامل شرح بدی؟کبد یا استروزن یا ... .عقیمی موقت یا همیشگی؟می ارزه یا نه ترن خوراکی؟:42:

mostafa
05-26-2012, 07:15 PM
از عوارضی مه به عینه و به تجربه بگم ضربان قلب بالا تازه من توان هوازیم تعریف نکنم بالاست این ببین چی بود که من تپش قلب گرفتم.!!!:43:
تنهایی با 1 عدد قرص شاهد زردی پوست و داخل چشم پس از تنها هفته ی اول خواهی بود چه برسه با اکسی مصرف کنی بی بروبرگرد کبدت فنا رفته یعنی بتونم بصورت کلی بگم حجم خشک و حتی چربیسوزی و نمایان شدن رگ ها به شرط درصد چربی پایین خواهی بود.!!!
مصرف آب هم باید به شدت بالا باشه و از این نظر وقتی در دوران قبل از مسابقات مصرف بشه به علت کم آبی شاهد خون در ادرار هم خواهی بود.
ولی عقیمی داره اگر در حین دوره کلوماید یا هاش سی جی نزنی بسته به طول دوره حتی به غیر قابل برگشت تبدیل خواهد شد.
حتی مسابقه ای هم بیشتر از 4 هفته به هیچ عنوان توصیه نمیکنم.
واسه کسایی که از دزهای 1000 میلیگرم تستسترون در هفته استفاده کردند و تجربه استفاده استروییدهای رنگارنگ رو دارند بعد از 5 سال می تونن با دز پایین شروع کنند ولی مبتدی و متوسط به هیچ عنوان ریسک بالایی داره حتی سنگ کوب یا ایست ناگهانی قلب سر تمرین و حتی حرفه ایها هم توان هوازی بالایی باید برای مصرف این دارو رو داشته باشند.
استروژن زا نیست.
پروژسترون در دزهای بالا.
کسایی هم که از دیانابول خسته شدن یک دارو هم ردیف دیانابول هست به نام ام اچ ان که استروژن زا نیست و از این دارو ضعیف تر هست که گزینه مناسب تری خواهد بود.
موفق باشید.

mohamad wf
05-26-2012, 09:14 PM
ممنون مصطفی جان.البته من نگفتم با اکسی مصرف کنم.یا اکسی متولون یا ترنبولون.یکی از دوستان تزریقیشو مصرف کرده واقعا عالی شده.با بولدنون با هم مصرف کرده.ولی یکبار میارزه تکی رو با دوز پایین مصرف کرد.تزریقیش اثرش بیشتره یا خوراکیش؟کسی خوراکیشو مصرف کرده؟چه برندو مدلیش بوده؟:106:

VAHID
05-27-2012, 01:25 AM
منم از دوره پارا خیلی راضیم..اصلا تحولی عظیمی گرفتمd: اینجا زیاد گشتم تو شهر خودمون قیمت خوب و جنس خوب پیدا نکردم که اینارو اقای نصوری (پارس مکمل) برام زحمتشو کشید:1: 288928902891 قیمت؟؟

ParsMokamel
05-27-2012, 02:28 AM
قیمت؟؟

25 تومان ...

mostafa
05-27-2012, 12:52 PM
اگر کیفیت و جنس خوب باشه حتی پس از هفته ی اول تغییرات رو حس میکنی.
حتی هفته ای 100 میلیگرم!!!.2919

Amir
05-27-2012, 06:06 PM
2882

نه این نبود این سری اگه تونستم ازش عکس میگیرم .
انگار ترن هم هوادار داره .

Amin khan
05-28-2012, 12:57 AM
فکر کن نداشته باشه !!!!

من از تنها دارویی که تو عضله سازی معجزه دیدم همین ترنبولون بوده (پپتید هم تا حالا کسی دور و برم مصرف نکرده خودمم همینطور سوما هم مثل ترن نبوده)

mostafa
05-28-2012, 02:56 PM
سوما عالیه ولی کاربرد حرفه ای و پول زیاد می خواد مگه مریضه آدم مسابقه که نمیده پولم نداره بخواد سوما مصرف کنه یکی از دوستان سمند زیر پاشو فروخت دوره رفت و 5 شد بابا این همه بدنسازی خرج می کنیدا نصفشو تو رشته های دیگر هزینه کنید یک چیزی میشید!!!
ولی رشته های رزمی الحق دارو بسیار کم مصرف میکنیم و تمرینات واقعا وحشتناکی داره مثل عزیز من موی تای واقعا تمریناتش نفس گیر و هر کسی هم طاقت نمیاره ولی اگر کسی سواد بدنسازی و پشتکار زیاد داشته باشه میتونه موفق تر از رشته بدنسازی ظاهر بشه و واقعا هم عضلات پر کیفیتی رو تو این رشته شاهد هستیم که به راحتی از دست نمیره چون به سختی بدست اومده.
5 برابر قدرتش از تستسترون بیشتر هست و آروماتازش به صفر میرسه باید هم عضله پر کیفیت بده البته نمونه های اصلیش منظور هست.

arash50
05-29-2012, 03:25 PM
هالوتستین چه طوره بچه ها برای افزایش قدرت من شنیدم میگن خیلی خوبه در عین حال وزنت بالا نمیاد!!؟؟یعنی فقط قدرت میده و چگالی عضلات رو افزایش میده؟؟مارک خوبش چیه که بخوایم بگیریم؟؟

mostafa
05-29-2012, 03:31 PM
تقلبیش کمتر از نمونه های معروف استروییدها هست.
چون خیلی کم میشناسن بیشترش اصل هست.
ولی گرون هست کالپا هندیش فکر کنم 50 تایی بود دلار هم ارزون بود در اومد 70 دلار آمریکا.!!!

Amin khan
05-29-2012, 06:18 PM
هالوتستین چه طوره بچه ها برای افزایش قدرت من شنیدم میگن خیلی خوبه در عین حال وزنت بالا نمیاد!!؟؟یعنی فقط قدرت میده و چگالی عضلات رو افزایش میده؟؟مارک خوبش چیه که بخوایم بگیریم؟؟
اول از همه بگم به درد شما نمیخوره عوارضش خیلی زیاده و خیلی هم گرونه
پیدا نمیشه که بخوای مارک خوب و بدش رو مقایسه کنی

megateron
06-01-2012, 12:08 AM
با سلام خدمت اساتید و اعضای خوب سایت من الان توی دوره سوستانون+وینسترول+مکملهای کراتین و گینر و دیانابول که البته دیانابول 6 هفته بود و تموم شد حالا به نظرتون برا بعد این دوره که میخوام یه 2 ماهی دارو مصرف نکنم چی مصرف کنم که حجم و وزنم از بین نره وزنم الان 114 کیلوه قدمم 182 و حدود 10 ماهه عالی و محکم تمرین میکنم البته بصورت پراکنده هم قبلا تمرین داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین

nimanaughty
06-01-2012, 12:35 AM
دوستان ممنون ميشم يه راهنماييي بكنين
من 25 سال دارم و قدم 180 و وزنم 90 كيلو
سه سال به صورت مداوم بدنسازي كار كردم
دوره هايي كه قبلا رفتم :
1- ديانابول خالي
2- تستسترون پريپيونات و وينسترول قرصي
3- دوباره يه دوره ديانابول

حالا ميخوام اين دوره رو برم
نظرتون چي هستش

دوره 6 هفته اي
تستسترون و ناندرلون داروخونه اي

هر هفته تست انانتات 250 ميليگرمي يك عدد + 12 عدد ناندرلون 25 ميلي گرمي
و روزانه در طي دوره 50 ميليگرم پروويرون + 10 ميليگرم تاموكسيفن

ريكاوري بعد دوره هم سه تا هاش سي جي 5000 واحد هر 5 روز يك عدد و بعد اون به مدت دو هفته روزانه كلوميفن ( فكر كنم 100 ميليگرم روزانه )
من روي ريكاوري حساس هستم و شايد اين همه لازم نباشه ولي ميخوام اين ريكاوري رو با اين مقدار حتما برم

نظرتون چيه؟

mostafa
06-01-2012, 11:05 AM
دوستان ممنون ميشم يه راهنماييي بكنين
من 25 سال دارم و قدم 180 و وزنم 90 كيلو
سه سال به صورت مداوم بدنسازي كار كردم
دوره هايي كه قبلا رفتم :
1- ديانابول خالي
2- تستسترون پريپيونات و وينسترول قرصي
3- دوباره يه دوره ديانابول

حالا ميخوام اين دوره رو برم
نظرتون چي هستش

دوره 6 هفته اي
تستسترون و ناندرلون داروخونه اي

هر هفته تست انانتات 250 ميليگرمي يك عدد + 12 عدد ناندرلون 25 ميلي گرمي
و روزانه در طي دوره 50 ميليگرم پروويرون + 10 ميليگرم تاموكسيفن

ريكاوري بعد دوره هم سه تا هاش سي جي 5000 واحد هر 5 روز يك عدد و بعد اون به مدت دو هفته روزانه كلوميفن ( فكر كنم 100 ميليگرم روزانه )
من روي ريكاوري حساس هستم و شايد اين همه لازم نباشه ولي ميخوام اين ريكاوري رو با اين مقدار حتما برم

نظرتون چيه؟
اول اینکه ناندرلون داروخانه ای به شدت تپش قلب میاره اول خیال می کردم خودم اینجوری هستم ولی خیلی شاگردا ناراضی بودن ازش نزن جز عوارض چیزی واست نمی مونه به جاش 500 میلیگرم تستسترون بزن.
می خوای بری 1500 واحد هاش سی جی بیضه ها رو تنبل می کنه قبلا ئز بالا هاش سی جی مرسوم بود ولی الان نه.

mostafa
06-01-2012, 11:11 AM
با سلام خدمت اساتید و اعضای خوب سایت من الان توی دوره سوستانون+وینسترول+مکملهای کراتین و گینر و دیانابول که البته دیانابول 6 هفته بود و تموم شد حالا به نظرتون برا بعد این دوره که میخوام یه 2 ماهی دارو مصرف نکنم چی مصرف کنم که حجم و وزنم از بین نره وزنم الان 114 کیلوه قدمم 182 و حدود 10 ماهه عالی و محکم تمرین میکنم البته بصورت پراکنده هم قبلا تمرین داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین
هاش سی جی 1500 هفته ای 1 دونه و اگر پروویرون گیر نیاوردی لتروزول دز پایین مثلا نصف 1 روز در میان تا 4 هفته.
البته باید شما رو دید تا نظر داد ولی بهتر از هیچی مصرف نکردن هست.!!!
لیورگل 140 هم روزی 3 تا بعد از این دوره 6 ماهی استراحت لازم هست.

megateron
06-01-2012, 11:52 AM
6 ماه زیاد نیس بنظرت؟؟؟؟خب مکمل چی مصرف کنم:5:

megateron
06-01-2012, 12:20 PM
قدم 182 وزنم 114 کیلو سایز بازو 45 سینه 127 ران 72 کمر 99 گردن 49.5 مچ دست 21 :39: میخوام بعد دوره حجم خشک و وزن عضلانی ببرم بالا نظرتون درباره امینو 2222 چیه؟ اصلش پیدا میشه؟با چی مصرفش کنم بهتر جواب میگیرم میخوام برم رو 120 کیلو

Feridoon_Behkar
06-01-2012, 06:57 PM
متاسفانه تجویز هایی از این دست هر روز دارم دور و برم میبینم ......
در پرت و پلا بودن تجویز های شما همین بس که فارغ از عوارض لتروزول .... قرص غیر خط دار رو نمیشه نصف کرد و بعد مصرف کرد

megateron
06-01-2012, 09:17 PM
منم با لتروزول مخالفم خودم نولوادکس میخوام مصرف کنم با هاش سی جی حالا برا مکملا چیکار کنم چی بگیرم بعد این دوره که حجم خشک و وزنم بیاد بالا

Feridoon_Behkar
06-02-2012, 09:50 AM
نظر خوبی بود ممنون ولی تاثیرشو میبینیم که تجویز می کنیم شما هم اگر بیشتر از من وارد به کار هستین به جای غیبت طولانی مدت و تیکه انداختن ما رو هم راهنمایی بفرمایید که فیض ببریم.!!!

مگه اینجا فیضیه هست که تو فیض ببری؟
منمیگم قرص روکش دار و غیر خط دارو نمیشه نصف کرد شما میگی تیکه ننداز؟

bushehr
06-02-2012, 10:23 AM
آنتی آروماتاز ها مثل لتروزول استروژن رو متوقف میکنه ولی نولوادکس آنتی استروژن انتخابی گیرنده استروژنی محسوب میشه وپس از قطع مصرف در برخی موارد با هجوم بیشتر استروژن بدن رو در رو خواهد شد.
امثال شما اگر من که خوبه تمامی فیلسوفان هم جمع شوند کار خودتون رو می کنید.!!!
ناراحت نمیشم چون دیگه واسم عادی شده شغلم ایجاد می کنه انواع زیادی از انسانها رو در روز ملاقات کنیم.
هر کاری شما دوست دارین انجام بدین.
پروویرون عالیه ولی میتونی گیر بیاری اصلش رو؟ خودم هم با لتروزول مخالفم چون زیادی قویه ولی با دز کم و مراقبت میشه کاریش کرد در ضمن اصلش در داروخانه موجود هست اگر نبود به هیچ کس توصیه نمی کردم.
امیدوارم که موفق باشید.:18:
داداش لطفا طریق مصرفش ا هاچ سی جی و دز مصرفیشو هم بزارید
مدتی که اخساس تو سینه سمت چیم یه غده درست شده (همون ژیکوماتسی) لطفا بهترین راه درمانشو بگید.
ممنون میشم(در ضمن برای مسابقات بهمن میخوام شرکت کنم بهترین و سریعترین راهو میخوام)

megateron
06-02-2012, 11:19 AM
مدتی که اخساس تو سینه سمت چیم یه غده درست شده (همون ژیکوماتسی) لطفا بهترین راه درمانشو بگید.
ممنون میشم(در ضمن برای مسابقات بهمن میخوام شرکت کنم بهترین و سریعترین راهو میخوام)
بهترین راه درمان و شاید تنها راهش جراحی میتونه باشه داداش

megateron
06-02-2012, 11:24 AM
آنتی آروماتاز ها مثل لتروزول استروژن رو متوقف میکنه ولی نولوادکس آنتی استروژن انتخابی گیرنده استروژنی محسوب میشه وپس از قطع مصرف در برخی موارد با هجوم بیشتر استروژن بدن رو در رو خواهد شد.
امثال شما اگر من که خوبه تمامی فیلسوفان هم جمع شوند کار خودتون رو می کنید.!!!
ناراحت نمیشم چون دیگه واسم عادی شده شغلم ایجاد می کنه انواع زیادی از انسانها رو در روز ملاقات کنیم.
هر کاری شما دوست دارین انجام بدین.
پروویرون عالیه ولی میتونی گیر بیاری اصلش رو؟ خودم هم با لتروزول مخالفم چون زیادی قویه ولی با دز کم و مراقبت میشه کاریش کرد در ضمن اصلش در داروخانه موجود هست اگر نبود به هیچ کس توصیه نمی کردم.
امیدوارم که موفق باشید.:18:
اولا چرا ناراحت میشی دوما شما که به قول خودت انواع زیادی از انسانها رو در روز ملاقات میکنی نباید اینقد زود از کوره در بری جیگر سوما شما اگه کتابای اقای سلامی خونده باشی ایشونم گفتن از نولوادکس و هاش سی جی بعد از دوره اونم تقریبا 3 هفته بعد از اتمام دوره استفاده کنیم بعد لتروزول چجوری میشه کاریش کرد.رشته ورزشیم پرورش اندامه با این دوره تقریبا 7 کیلو اومدم بالا و درصد چربی بدنمم اونطوری که اندازه گرفتن حدود 13 درصده

mostafa
06-02-2012, 12:20 PM
اولا چرا ناراحت میشی دوما شما که به قول خودت انواع زیادی از انسانها رو در روز ملاقات میکنی نباید اینقد زود از کوره در بری جیگر سوما شما اگه کتابای اقای سلامی خونده باشی ایشونم گفتن از نولوادکس و هاش سی جی بعد از دوره اونم تقریبا 3 هفته بعد از اتمام دوره استفاده کنیم بعد لتروزول چجوری میشه کاریش کرد.رشته ورزشیم پرورش اندامه با این دوره تقریبا 7 کیلو اومدم بالا و درصد چربی بدنمم اونطوری که اندازه گرفتن حدود 13 درصده

ناراحت نشدم داداش فقط جنبه علمیش رو گفتم نولوادکس استروژن رو ازبین نمی بره بلکه فقط بلوک میکنه.
کار آنتی آروماتاز ها با جلوگیری از تبدیل تستسترون به استروژن جلوگیری و استروژن رو تقریبا از بین میبره .
آقای سلامی هم سرور بنده هستن ولی برو بقیه مطالبش هم بخون.
موفق باشید.

mostafa
06-02-2012, 12:25 PM
اگر پیشرفته نشده باشه با دارو قابل درمان هست و باید دکتر معاینه کنه شما رو نه همون اول جراحی نمی کنه.

megateron
06-02-2012, 12:37 PM
ناراحت نشدم داداش فقط جنبه علمیش رو گفتم نولوادکس استروژن رو ازبین نمی بره بلکه فقط بلوک میکنه.
کار آنتی آروماتاز ها با جلوگیری از تبدیل تستسترون به استروژن جلوگیری و استروژن رو تقریبا از بین میبره .
آقای سلامی هم سرور بنده هستن ولی برو بقیه مطالبش هم بخون.
موفق باشید.

خداروشکر که ناراحت نشدی داداش چون اینجا یه محیط مجازیه و همه باهم باید دوست باشیم و بهم کمک کنیم. من همه کتابای اقای سلامی رو خوندم واقعا بزرگترین کمک بمن همین کتابا بوده که تا الان از چنگ عوارض استروئیدها در رفتم این حرف شمارم کاملا قبول دارم خود اقای سلامی هم گفتن توی کتاب انابولیسم در ورزشهای قدرتی که نولوادکس به تنهایی بعد دوره بی ارزشه ولی یه دوره پاکسازی زده که 3 هفته بعد دوره هاش سی جی و نولوادکس مصرف کنیم خوب جواب میده دیگه نمیدونم

bushehr
06-02-2012, 12:56 PM
اگر پیشرفته نشده باشه با دارو قابل درمان هست و باید دکتر معاینه کنه شما رو نه همون اول جراحی نمی کنه.
داروش چیه
متخصص غدد برم؟

mostafa
06-02-2012, 02:46 PM
خداروشکر که ناراحت نشدی داداش چون اینجا یه محیط مجازیه و همه باهم باید دوست باشیم و بهم کمک کنیم. من همه کتابای اقای سلامی رو خوندم واقعا بزرگترین کمک بمن همین کتابا بوده که تا الان از چنگ عوارض استروئیدها در رفتم این حرف شمارم کاملا قبول دارم خود اقای سلامی هم گفتن توی کتاب انابولیسم در ورزشهای قدرتی که نولوادکس به تنهایی بعد دوره بی ارزشه ولی یه دوره پاکسازی زده که 3 هفته بعد دوره هاش سی جی و نولوادکس مصرف کنیم خوب جواب میده دیگه نمیدونم

خواهش میکنم ممنون لطف دارین شما.
پاکسازی پس از دوره مبحث بسیار پیچیده ای هست که حتما باید تحت نظر مربی مجرب باشه ولی اگر می بینید من گفتم فقط نمونه ای از صدها نمونه پاکسازی هست که بسته به طول دوره و دز استرویید و حساسیت بدن فرد نسبت به استروژن و پرولاکتین و شرایط زندگی فردی و رژیم و مکمل ها و . . .
قابل تغییر هست و اینجوری هم نیست چون آقای سلامی تو کتابش گفته ما هم پیروی کنیم بله اون دوره ای هم که شما گفتین به جای خودش قابل استفاده هست و برای پاکسازی حتما باید شرایط بالا در نظر گرفته بشه و غیر اینصورت فایده ای ندارد بعضی مواقع هم با 1000 میلی گرم تستسترون در هفته هم پاکسازی آنچنانی نمی خواد چون هر بدن خصوصیات و شرایط خاص خودش رو داره و یک دوره برای همه کارساز نیست.
ولی برای راحتی خیال یا باید آزمایش بدین یا یکی از دسته های آنتی آروماتاز استفاده کنید برای سرکوب استروژن.
موفق باشید.

mostafa
06-02-2012, 02:55 PM
داروش چیه
متخصص غدد برم؟
داروهای زیادی برای درمان به کار برده میشود بسته به شدت بیماری تعیین میشود.
ولی در کل بیماری پیچیده ای نیست حتی پزشک عمومی هم برید قابل تشخیص هست براش پزشک عمومی هم شاید در خیلی از مواقع از پزشک متخصص سرتر باشه پزشک باید مجرب و آپدیت باشه چه متخصص چه عمومی باید این ویژگی هارو داشته باشه حالا تو محلتون از هر دکتری تعریف میکنن و راضی هستن برید.
موفق باشید.3063

bushehr
06-02-2012, 06:28 PM
آقا نگفتید آخرش دارو برای درمانش چیه؟

Amin khan
06-02-2012, 07:56 PM
اول اینکه ناندرلون داروخانه ای به شدت تپش قلب میاره اول خیال می کردم خودم اینجوری هستم ولی خیلی شاگردا ناراضی بودن ازش نزن جز عوارض چیزی واست نمی مونه به جاش 500 میلیگرم تستسترون بزن.
می خوای بری 1500 واحد هاش سی جی بیضه ها رو تنبل می کنه قبلا ئز بالا هاش سی جی مرسوم بود ولی الان نه.

اگر شما زده بودید از کدوم شهر هستین یا زبون مادریتون رو میگفتید من متوجه میشدم با چه زبونی میشه به جنابعالی حالی کرد این علم گرانبهاتون رو وسط تاپیک رو نکنید و برای کسی دوره نپیچید

King PDA
06-02-2012, 08:08 PM
البته در مورد ناندرلون يا همون دكا به نظر من بهتره كه وقتي ايرانيش در دسترس هست ايراني استفاده بشه
تپش قلب كه كلا استروييد مياره ولي به جاي ايراني بريم خارجكي بگيريم معلوم نيستش توش چه كوفتي ميريزن
من سال پيش تو دوره ام بنا به پيشنهاد دوستان ناندرولن هفته اي 300 ميزدم يعني 12 تا ناندرلون داروخونه اي كه تپش هم نداشتم البته يه خورده كه در دوره هاي استروييدي طبيعي هستش

arash50
06-02-2012, 09:19 PM
پست ها حذف شد.
منبع ذکر شد پایین اون پست....
در ضمن این مقاله برای سایت خاصی نیست بلکه برای فرد خاصی هست که اسم اون فرد به پاس زحمتش برای این مقاله ذکر شد.
مصطفی هم توسط مدیریت تنبیه میشه حتما چون تا حالا چند بار قوانین رو زیر پا گذاشته

والسلام

arash50
06-02-2012, 09:41 PM
اگر حتی یک پست دیگه زیر پست من گذاشته بشه کاربر رو بدون چون و چرا اخراج میکنم...:70:

arash50
06-02-2012, 09:52 PM
تموم

arash50
06-07-2012, 12:07 PM
اقا من به این نتیجه رسیدم که واسه دوره چربی سوزی که میخوام برم 10 کیلویی کم کنم در عین حال بدن رو سفت کنم...فقط وینسترول ور دارم....خوبه؟؟
بعد نمیدونم چند تا آمپول میخواد؟؟هر بار چقدر تزریق؟؟

Amin khan
06-07-2012, 03:50 PM
کی شمارو به این نتیجه رسونده قربان؟

بهترن انتخاب برا هدفی که گفتی بدون شک مسترون هستش

ببین آرش جان دز وینسترول میتونه از روزی 25-50 میلی گرم شروع بشه گاهی بعضیا این دز رو تا هفته ای 600 میلی گرم هم میبرن در کل داروی خیلی خوبی نیست و عوارضش به کاراییش نمیارزه (نظر شخصیمه)
راجب عوارضش آقا فریدون خیلی خوب میتونه برات توضیح بده نیاز بود از ایشون بپرس،در همین حد بگم که رو کبد به شدت فشار میذاره و بالانس hdl/ldl رو هم بدجور به میریزه

King PDA
06-07-2012, 06:12 PM
البته جدای از عوارض وین میشه گفت که چربی سوزی خیلی خوبی هستش
حالا مسترون هم همین خاصیت رو داره ولی به نظر من وین خیلی بهتر از مسترون عمل میکنه
ولی خب عوارضی که وین داره چون بیشتر ظاهری نیستش و دیده نمیشه میگن عوارضش کم هستش
اگه بتونی همراه وین از پری هم استفاده کنی خیلی بهتره
البته زیاد نمیشه رو پری به عنوان یک استرویید حساب کرد چون ضعیف هستش
ولی با این حال اگه من بودم وین رو انتخاب میکردم
البته باید به فکر مفصل ها و غضروف های بدنت هم باشی که بسته به هر بدن خشک میکنه
مقدار مصرف نوع تزریقیش هم چون داروی با عمر کوتاه هستش و محلول در آب و زود جذب میشه به این صورت هستش که 50-100 میلی گرم رو هر روز یا هر دو روز تزریق میکنن
البته به نظر منو دوره های عادی این استرویید همون تزریق 150 -200 میلیگرم در هفته بسیار عالی هستش یعنی هر دو روز یک تزریق50 میلیگرمی

Big Die
06-07-2012, 08:16 PM
ولي نظر من خلاف امين هست براي دوره اول هيچي وين نميشه خيلي هارو ديدم با دز خيلي سبك(150ميل) در هفته 6 تا 8 هفته تغيير فوق العاده ايي كردن
فقط سعي كن اگه وين ميري وين پوكه ايي بگيري ويالي اصلا جالب نيستd:
بعدم به نظر من كلن يا يوهمبين كافئين هم توي دورت بزار كولاك ميكنهd:

arash50
06-07-2012, 10:32 PM
وین منم شنیدم میگن به شدت hdl رو داغون میکنه....ولی خوب از چند جا پرسیدم همه گفتن دوره اول برای چربی سوزی اگه میخوای بری و در عین حال بدنت سفت و پیچیده بشه وین برو....اتفاقا ماسترون رو هم یکی گفت ولی نفر بعد اومد گفت که ماسترون به نظر من وقتی برو که به 80% به هدفت نزدیک شدی بعد برای افزایش چگالی ماسترون شگفت زده ات میکنه ولی الان که لایه های چربی داری ماسترون زیاد بهت جواب نمیده و راضیت نمیکنه اینجوری شد که من به این نتیجه رسیدم که برای دوره اول فقط وین برم ......

arash50
06-07-2012, 10:43 PM
اها یعد یه چیزی دیگه که شندیم طرف میگفت ماسترون ریزش و جوش میاره من کله ریزش نداره ولی به شدت مستعد جوش هستم روی شونه هام....

morteza
06-08-2012, 02:04 AM
سلام خسته نباشی.
آرش جان شما اضافه وزن داری و بیشتر کسانی دارای اضافه وزن زیاد هستند یا کبد چربی دارند یا مستعد به این بیماری هستن حالا شما اگر وینسترول سرتا پا عارضه رو به این قاعده اضافه کنی که درصد این بیماری بالا می بری حتی در صورت رعایت محافظت کننده ها.
پس گزینه وینسترول چه تزریقی یا خوراکی رو باید بیخیال بشی.
در ضمن جوش فقط با داروی مسترون بوجود نمیاد بلکه منشا مختلفی داره:
برهم ریخته شدن بالانس هورمونی
بالارفتن آنزیم های کبدی
اضافه وزن
رعایت نکردن بهداشت فردی
و . . .
در ضمن نظرالکی داده طرف.
در ضمن شما اول باید به فکر یک چربیسوزی عالی باشید تا استرویید.
در کل برای کاهش وزن یا سامر کاتینگ بسته به شرایط دزهای چربیسوزی از فردی به فرد دیگر فرق میکنه و همچنین برای تشدید چربیسوزی و چگال عضلات باید از یک استرویید غیر آروماتاز و عوارض کمتر بهره جست که با توجه به اینکه شما اولین دورتون هست از دز کم میشه انتظار بالایی داشت در صورت اصل بودن دارو.
نظراین بنده حقیر با توجه به شرایط آشفته بازار استرویید آندریول هست همراه تی3 یا تی4 .
اگر هم دسترسی باشه به داروی اصل پریموبولان با اکساندرلون هست.

Amin khan
06-08-2012, 03:31 PM
مسترون به دلیل اینکه مشتقی از dht هست و خواص آندروژنیش بالاست باعث جوش زدن میشه و ریزش مو میشه که البته این عوارض حین دوره هست و بعد دوره کاملا از بین میره.

Kurdox
06-08-2012, 06:45 PM
سلام خسته نباشی.
آرش جان شما اضافه وزن داری و بیشتر کسانی دارای اضافه وزن زیاد هستند یا کبد چربی دارند یا مستعد به این بیماری هستن حالا شما اگر وینسترول سرتا پا عارضه رو به این قاعده اضافه کنی که درصد این بیماری بالا می بری حتی در صورت رعایت محافظت کننده ها.
پس گزینه وینسترول چه تزریقی یا خوراکی رو باید بیخیال بشی.
در ضمن جوش فقط با داروی مسترون بوجود نمیاد بلکه منشا مختلفی داره:
برهم ریخته شدن بالانس هورمونی
بالارفتن آنزیم های کبدی
اضافه وزن
رعایت نکردن بهداشت فردی
و . . .
در ضمن نظرالکی داده طرف.
در ضمن شما اول باید به فکر یک چربیسوزی عالی باشید تا استرویید.
در کل برای کاهش وزن یا سامر کاتینگ بسته به شرایط دزهای چربیسوزی از فردی به فرد دیگر فرق میکنه و همچنین برای تشدید چربیسوزی و چگال عضلات باید از یک استرویید غیر آروماتاز و عوارض کمتر بهره جست که با توجه به اینکه شما اولین دورتون هست از دز کم میشه انتظار بالایی داشت در صورت اصل بودن دارو.
نظراین بنده حقیر با توجه به شرایط آشفته بازار استرویید آندریول هست همراه تی3 یا تی4 .
اگر هم دسترسی باشه به داروی اصل پریموبولان با اکساندرلون هست.
اونوقت دوره آندریول خشک و خالی هم جواب میده؟ به نظرتون با توجه به دزی که باید مصرف کنه بیش از حد پر هزینه نمیشه ؟!
بعدشم استفاده از تی 3 یا تی 4 رو ازین لحاظ گفتید که ایشون میخواد چربی آب کنه یا کلا همراه آندریول به نظرتون بهتره که محرک تیروئیدی هم مصرف بشه؟

Feridoon_Behkar
06-08-2012, 09:53 PM
بدون شک ماسترون در دوره کات و افزایش چگالی از وین سر تر هست....
این که شما نتیجه نمیگیرید به دلیل این هست که ماسترونی که میگیرید اصل نیست و در واقع اصلا ماسترون نیست.....
بر هم خوردن بالانس هورمونی در دوره ماسترون خیلی کم دیده میشه ....... ریزش موی نسبتا زیادی میده ولی جوش های پوستی از عوارض عمومی این دارو نیست......
به نظر من ماسترون یکی از بهترین استرویید ها بود که متاسفانه دیگه تولید نمیشه

arash50
06-08-2012, 09:58 PM
ای بابا وقتی دیگه تولید نمیشه پس از کجا میشه گیر آورد!!!؟؟؟خوب حالا نتیجه چیه باید چه کار کنم وقتی تو میگی ماسترون دیگه تولید نمیشه!!:39:

Feridoon_Behkar
06-08-2012, 10:01 PM
ای بابا وقتی دیگه تولید نمیشه پس از کجا میشه گیر آورد!!!؟؟؟خوب حالا نتیجه چیه باید چه کار کنم وقتی تو میگی ماسترون دیگه تولید نمیشه!!:39:
باید بری سراغ کمپانی های زیر زمینی که در اونها هم فهمیدن اصل یا بدل بودن دارو فقط از راه آزمون و خطا مشخص میشه و من به شخصه بهشون اعتماد ندارم....

arash50
06-08-2012, 10:24 PM
نه بابا من جون دوست تر از این حرفا هستمd:
منظورم جایگزینش میشه همون وین دیگه یا نه؟؟چون حداقل این اصلش گیر میاد

Feridoon_Behkar
06-08-2012, 10:45 PM
نه بابا من جون دوست تر از این حرفا هستمd:
منظورم جایگزینش میشه همون وین دیگه یا نه؟؟چون حداقل این اصلش گیر میاد
جایگزینش هیچی نمیشه.....
هر دارو یی کارایی خودش رو داره....
وین هم استفاده میشه ..... البته باید درست استفاده بشه..... من با تزریق یک روز در میون به هیچ وجه موافق نیستم.....و خوب عوارض خودش رو هم داره که باید با رژیم صحیح و یک سری مکمل ها و احیانا دارو ها کنترل بشه.....
یادمه علی تو دوره وین هم کلسترول و هم تریگلسیلد خونش و حشتناک بالا رفته بود و بالا رفتن هم زمان این دو یعنی اینکه هر لحظه باید منتظر سکته باشی

arash50
06-08-2012, 10:56 PM
یا خود خدا....بابا میترسونید ادم
خوب فریدون تو میگی چه کار کنم پس؟؟

Feridoon_Behkar
06-08-2012, 10:59 PM
من خودم به علت علاقه زیادی که به وین داشتم و تقریبا زیاد مصرف کردم الان کلسترولم همیشه بالاست و همیشه باید کنترلش کنم

arash50
06-08-2012, 11:01 PM
عجب بالاخره نگفتین چه کار کنم؟؟

Feridoon_Behkar
06-08-2012, 11:07 PM
عجب بالاخره نگفتین چه کار کنم؟؟
هر دارو و حتی مکمل و حتی رژیم غذایی خاص فواید و مضرات خودش رو داره.....
اینکه در چه فردی چه دارویی حداکثر فواید و حداقل مضرات رو نشون میده بستگی به ژنتیک فردی داره که اون هم از راه آزمون و خطا بدست میاد.....
از روی آزمایشات میشه نتیجه گیری هایی کرد .... برای مثلا اگر شما به صورت ژنتیکی مستعد کلسترول بالا باشی نباید وین مصرف کنی.....
دیدم کسایی رو که با مصرف دوز های متوسط و حتی کم تیرویید دچار نارسایی تیروییدی شدن..... خودم به محض تزریق 4 واحد سوما علایم ثانویه دیابت مثل مور مور شدن نوک انگشت ها و بی حسی دست بهم دست میده
تا جایی که از گفته های خودت میدونم الان خیلی وقته باشگاه نمیری ..... بهتره اول 6 الی 8 ماه تمرین و رژیم جدی رو شروع کنی بعد به فکر دوره باشی....

arash50
06-08-2012, 11:09 PM
میرم ولی نصفه نیمه چون همش مصدومیت دارم..الانم که کمرم اینجوری شده جونم داره میاد دهنم...روزی 7 8 تا قرص فقط برا کمرم میخورم.....بعد تمام اینا که گفتی پس با این حساب باید اول دوره یه آزمایش بدیم تا مطمئن تر بشه؟؟؟

Feridoon_Behkar
06-08-2012, 11:13 PM
میرم ولی نصفه نیمه چون همش مصدومیت دارم..الانم که کمرم اینجوری شده جونم داره میاد دهنم...روزی 7 8 تا قرص فقط برا کمرم میخورم.....بعد تمام اینا که گفتی پس با این حساب باید اول دوره یه آزمایش بدیم تا مطمئن تر بشه؟؟؟
آزمایش هم جیزی رو 100% مشخص نمیکنه......
و باز سوال اساسی اینه که شما به چه دارو هایی دسترسی داری.
به هر حال هر چقدر هم که احتیاط رو رعایت کنی استفاده از دارو و خصوصا نوع زیرزمینی برای اکثر ژنتیک ها یک خطر بلقوه هست.

arash50
06-08-2012, 11:43 PM
فکر کن هیچی البته بعضی دوستان قول همکاری دادن اون گرند فادر هم اگه باشه...در اصل هیچی نمیدونم و دسترسی ندارم مشکلمم همنیجاست اول باید دنبال یکی باشم بشه اعتماد کرد که اینجور پیداست نمیشه....
مشکل دومم اینه یه دوره حداقل اصولی باشه قبول دارم آزمون خطا این داستان هاست ولی حداقل یکم اوصل داشته باشه نزنیم تو دوره اول بمیریم

Amin khan
06-09-2012, 02:30 AM
بخوای با تجویزای آقا فریدون دوره بری قشنگ یه دور های که همه با 500 تومن میرن و سالم هم میمونن رو باید یک و نیم هزینه کنی از الان بگم بهت

مسترون هم خوبش گیر میاد خود آقا فریدون میدونه چی میگم.

megateron
06-26-2012, 12:34 PM
بچه ها کسی راجع به شرکت یونیژن اطلاعی داره؟داروهاش خوبه بنظرتون؟؟؟:53:

SolidBody
06-29-2012, 11:05 PM
کسی راجع به شرکت beta med . chems. lab.co. ltd که شرکت EXCLUSIVE محصولاتش رو توزیع میکنه، اطلاعی داره؟
محصولاتش چه جوریه؟

farfarrrr
08-12-2012, 04:26 PM
سلام دوستان برای دوره ی اول استرویید چی پیشنهاد میدید که حجم خشک بده تاحالا استروئید مصرف نکردم .قد 180 وزن 72 1.5 سال سابقه بدنسازی .بدنمم خشکه تقریبا .

soltan456
08-12-2012, 11:36 PM
برای دوره اول
اکساندرولون و اندریول
یا پری و آندریول

farfarrrr
08-13-2012, 03:27 PM
برای دوره اولاکساندرولون و اندریولیا پری و آندریولمرسی.اگه بخوام استک کنم تقریبا چندتا پری و آندریول میخواد؟

soltan456
08-13-2012, 03:40 PM
متاسفم دوست من
من فقط راهنمایی میکنم
از دادن دز و طریقه مصرف به شدت معذورم بخاطره عواقبی که درآینده میتونه داشته باشه
بازم ببخشید

the blizzard
08-16-2012, 11:09 PM
سلام دوستان برای دوره ی اول استرویید چی پیشنهاد میدید که حجم خشک بده تاحالا استروئید مصرف نکردم .قد 180 وزن 72 1.5 سال سابقه بدنسازی .بدنمم خشکه تقریبا .
وقتی هنوز...بزرگ نشده به سن 25 سال نرسیدن دوره استرویید نرین بعدن عواقبش گربان گیرتون میشه بدنتون به اندازه کافی استرویید ترشح میکنه تستو با استرویید ببرین بالا با پاکسازی هم نمیتونید به روزه اول برش گردونید نکنید اقا نکنید

striker
08-18-2012, 06:47 PM
الان اکساندرلون و آندریول اصل گیر میاد؟چه مارکی؟قیمتش در چه حدوده؟

Kurdox
08-18-2012, 06:55 PM
آندریول داروخونه هلندیشو داره 25 تومنه البته اگه گیرت بیاد من یه جاهائی دیدم 35 هم میفروشن
اکساندرولون هم آلفافارما گرفتم که اصل بود و الان قیمتش رو نمیدونم

eghbal
08-19-2012, 12:14 AM
25 تومن؟ برا چند تاییش؟

Kurdox
08-19-2012, 12:16 AM
30 تائی میلاد جان

soltan456
08-19-2012, 01:33 AM
والا من که هر داروخونه ایی رفتم چه داروخون شیک و چه داغون گفتم آندریول دارین
با خنده ایی بر لب میگفتن آندریول چیه؟

Kurdox
08-19-2012, 01:41 AM
من اخرین بار یه ماه پیش 36 قوطی گرفتم حسین جان چندتا میخوای برات ردیف کنم ؟

soltan456
08-19-2012, 02:30 AM
من اخرین بار یه ماه پیش 36 قوطی گرفتم حسین جان چندتا میخوای برات ردیف کنم ؟
هه منم یه ماه پیش. قبل دوره دربه در آندریول بودم
بعد اینکه یه تست بوستر خورد به پستم دیگه بیخیال اندریول شدم
ولی اندریول و تست پرپیونات حجم خشک خیلی خوبی میده ها
ولی احتمالا واسه چند هفته آینده لازم داشته باشم
حتما خبرت میکنم امیرجان ممنونم داداش
آقا این بنرت چی شد پ؟؟؟نکنه افتخار نمیدی

Kurdox
08-19-2012, 02:44 AM
شما امر بفرما . دو جا تو تهران پیدا کردم هرچقدر بخوای داره
نه بخدا بنر حاضر نیست اگه حاضر بشه چند جا هم میخوام تبلیغات بدم کار خودم لنگشه دیوانه ام مگه بپیچونم d:

Amin khan
09-19-2012, 08:48 AM
هه منم یه ماه پیش. قبل دوره دربه در آندریول بودم
بعد اینکه یه تست بوستر خورد به پستم دیگه بیخیال اندریول شدم
ولی اندریول و تست پرپیونات حجم خشک خیلی خوبی میده ها
ولی احتمالا واسه چند هفته آینده لازم داشته باشم
حتما خبرت میکنم امیرجان ممنونم داداش
آقا این بنرت چی شد پ؟؟؟نکنه افتخار نمیدی

دوستان لطفا فقط و فقط راجب چیزهایی که مطمئنن نظر بدن و از توضیح اضافی خودداری کنن !!!

mohamad wf
10-26-2012, 08:00 PM
دوستان نظرتون در مورد اين دوره چيه؟هفته اي ٣٠٠ م پروپيونات و ٣٠٠ م وينسترول.ميشه سوستانون رو جايگزين پروپيونات كرد.اگر دوز پروپيونات ٤٠٠م بشه چي؟چقدر حجم خشك ميشه گرفت اخر دوره؟در كل چطوره؟چقدر تغيير مي كنم بعد از ٦هفته.ميشه روزي ٢٠م هم ديانابول اضافه كرد.نظر بديد

soltan456
10-26-2012, 08:38 PM
دوستان نظرتون در مورد اين دوره چيه؟هفته اي ٣٠٠ م پروپيونات و ٣٠٠ م وينسترول.ميشه سوستانون رو جايگزين پروپيونات كرد.اگر دوز پروپيونات ٤٠٠م بشه چي؟چقدر حجم خشك ميشه گرفت اخر دوره؟در كل چطوره؟چقدر تغيير مي كنم بعد از ٦هفته.ميشه روزي ٢٠م هم ديانابول اضافه كرد.نظر بديد
ببینم دوست عزیز مگه شما مالزی نیستی؟
خب راحت میتونی به بهترین مکمل ها دسترسی پیدا کنی دیگه چرا استروئید آخه؟
اگه دنبال حجم خشکی که دیانابول و سوستانون رو کلا بیخیال شو
اگه تو مصرف استروئید ید طولایی داری
که 300م پرپیونات و وینسترول تقریبا میشه گفت مناسبه
ولی اگه نداری پیشنهاد میکنم دز مصرف رو بیاری پائین
ببین معلوم نیست آخر دوره چقدر حجم خشک بگیری
مثل این میمونه که شکر بریزی تو چای و بدون اینکه از بچشی بگی یعنی چقدر میتونه شیرین باشه؟

mohamad wf
10-26-2012, 09:04 PM
والا بدون استروييد كسي نميتونه خيلي حرفه اي بشه.من فيتنس كار نميكنم.بدنسازي كار مى كنم.دوست ندارم كلي پول مكمل بدم و اخرشم هيچ.مكمل ها كار خاصي نمي كنند.دوزش تقريبا مناسب هست.اگر پروپيونات رو ٤٠٠م بكنم چي؟در كل اين دوره چطوره؟اگر دوره بهتري ميشه برداشت بگيد.

Big Die
10-26-2012, 09:29 PM
به نظر من دز ها خیلی زیاده تجربه به من ثابت کرده چند تا دوره سبک خیلی بهتر جواب میده یا یه دوره سنگین بخصوص موندگاری بعد دوره
من از وین+دیانابول بی نهایت راضی بودن نتایجش عالیه پرپوینات هم کنارش باشه عالی میشه
به نظر من یک روز در میون 50 میل وین(برای 6 هفته 21) پروپیونات هم حالا یا یک روز در میون 50میلی یا روزی 25 میلی عالی و روزی هم بسته به وزنت 15 تا 25 میل دیانابول عالی میشه ولی شدیدا کبد رو اذیت میکنه میخوای قبلش شروع کنی دو هفته قبلش مراقبت از کبدت رو شروع کن غذاهای چرب و فست فود ها رو بکل توی دوره بزار کنار همینطوری ادویه جات و اینا که برای کبد خوب نیست که فشار مضاعف برداشته شه
دز الکی زیاد هم عوارض رو زیاد میکنه اما همیشه نتایج رو بهتر نمیکنه

mohamad wf
10-28-2012, 10:10 AM
من دوره ديانابول رو رفتم.روزي ١٠٠م گ.كبدم رو اذيت كرد و كلي پاكسازي كردم كبد رو.فقط ٥تا هم كلوميفن خوردم.بدنم حساس نيست به استروژن.برا همين مي گم دوز پروپيونات رو بالاتر هم ببرم.ميخوام خوب جواب بگيرم.ديانابول ديگه نمي خوام مصرف كنم.چون ميخوام نهايت بهره رو از دوره ببرم دوزش رو زياد مي كنم.

Big Die
10-28-2012, 12:43 PM
روزی 100 میلی گرم دیانابول؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13:
برو خدا رو شکر کن زنده ایی میگی کبدت رو اذیت کرد؟؟؟
پروپیونات بخاطر اینکه طول عمر دارو پایینه توی ورزشکارهای حرفه ایی هر روز و اماتور تر یک روز درمیون زده میشه بخوایم حساب کنیم روزی 50 میلی گرم هم بزنی که بیشتر اصلا فقط عوارض رو میبره بالا میشه 300 میل نه 400
نظر من اینه میتونی داروی دیگه کنار این دو تا مصرف کنی مثل بولدنون یا ماسترون

mohamad wf
10-28-2012, 04:02 PM
به هركى ديانابول رو گفتم باور نكرد.چند روز پيش اكسي متولون هم تموم كردم دورشو.٤روز مونده بود تا دورم تموم شه گفتم روزي ٣تا بخورم.بار اول كه ٣تاش كردم با همون شب رو تو بيمارستان خوابيدم.تپش قلب شديد و فشار خون خيلي بالا.تا مرز سكته رفته بودم.كلي دارو مارو بهمون وصل كردن تا رو به راه شديم.خدا رو شكر مشكل رفع شد و سالم سالم هستم.البته تست سرطان كبد هم ازمون گرفتن كه نداشتيم.ولي وضعيت كبد خراب بود.الان كلي دارو واسه كبد گرفتم.ولي اكسي متالون رو خوشم اومد.ديانابول نتونست منو زمين بزنه با اون دوز وحشتناك.ولي اين اكسي پدر سوخته مارو زمينگير كرد.برا همينه كه مي گم الان ٣٠٠م پروپيونات بهم جواب نميده.حد اقل بايد ٥٠٠ م گ بزنم تو هفته.حالا رفيقم بهم ميگه پروپيونات رو ٧٠٠مگ بزن.حيف كه پول تو دست و بالم نيست.همين ٢تا هم خرجش زياده.واي به حال اينكه بلدنون هم اضاف كنم.يه دوره كم خرج ميخوام.رفتم نوار قلبي اينا تازگيا يارو گفت مثل ساعت كار مي كنه.سالم سالم.

Amin khan
10-28-2012, 10:31 PM
ببینید یه بحث کلی هست که نه فقط برا شما که میگید برا همه کاربرد داره:

اینکه اثر دهی داروها با دزشون رابطه مستقیم نداره و خیلی از ترفندها میتونه باعث بشه مصرف کننده از یه دز معقول بهترین نتیجه رو بگیره

mohamad wf
11-15-2012, 11:56 AM
دوستان نظرتون در مورد munster laboratories چیه؟برای سویس هست.meditech germany چی؟من پارابولان این شرکت رو گیر اوردم.نظرتون چیه.

VAHID
11-15-2012, 01:32 PM
دوستان نظرتون در مورد munster laboratories چیه؟برای سویس هست.meditech germany چی؟من پارابولان این شرکت رو گیر اوردم.نظرتون چیه. عزيز من شما كه داشتي تا ديروز واسه اينكه عقيم شدم و فلان و بهمان گريه ميكردي! بذار 2روز بگذره! اصلا پاكسازي ميكني!؟

Amin khan
11-15-2012, 02:23 PM
دوستان نظرتون در مورد munster laboratories چیه؟برای سویس هست.meditech germany چی؟من پارابولان این شرکت رو گیر اوردم.نظرتون چیه.

در صورت اصل بودن خوبه مخصوصا meditech

sayberiya
11-15-2012, 02:31 PM
من احساس میکنم استروئید رو داری همین جوری دیمی مصرف میکنی
یه کمم مراقب سلامتیت باش

mohamad wf
11-15-2012, 05:50 PM
موافقم باهات.قبول دارم کیلویی مصرف کردم.اخه راستش رو بخای من دیر جواب میده.دو مورد عوارض هم دیانابول رو ۱۰۰مگ خوردم ولی بعد از دوره با چند تا کلومیفن حل شد و تبدیل به استروزن نشد.با اکسی متالون هم استروزن نشد.فقط ترشح تست رو تو بدنم خیلی کم کرد.جالبه دکتره تست سرطان کبد گرفت گفت مشکل کبدت خیلی جدی نیست.یرقان اینا هم نداری.!!!!!!حالا من دیانابول رو بعدش شست و شو کبد نداده بودم.اکسی هم روش.یه جورایی پوستم کلفته تو اینجور چیزا.ولی ۳تا اکسی روزی کم مونده بود باعث سکته بشه.دیگه تصمیم گرفتم نرمال بردارم.استرویید های تزریقی و با عوارض کمتر مثل وین و پروپیونات.البته الان تو فکر پارابولان هستم.چشم من رو گرفته.دوز مناسب پارابولان هم بگید اگر ممکنه.

m6788
11-16-2012, 01:16 PM
با سلام خدمت دوستان
یکی از دوستانم تصمیم قطعیش رو برای مصرف استروئید گرفته برای اینکه گیر آدمای سودجو تو باشگاه نیافته اومدم اینجا تا با شما عزیزان مشورت کنم که چی استفاده کنه بهتره البته هر کاری کردم نتونستم منصرفش کنمو
قد:171
وزن:63
سابقه تمرین: 2سال
تا حالا فقط مکمل مصرف کرده و قصدش هم اینکه یه دوره بره که خودش میگه که این اولین و آخرین دورم خواهد بود. هدفش هم بدست آوردن 4 تا 5 کیلو حجم خشکه و اصلا دنبال پف کردن و حجم آبکی اوردن نیست البته تیپ بدنیش هم اکتومورفه و به سختی وزن میگیره. میخواستم شما عزیزان بگین که چی مصرف کنه بهتره و اینکه کدوم برندها الان کمتر تقلبی دارن و اینکه خوراکی یا تزریقیش مهم نیست. قیمت دورش هم حدود 300 تومن بشه حالا یکم کم یا زیاد مهم نیست. مکمل الان هم پروتئین خالص و آمینو داره.برای پاکسازی هم راهنمایی کنید
دسترسی به محصولات آلفا فارما هم داره میخواستم بدونم کیفیتشون چطوره چون طرف میگفت میشه تو سایت خودش اصالتشون رو چک کرد البته طرف مطمئنه.
ممنون از همگی
اینم عکس این بنده خدا
http://img4up.com/up2/16147281872784751851.jpg

mohamad wf
11-16-2012, 01:28 PM
بله بعد از پاکسازی قسط دارم دوباره دوره برم.الان با کلومید و نولوادکس خیلی بهتر شده.دوزشون رو زیاد کردم خیلی بهتر شد.

Amin khan
11-16-2012, 04:35 PM
با سلام خدمت دوستان
یکی از دوستانم تصمیم قطعیش رو برای مصرف استروئید گرفته برای اینکه گیر آدمای سودجو تو باشگاه نیافته اومدم اینجا تا با شما عزیزان مشورت کنم که چی استفاده کنه بهتره البته هر کاری کردم نتونستم منصرفش کنمو
قد:171
وزن:63
سابقه تمرین: 2سال
تا حالا فقط مکمل مصرف کرده و قصدش هم اینکه یه دوره بره که خودش میگه که این اولین و آخرین دورم خواهد بود. هدفش هم بدست آوردن 4 تا 5 کیلو حجم خشکه و اصلا دنبال پف کردن و حجم آبکی اوردن نیست البته تیپ بدنیش هم اکتومورفه و به سختی وزن میگیره. میخواستم شما عزیزان بگین که چی مصرف کنه بهتره و اینکه کدوم برندها الان کمتر تقلبی دارن و اینکه خوراکی یا تزریقیش مهم نیست. قیمت دورش هم حدود 300 تومن بشه حالا یکم کم یا زیاد مهم نیست. مکمل الان هم پروتئین خالص و آمینو داره.برای پاکسازی هم راهنمایی کنید
دسترسی به محصولات آلفا فارما هم داره میخواستم بدونم کیفیتشون چطوره چون طرف میگفت میشه تو سایت خودش اصالتشون رو چک کرد البته طرف مطمئنه.
ممنون از همگی
اینم عکس این بنده خدا
http://img4up.com/up2/16147281872784751851.jpg

ببینید دوست عزیز الان با 300 تومن فمر نمیکنم بشه دوره رفت اونم دوره ای که 4-5 کیلو وزن خشک بده !!!
به هر حال به نظر من دوره ی بولدنون براش خوبه خودت یه چرخی تو تالار استروئیدا بزن ببین کدوما بیتشر به دلت میشینه باز بگو راهنمایی میکنیم دز ایناشم بنا داریم تو تاپیک ها نگیم اما چون شما توضیح دادی برا چی میخوای براتوم پ.خ میکنم. شما دارو ها رو بپسند بگو تا بقیش

بعد برندم که الان تو این اشفته بازار هر چی بهش مطمئنی بگیری خوبه، الفا هم داروهاش کلا متوسطه تو سایتشم میشه چک کرد اما گفته میشه دز هاش با چیزی که روی بسته هاش درج میکنه متفاوته

m6788
11-16-2012, 07:48 PM
ببینید دوست عزیز الان با 300 تومن فمر نمیکنم بشه دوره رفت اونم دوره ای که 4-5 کیلو وزن خشک بده !!!
به هر حال به نظر من دوره ی بولدنون براش خوبه خودت یه چرخی تو تالار استروئیدا بزن ببین کدوما بیتشر به دلت میشینه باز بگو راهنمایی میکنیم دز ایناشم بنا داریم تو تاپیک ها نگیم اما چون شما توضیح دادی برا چی میخوای براتوم پ.خ میکنم. شما دارو ها رو بپسند بگو تا بقیش

بعد برندم که الان تو این اشفته بازار هر چی بهش مطمئنی بگیری خوبه، الفا هم داروهاش کلا متوسطه تو سایتشم میشه چک کرد اما گفته میشه دز هاش با چیزی که روی بسته هاش درج میکنه متفاوته
مرسی امین خان
بنظرت دوره های زیر چجوریه
1-وین+پروپیونات
2-وین+ دیانابول(البته میدونم دیانابول حجم خشک نمیده ولی چون این دوستم به سختی وزن میگیره و اکتومورف)

Amin khan
11-16-2012, 08:01 PM
دوره های خوبین اما فکر نمیکنم انتظارات دوستت رو بر اورده کنه، یه چیزیم از طرف من بهش بگو : خیلیا اولین دورشونو رفتن که اخریش باشه اما اخریش نبوده

mohamad wf
11-17-2012, 10:00 AM
منم اولین دورم رو می خواستم بردارم می گفتم این اخرینش خواهد بود.وقتی مصرف کنه و ببینه که رو بدنش جواب داده و خیلی تغییر کرده میره سراغ دوره بعدی.تا اینکه چشم باز می کنه و میبینه ۵تا دوره برداشته

omiddavoodi
12-06-2012, 10:59 PM
با سلام.یه سوال داشتم:
بهترین طول مدت برای دوره:ترنبولون(هفته ای 3 تزریق75میل)+وینسترول(یک روز در میان50میل)+اکساندرولون(روزی2 0میل) چقدره؟چند هفته؟
ممنون از کمکتون

Amin khan
12-06-2012, 11:29 PM
خوش امدی امید جان خیلی وقت بود ندیده بودم پستای شمارو !

حداقل 6 و حداکثر 12 نظر من روی 8 دهفته هستش به هر حال به خیلی شرایط بستگی داره که هم میشه کوتاهش کرد و هم تمدید دوره رو انجام داد

omiddavoodi
12-06-2012, 11:35 PM
مخلصم امین داداش.کم سعادت بودم
من نظرم رو 4 هفته هستش.الان هفته 5 چربی سوزی هستم.وزنم رو خوب کم کردم(ال کارنیتین+سالبوتامول+آسپرین +کافئین+ال تیروکسین+تاموکسیفن+کلسیم).د ور کمر و چربی هم خوب رفته.می خوام با 4 هفته عضلات رو بیشتر رو بیارم.نظر شما چیه؟

VAHID
12-07-2012, 02:25 AM
مخلصم امین داداش.کم سعادت بودم
من نظرم رو 4 هفته هستش.الان هفته 5 چربی سوزی هستم.وزنم رو خوب کم کردم(ال کارنیتین+سالبوتامول+آسپرین +کافئین+ال تیروکسین+تاموکسیفن+کلسیم).د ور کمر و چربی هم خوب رفته.می خوام با 4 هفته عضلات رو بیشتر رو بیارم.نظر شما چیه؟

اسپري!؟ تزريقي و قرصش منسوخ شده!